نشریه الکترونیکی سیاسی-فرهنگی اجتماعی حوزه بسیج دانشجویی شهید سید محمد جهان آرا پیام نور مرکز پاکدشت

حاشيه‌هاي فارس از نماز جمعه امروز تهران

  تعداد شركت كنندگان نماز جمعه اين هفته تهران عليرغم دعوت سايت هاي حامي مير حسين موسوي در داخل وخارج كشور و حتي آموزش اقامه نماز، در حد نماز جمعه هاي معمولي بود. صفوف نماز در خيابان طالقاني حتي به ميدان فلسطين هم نرسيد.


به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، نماز جمعه اين هفته تهران به امامت هاشمي‌رفسنجاني برگزار شد و با حاشيه‌هايي همراه بود: 

* در نماز جمعه امروز تهران چهره‌‌هايي چون امامي كاشاني، علي‌اكبر ناطق نوري، مهدي كروبي، حسن روحاني، علي فلاحيان، مجيد انصاري، محسن رضايي، ميرحسين موسوي، محمد هاشمي، عليخاني، ميرمحمدي، باهنر ، مرتضوي و علي رازيني حضور داشتند. 

* عدم حضور سيدمحمد خاتمي در نماز جمعه امروز تهران، باعث شكايت حاميان موسوي شده بود، آنها مي‌گفتند چرا بايد خاتمي در برهه‌هاي حساس جاخالي دهد. 

* حدود 40 زن با چادرهاي سبز در نماز جمعه امروز حضور داشتند. 

* برخي طرفداران موسوي نماز را به امامت هاشمي اقامه نكردند و فقط تماشاچي نمازگزاران بودند .در هنگام اقامه نماز، تعدادي از حاميان موسوي دست‌هاي خود را كه روبان‌هاي سبز به آنها بسته شده بود، به بالاي سرهاي خود برده بودند. 

* گرماي حدود 40 درجه هوا باعث شد برخي حاميان موسوي، قبل از اذان ظهر، محل نماز جمعه را ترك كنند. 

* حضور خبرنگاران خارجي در اطراف دانشگاه تهران و مصاحبه آنها با حاميان موسوي قابل توجه بود. 

* هنگاميكه مجري نماز جمعه از هاشمي‌رفسنجاني براي ايراد خطبه‌هاي نماز جمعه دعوت كرد، برخي افراد با سوت و كف از هاشمي‌رفسنجاني استقبال كردند و شعارهاي «هاشمي‌، هاشمي،‌ حمايتت مي‌كنيم» و «هاشمي‌، هاشمي، سكوت كني،‌خائني» سر مي‌دادند. 

* يكي ديگر از نكات نماز جمعه اين هفته تهران،‌ حضور نمازجمعه اولي‌ها بود كه بعضاً اصول اوليه نماز را نمي‌دانستند و با ديگر نمازگزاران هماهنگي لازم را نداشتند. 

* برخي هواداران موسوي در خيابان‌هاي اطراف نماز جمعه از جمله خيابان‌ انقلاب، قدس و طالقاني حضور داشتند و دائماً شعارهاي «الله‌اكبر»، «ياحسين، ميرحسين»، «هاشمي زنده باد، موسوي پاينده باد»، «ما اهل كوفه نيستيم، پول بگيريم بايستيم»، « درود بر خميني، سلام بر موسوي»، «ايراني مي‌ميرد؛ ذلت نمي‌پذيرد»، «هاشمي‌، هاشمي،‌ سكوت كني خائني»، «مرگ بر روسيه»، «مرگ بر چين» سر مي‌دادند. اين افراد همچنين تصاويري از مرحوم طالقاني و ميرحسين موسوي در دست داشتند. 

* برخي از هواداران موسوي كه به توصيه هاي هاشمي گوش نمي كردند، مقابل درب شرقي نماز جمعه حضور داشتند و سرود «يار دبستاني من» را مي خواندند. 

* برخي از هواداران موسوي كه بدنبال تخريب و درگيري و آشوب بودند و از ترس مردم صورت‌هاي خود را پوشانده بودند، ديگر هواداران موسوي را به شكستن درب دانشگاه و ورود به محوطه اين دانشگاه و ايجاد آشوب و بلوا ترغيب مي‌كردند. اما تلاش آنها ثمري در پي نداشت. 

*محمد هاشمي نيز مچ‌بند سبزي به دست خود بسته بود و دو انگشت خود را به نشانه پيروزي به سمت هواداران موسوي گرفته بود. 

*مهدي كروبي از ابتداي سخنراني پيش از خطبه‌ها در نماز جمعه شركت و در جايگاه حضور پيدا كرده بودند. 

* هادي غفاري و محسن رضايي در بين هواداران موسوي حضور پيدا كردند. برخي افراد مشكوك مهدي كروبي و هادي غفاري را مورد ضرب و شتم قرار دادند. 

* هنگام ورود هاشمي‌رفسنجاني به دانشگاه تهران، حاميان موسوي با تجمع مقابل درب دانشگاه مانع ورود هاشمي به دانشگاه شده بودند. به همين دليل و براي پراكنده كردن اين افراد و تسهيل در ورود هاشمي به دانشگاه، نيروي انتظامي گاز اشك‌آوري به سمت اين افراد پرتاب كرد و آنها را پراكنده كرد. در اين بين ماشين‌هاي تيم حفاظت هاشمي‌رفسنجاني مورد حمله هواداران موسوي قرار گرفت و صدمه ديد. 

* از ابتداي سخنان سيدرضا تقوي برخي از هواداران موسوي در قالب تيم‌هاي 5 و 6 نفره وارد دانشگاه تهران شدند و پس از ورود مچ‌بند‌هاي سبز خود را به دست گرفته و با علايم و نشانه‌هاي مشخص به سمت درب اصلي دانشگاه رفتند. اين تعداد از هواداران موسوي بعد از دقايقي كه جمعيت‌شان به 20 تا 30 نفر رسيد، به سمت قسمت‌هاي شمالي دانشگاه حركت كردند و در بين راه كه با جمعيت نمازگزار نشسته در خيابان روبرو شدند، از آنها نيز درخواست همراهي كردند كه با مخالفت نمازگزاران اين حركت ناكام ماند. 

* هواداران موسوي در درون دانشگاه تهران كه با علايم مشخص قابل شناسايي بودند، در اطراف جايگاه ايستاده بودند و در بين سخنان سيدرضا تقوي به صورت مداوم و با سر دادن شعارهايي در حمايت از موسوي و هاشمي در صدد برهم زدن نظم نماز جمعه بودند. كه تقوي بي اعتنا به آنها سخنان خود را ادامه داد. 

* با پايان يافتن خطبه‌هاي هاشمي رفسنجاني، جمعي از حاميان موسوي، مواضع وي را سازشكارانه خواندند. 

* برخي حاضران در نماز جمعه به خبرنگار فارس گفتند از دانشجويان دانشگاه آزاد قزوين، گرمسار و ورامين هستند كه به نماز جمعه آورده شده‌اند. 

* بسياري از سخنان هاشمي‌رفسنجاني با استقبال هواداران موسوي و شعارهاي «الله‌اكبر» و «هاشمي‌، هاشمي، حمايتت مي‌كنيم» همراه مي‌شد. اظهارات هاشمي مبني بر اينكه "خداوند تمامي ظالمين را در دنيا و آخرت عقاب كند و همه مظلومين و آنهايي را كه در راه حق به ظلم مبتلا مي‌شوند، صبر و اجر عنايت كند " با سوت و كف هواداران موسوي مواجه شد، اين موضوع در خصوص اظهارات هاشمي در خصوص كشتار مسلمانان در چين نيز تكرار شد و اين افراد ضمن كف و سوت زدن، شعار «مرگ بر چين» سر دادند. 

* در ابتداي خطبه دوم نماز جمعه، مير حسين موسوي در ساعت 13:35 و با شرايط ويژه حفاظتي وارد دانشگاه تهران شد و از درب مسئولين به جايگاه رفت. در اين هنگام برخي از هواداران وي كه در آن محوطه حضور داشتند، بدون توجه به سخنان هاشمي‌رفسنجاني شروع به سر دادن شعار «درود بر موسوي» كردند كه در مقابل اين اقدام، نمازگزاران نيز شعار « مرگ بر منافق» سر دادند. موسوي پس از 20 سال در نماز جمعه شركت مي كرد. 

* يكي از فرزندان مهدي كروبي كه قصد ورود به جايگاه ويژه مسئولين را داشت به جر و بحث با مسئولين حراست پرداخت و در نهايت نيز اقدام به درگيري فيزيكي كرد كه با وساطت مسئولين مربوطه اين مساله حل شد. 

* در قسمت‌هايي از خطبه‌ها، سخنان هاشمي رفسنجاني با شعارهاي مردم براي لحظاتي قطع مي‌شد كه هاشمي از آنها مي‌خواست تا اجازه دهند، خطبه‌هاي نماز جمعه ادامه دهد. 

* هاشمي‌رفسنجاني در بخشي از سخنانش اظهار داشت: "آنچه من مي‌فهمم و راه‌حل از آن بيرون مي‌آورم اين است كه اواخر دوران تبليغات دچار ترديد شديم، يعني افرادي پيدا شدند كه ترديد كردند و هر دليلي اعم از تبليغات نادرست و يا عمل نادرست صدا و سيما و يا چيزهاي ديگر باعث شد بذر ترديد در ذهن مردم پيش بي‌آيد و ما ترديد را بدترين مصيبت مي‌دانيم. " كه در اين لحظه از سخنان هاشمي، هواداران موسوي شعار «الله‌اكبر» سر دادند و هاشمي نيز در واكنش به اين شعارهاي نمازگزاران اظهار داشت: "اجازه بدهيد، من كه بهتر از شما مي‌گويم. ول كنيد. " 

* با پايان خطبه دوم و پيش از آغاز نماز وحدت‌بخش جمعه، بيشتر هواداران موسوي كه در طول ايراد خطبه‌هاي نماز جمعه توسط هاشمي‌رفسنجاني، در محوطه دانشگاه ايستاده و با شعارهاي خود قصد ايجاد ناآرامي داشتند، بدون اقامه نماز جمعه از دانشگاه تهران خارج شدند. 

* جمعي از حاميان موسوي كه تعداد آنها حدود 700 نفر بود، پس از پايان نماز جمعه به سمت ميدان انقلاب و سپس بلوار كشاورز و ميدان ولي‌عصر راهپيمايي كردند. 

*زهرا رهنورد به همراه تعدادي از همسر افراد بازداشت شده در آشوب‌هاي اخير، در نماز جمعه امروز شركت داشتند. 

* برخي حاميان موسوي از جمعيت اندك هواداران موسوي در نماز جمعه تهران به شدت شاكي بودند. 

* پس از پايان خطبه‌هاي نماز جمعه نمازگزاران،‌ نماز را به امامت هاشمي‌رفسنجاني اقامه كردند. نكته قابل توجه اينجا بود كه هواداران موسوي كه در خيابان قدس حضور داشتند، بدون اينكه به صفوف نماز اتصال داشته باشند و همچنين در قالب گروه‌هاي چند نفره و با فاصله‌هاي زياد از هم و گاهاً مختلط، نماز خود را خواندند. 

* بعد از اقامه نماز جمعه ميرحسين موسوي در حالي كه با شعارهاي «درود بر موسوي» اندك هواداران باقي مانده خود بدرقه مي‌شد، در ساعت 14:07 از دانشگاه تهران خارج شد. 

* در حالي‌كه «حسيني‌باي» يكي از خبرنگاران واحد مركزي خبر در حال تهيه گزارش و مصاحبه با مردم بود، برخي از هواداران موسوي با بيان موارد و شعارهايي عليه وي و صدا و سيما موجب ناراحتي و بر هم خوردن نظم برنامه وي شدند. 

* پس از پايان نماز نيز هواداران موسوي در خيابان‌هاي اطراف دانشگاه به راهپيمايي پرداخته و در مقابل شعارهاي مجري نماز جمعه،‌ شعارهايي از جمله «مرگ بر چين»،‌ «مرگ بر روسيه»، «ما همه سرباز توايم موسوي، گوش به فرمان توايم موسوي» و «هاشمي زنده باد، موسوي پاينده باد» سر مي‌دادند. 

* تعداد شركت كنندگان نماز جمعه اين هفته تهران عليرغم دعوت سايت هاي حامي مير حسين موسوي در داخل وخارج كشور و حتي آموزش اقامه نماز، در حد نماز جمعه هاي معمولي بود. بعنوان مثال جمعيت نماز جمعه در خيابان طالقاني به ميدان فلسطين هم نرسيد و با اين ميدان فاصله زيادي داشت. اين در حالي است كه در نماز چند هفته قبل، جمعيت تا نزديكي خيابان استاد نجات اللهي حضور داشت. 

* سانحه سقوط هواپيما توپولف كه در آن 168 نفر از جان خود را از دست دادند از موضوعات مهمي بود كه هاشمي رفسنجاني در نماز جمعه امروز به آن اشاره نكرد.لينك ثابت نوشته شده در ساعت 18:54 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
وزير اطلاعات: مردم هوشيار باشند صحنه‌ نامطلوبي در نمازجمعه بروز پيدا نكنند
وزير اطلاعات با اشاره به برگزاري نمازجمعه اين هفته تهران اظهار داشت: ملت فهيم ايران بايد هوشيار باشند تا نماز جمعه به عرصه بروز صحنه‌هاي نامطلوب تبديل نشود.

حجت‌الاسلام غلامحسين محسني اژه‌اي وزير اطلاعات در گفتگو با فارس، با مطلوب ارزيابي كردن وضعيت تهران در روزهاي آينده گفت: امنيت شهر تهران در وضعيت مطلوبي قرار دارد و همه دستگاه‌هاي ذيربط نيز مشغول انجام وظايف خود هستند و به دليل هوشياري مردم به اميد خدا در روزهاي آتي هيچ مشكل امنيتي در شهر تهران نخواهيم داشت.

وزير اطلاعات با اشاره به برگزاري نمازجمعه اين هفته تهران نيز اظهار داشت: ملت فهيم ايران بايد هوشيار باشند تا نماز جمعه به عرصه بروز صحنه‌هاي نامطلوب تبديل نشود.لينك ثابت نوشته شده در ساعت 12:36 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

در پی انتشار خبر اقامه نماز جمعه این هفته به امامت هاشمی وب سایت ضد انقلابی " بالاترین " با درج مطلبی ضمن تحریك حامیان موسوی به شركت در این مراسم، طریقه اقامه نماز جمعه را به مخاطبان خود آموزش داده است.

این وب سایت كه مطالب غیر شفاف و زرد را علیه جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی منتشر می‌كند و تریبونی برای مخالفت با نظام تبدیل شده است، برخی از عناوین ذیل را برای آموزش بازدید كنندگان خود درج نموده است:

آداب نماز جمعه و توصیه‌های لازم، چگونه نماز جمعه بخونیم، 11 توصیه برای تجمع سبز علیه كودتاچیان در نماز جمعه تهران، طریقه خواندن نماز جمعه برای كسانی كه مانند من برای اولین بار می خواهند نماز جمعه بروند، نگاه رسانه های جهان به نماز جمعه این هفته تهران: معترضان در ایران می خواهند در نماز جمعه این هفته شركت كنند، فیلم آداب نماز جمعه ، بایدها و نبایدهای مراسم نماز جمعه این هفته و...

در این گزارش از یاران موسوی خواسته شده بعد از نماز جمعه این هفته با راهپیمایی از میدان انقلاب تا میدان آزادی علیه دولت و انتخابات شعار سر داده و مخالفت خود را ابراز كنند.

گفتنی است برخی سایت‌های حامی موسوی نیز با درج اخبار و گزارش‌هایی در مواردی با این سایت همراه شده‌اندلينك ثابت نوشته شده در ساعت 12:32 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
باسمه تعالی
با توجه به اقامه نماز جمعه این هفته  تهران به امامت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی(مدظله العالی) و حضور آقایان موسوی و خاتمی  ، از کلیه ی حامیان و هوادارن جنبش سبز تقاضا می گردد که از ساعت 11.30 ظهر جمعه در این مراسم حضور به هم رسانند و مجال خودنمایی به مخالفین را ندهند.
همچنین در ادامه این اطلاعیه ، نکاتی مطرح می گردد و تقاضا می شود افرادی که خواهان شرکت در این مراسم می باشند دقت لازم را مبذول فرمایند:
1)نماز جمعه تهران در دانشگاه تهران برگزار می گردد
2)نماز جمعه روز جمعه برگزار می گردد
2)نماز جمعه بعد از اذان ظهر و به جای نماز ظهر اقامه می گردد
3)آنچه توسط امام اقامه می شود 2 رکعت نماز جمعه و 4 رکعت نماز عصر می باشد
4)نمازگزارانی که آشنایی با نماز ندارند می توانند آموزشهای لازم را در سایت دریافت نمایند.در صورت عدم تمایل ،تنها کافیست نماز گزار به صورتِ هماهنگ با جمعیت ،حرکات نماز را انجام دهد ، تنها دقت شود که هنگام ایستادن و قرائت حمد و سوره  توسط امام ، نمازگزار می بایست ساکت بماند
6)از نمازگزاران تقاضا می شود بعد از اتمام سخنان امام جمعه ،از تشویق و سوت و کف جداً خودداری فرمایند و از ندای الله اکبر استفاده کنند
7)از خواهران تقاضا می گردد با خود چادر به همراه داشته باشند و در غیر اینصورت ، هنگام ورود به واحدهای سیاری که برای توزیع چادر در نظرگرفته شده اند مراجعه شود
8)از خواهران تقاضا می گردد از آرایش کردن  خودداری فرمایند ،اما چون انجام این خواسته غیر ممکن به نظر می رسد ، تقاضا می گردد به نحوی صورت پذیرد که توجه دوربینهای خبرساز رژیم را به خود جلب نکند
9)با توجه با اینکه وضو گرفتن با داشتن لاک بر روی ناخنها صحیح نمی باشد ،از خواهران تقاضا می گردد لاکهای ناخن خود را پاک کنند ، در غیر اینصورت به ستادهای سیاری که روبه روی ضلع جنوبی دانشگاه اقدام به توزیع آسیتون می کنندمراجعه شود
10)نمازگزاران توجه داشته باشند که نماز جمعه ابداً مختلط نمی باشد و تقاضا می شود قبل از رسیدن به در ورودی ، جداییهای لازم صورت پذیرد تا مجال بهره برداری رسانه ای به دوربینهای رژیم داده نشود
11)ورود لوزام آرایش ،دخانیات  ، مواد مخدر ، مشروبات الکلی ، حیوانات خانگی و ... ممنوع می باشد و اکیداً  تقاضا می شود از به همراه داشتن این اقلام خودداری فرمایید و در صورت عدم امکان ، به واحدهای سیاری که به این منظور خدمترسانی می کنند  جهت تحویل مراجعه شود .

ضمناً جهت رفاه حال نمازگزاران ، روز جمعه راس ساعت 10:45 اتوبوسهایی جهت انتقال نمازگزاران در نظر گرفته شده است که محل اسقرار آنها عبارتند از:
میدان شهید لواسانی(فرمانیه)،میدان شید باهنر(نیاوران)،میدان قدس ،میدان تجریش(سر پل)،چهارراه زعفرانیه ، تقاطع ولیعصر و الهیه ،تقاطع ولیعصر و میرداماد ، میدان مادر(محسنی) ،  میدان شیراز(ونک) ،انتها و ابتدای خیابان آفریقا(جردن) و همیچنین تقاطع آفریقا با ظفر ، و نهایتاً میدان ولیعصر(پهلوی)


 تکمیلی:
با توجه به آخرین گزارشهای رسیده از نمازگزاران احتمالی روز جمعه ،ضروری دانستیم مورد شماره 8 از موارد مطروحه را علاوه بر خواهران ، به برداران نیز عیناً تذکر دهیم کنیم
با تشک
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 12:29 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

اغتشاشگران را شناسایی کنید(لیست دوم)

بدینوسیله از تمامی کاربران و خانواده های ایرانی انتظار می رود در صورتی که هر گونه مشخصاتی از عکس های ذیل و همچنین هرگونه اخبار و اطلاعاتی اعم از عکس ، فیلم ، مقاله ، خبر ، ایمیل و آدرس اینترنتی و یا شکایتی که در خصوص جریان های اغتشاش طلب از هر گروه و صنفی که در فضای مجازی اقدام به تحریک فعالیت های مخرب می نمایند دارند از طریق سایت گرداب به اطلاع مرکز بررسی جرائم سازمان یافته برسانند.

شماره 32
شماره 31
شماره 30
شماره 29
شماره 36
شماره 35
شماره 34
شماره 33
شماره 40
شماره 39
شماره 38
شماره 37
شماره 44
شماره 43
شماره 42
شماره 41
شماره 48
شماره 47
شماره 46
شماره 45
شماره 52
شماره 51
شماره 50
شماره 49
شماره 56
شماره 55
شماره 54
شماره 53
شماره 60
شماره 59
شماره 58
شماره 57
شماره 64
شماره 63
شماره 62
شماره 61
شماره 68
شماره 67
شماره 66
شماره 65
شماره 72
شماره 71
شماره 70
شماره 69


شماره 74
شماره 73
گفتني است، در آينده نيز تصاوير ديگري از عاملان نا امني و آشوبگري منتشر خواهد شد.
از روش های زیر می توانید با ما در تماس باشید:
ایمیل سایت گرداب: info@gerdab.i
r
بخش تماس باما: http://gerdab.ir/fa/pages/contact.php
بخش گزارش تخلفات: http://gerdab.ir/fa/pages/report.php
پیامگیر صوتی مرکز بررسی جرائم سازمان یافته: 33219370 الی 4لينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:9 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
اغتشاشگران را شناسایی کنید (لیست اول)
متاسفانه در این ایام دشمن وحدتمان را نشانه رفته است و شاهد تلاش حداکثری و مخرب منافقین ، سلطنت طلبان و گروه های تروریستی و ضد انقلاب در فضای مجازی و رسانه ای کشور هستیم که جز برهم زدن امنیت اجتماعی جامعه هدف دیگری ندارند و برای رسیدن به این هدف شوم خود از هر حربه ای حتی اقدامات تروریستی و ضربه زدن به مال و جان مردم برای ایجاد اغتشاش و نارضایتی استفاده می کنند .

لذا بدینوسیله از تمامی کاربران و خانواده های ایرانی انتظار می رود در صورتی که هر گونه مشخصاتی از عکس های ذیل و همچنین هرگونه اخبار و اطلاعاتی اعم از عکس ، فیلم ، مقاله ، خبر ، ایمیل و آدرس اینترنتی و یا شکایتی که در خصوص جریان های اغتشاش طلب از هر گروه و صنفی که در فضای مجازی اقدام به تحریک فعالیت های مخرب می نمایند دارند از طریق سایت گرداب به اطلاع مرکز بررسی جرائم سازمان یافته برسانند.

شماره 4
شماره 3
شماره 2
شماره 1
شماره 8
شماره 7
شماره 6
شماره 5
شماره 12
شماره 11
شماره 10
شماره 9
شماره 16

شماره 15


شماره 14

شماره 13
شماره 20
شماره 19
شماره 18
شماره 17
شماره 24
شماره 23
شماره 22
شماره 21
شماره 28
شماره 27
شماره 26
شماره 25

گفتني است، در آينده نيز تصاوير ديگري از عاملان نا امني و آشوبگري منتشر خواهد شد.
از روش های زیر می توانید با ما در تماس باشید:
ایمیل سایت گرداب: info@gerdab.ir
بخش تماس باما: http://gerdab.ir/fa/pages/contact.php
بخش گزارش تخلفات: http://gerdab.ir/fa/pages/report.php
پیامگیر صوتی مرکز بررسی جرائم سازمان یافته: 33219370 الی 4لينك ثابت نوشته شده در ساعت 7:55 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
توهين يك شاعر مدعي به بسيجيان

در حالی که مهدی کروبی مشغول نشست و برخاست‌های سیاسی با میرحسین موسوی و سیدمحمد خاتمی است که برای آینده‌ سیاسی خویش چاره‌اندیشی کند، روزنامه اعتماد ملی که وی صاحب امتیاز آن می‌باشد در شماره 965 روز شنبه 20 تیرماه اقدام به درج مطالبی در ستون وب نمود که محتوایی موهن و هتاکانه علیه بسیجیان جان برکف و یادگاران هشت سال دفاع مقدس داشت.

در این ستون با نقل یادداشت از وبلاگ‌نویسی با عنوان مشخص و ذیل تیتر «برای پسرم که بی‌گناه سیلی خورد»، فرزندان امام و مدافعان نظم و امنیت به حشره تشبیه شده‌اند که در لباس خاکستری رزمندگان دوران جنگ خزیده‌اند.

این مطالب وقیحانه و سخیف که به بهانه سیلی خوردن آقازاده‌ وبلاگ نویس معلوم، به نگارش درآمده به گونه‌ای تنظیم شده که آدرس بسیجیان را می‌دهد و البته فاصله گرفتن خویش از ارزش‌های بسیجی را با یادآوری اینکه «همان لباسی که من به دیوار خاطراتم آویخته بودم و آن لحظه اندیشیدم کاش پس از جنگ سوزانده بودمش تا تن‌پوش بلایی چنین نمی‌شد»، به نمایش می‌گذارد.

این نویسنده مدعی هیچ توضیحی درباره علت این حادثه‌ ادعایی نداده که احتمالاً با توجه به روال تهیه مطالب و ادعاهای اخیر روزنامه‌های حامی میرحسین و کروبی، بایستی معطوف به اغتشاشات خیابانی و برخورد مدافعان نظم وامنیت با آشوبگرانی باشد که آتش زدن مسجد، حمله به مراکز نظامی، آتش زدن اموال عمومی و تخریب اموال خصوصی مردم و به شهادت رساندن بسیجیان و عابران معمولی و ضرب و شتم شهروندانی که دارای ظواهر اسلامی بوده‌اند را در پرونده خویش به ثبت رسانده‌اند.

احتمالاً محبت پدری نسبت به آقازاده موجب فراموشی صحنه‌هایی شده که امثال همین آقازاده‌ احساساتی در آمبولانس حامل بسیجی مجروح را گشوده و با فرو کردن چاقو و شیشه موجبات شهادت وی را فراهم ساخته و یا در مقابل چشمان یک زن و کودک، مرد خانواده را که صرفاً ظواهری اسلامی داشته تا سر حد مرگ ضرب و شتم نموده‌اند. گرچه با توجه به عواطف پدری نمی‌توان از این وبلاگ‌نویس محترم انتظار انصاف داشت، اما از آقای کروبی و تهیه‌کنندگان روزنامه اعتماد مالی توقع می‌رود که حداقل وجدان را ولو برای حفظ اعتبار صنفی خویش، مراعات نمایند و خود را در صف مقابل با میلیون‌ها دلاور مرد و شیرزن بسیجی تعریف نکنند.

بسیجیانی که فراتر از دغدغه‌های سیاسی و اهداف حقیر جناحی تنها به تکلیف خویش در برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌اندیشند و لذا هر کجا که حراست و پاسداری از این میراث گرانقدر امام (ره) اقتضا کند به ایفای وظیفه می‌پردازند. ای کاش آن نویسنده محترم و آقای کروبی جسم سوخته و تاول زده بسیجی مدافع مسجد به آتش کشیده شده لولاگر و پیکرهای چاک‌چاک شده شهدای بسیجی مدافع نظم و قانون را که با ضربات دشنه، قمه، تیغ موکت‌بری و شیشه‌هایی شکسته‌ها به فیض شهادت نائل آمده بودند می‌دیدند و آنگاه باز هم شرمنده همان لباس‌های خاکستری می‌ماندند.

البته نمی‌توان این را هم نادیده گرفت که در این وقایع احتمال سوء استفاده برخی افراد غافل یا حتی نفوذی، از یک لباس وجود دارد ولی نباید برای یک دستمال قیصریه را به آتش کشیده و به یک لباس مقدس و صاحبان آن جسارت و اهانت نمود. به خصوص اینکه این اهانت‌ها و بی‌ادبی‌ها در جریده‌ای است که روزها با تکیه بر تیتر «ادب مرد به زدولت اوست»، به دنبال معرفی برخی چهره‌های سیاسی به عنوان اسطوره‌ ادب و اخلاق برآمده بود. علت این برخوردهای دوگانه هر چه باشد، فایده‌ای به این دوگانگی‌ها مترتب نیست. چرا که مردم انتظار عمل دارند و یکی از دلایل رویگردانی مردم از مدعیان، همین تناقض نظر و عمل است. ادامه چنین مسیری خسران بار و بدعاقبت خواهد بود.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 7:54 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
جمعی از دانشجویان در آستانه نمازجمعه این هفته تهران مطرح کردند
سه پیشنهاد به هاشمی درخصوص شخص وی، فرزندان و اطرافیانش

جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران در نامه‌ای به حجت‌الاسلام هاشمی رفسنجانی، 3 پیشنهاد درخصوص حضور وی در خطبه‌های نمازجمعه‌ی این هفته‌ی تهران بیان کردند.

به گزارش رجانیوز، در این نامه با بیان اینکه "قصد آن داشتیم تا با دعوت از شما برای حضور در یکی از جمعه‌های پیش رو در نمازجمعه تهران، جنابعالی با دفاع از آرمان‌های انقلاب، سکوت خود را بشکنید و گمانه زنی‌ها در خصوص تعلق شما به جبهه انقلاب به یقین مبدل گردد"، تأکید شده است: خوشبختانه با خبر شدیم خودتان قصد حضور در نمازجمعه این هفته تهران را دارید. لذا بر آن شدیم تا با در میان گذاشتن مطالبی، پیشنهاداتی را نیز ارائه دهیم.

در ادامه‌ی این نامه، خاطرنشان شده است: آنچه باعث شکل گیری مطالبه مردمی به سمت اجرای عدالت در 4 سال اخیر شد، قبل از هر چیز حاصل "زمینه سازی و هدایت جریان عدالت‌خواهی" توسط مقام معظم رهبری در طول دوران پربرکت رهبری ایشان بوده است.

دانشجویان نگارنده نامه با اشاره به مشی و سیره رهبر انقلاب در ساده زیستی و دوری از تجملات در حوزه زندگی خصوصی و پاک دستی فرزندان و خانواده محترمشان و هم در مسائل اجرایی دفتر ایشان، افزوده‌اند: توصیه‌ها و فرمایشات معظم‌له به مسئولین و کارگزاران نظام اسلامی از جمله دولت جنابعالی در دوری از تجملات و اشرافی‌گری و در نظرداشتن عدالت در کنار سازندگی، پیگیری مسائل جاری کشور از ناحیه قانون و عدالت، ابلاغ فرمان 8 ماده‌ای به سران قوا در خصوص مقابله با مفاسد اقتصادی و تشویق جنبش دانشجویی به مطالبه‌گری عدالت از مسئولین، از روشن‌ترین و مستندترین شواهد این ادعاست.

این نامه اضافه می‌کند: بی شک ایشان بیشترین نقش را نیز در شناخت آسیب ها و موانع عدالت خواهی داشته اند. اشتباه کسانی که هم اکنون خود را در مقابل دولت می‌بینند، از اینجا ناشی می‌شود که هنوز به مطالبه فراگیر عدالت در جامعه آگاه نشده‌اند و متأسفانه با فرافکنی، قامت بلند و با صلابت ملت را نادیده گرفته و تنها مجموعه دولت را در مقابل خود می‌بینند. هر چند برای چشم‌های بی‌بصیرت، توقع شناخت نقش خیمه‌گاه ولایت در هدایت جریان عدالت خواهی توقعی زیاد است.

در بخش دیگری از نامه خطاب به هاشمی تأکید شده است: امروز علم عدالت خواهی انقلاب در عرصه اجرایی بر دوش دولتی است که برآمده از مردم است و عدم وابستگی این دولت به احزاب و کانونهای قدرت و ثروت و در عوض نفوذ در دلهای مردم به تعبیر مقام معظم رهبری یک روز نو و یک افق جدیدی (نماز جمعه 28/5/84) را نوید می دهد که شایسته است همه دلسوزان و نیروهای متعهد به انقلاب، به پشتیبانی و دست گیری از دولت منتخب -به‌عنوان پیشانی این جریان- اقدام نمایند.

دانشجویان اضافه کرده‌اند: از برخی سابقه‌دارهای انقلاب همچون جنابعالی که تا کنون به‌دلیل اختلاف در مبانی فکری با دولت به قول خودتان مشی "مدارا" را بر گزیده‌اید نیز از این پس انتظار می‌رود به تأسی از مقام معظم رهبری به پشتیبانی از "دولت برآمده از خواست مردم" بپردازید.


به ادامه مطلب مراجعه فرمایید


ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 7:52 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

نگاهي به فعاليت هاي ضدانساني سايت هاي اينترنتي

پروژه مضلين و برخورد با سايت هاي اينترنتي مستهجن كه توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در روزهاي پاياني سال گذشته به صورت آشكار از پروژه پنج ساله آن پرده برداشته شد، شوك عظيمي را به خانواده ها و جامعه ايراني وارد كرد كه غول اينترنت تا چه اندازه زندگي سالم فرزندان و جوانان را تهديد مي كند.


براي اين منظور لازم است گزارشي از فعاليت هاي سايت هاي ضد ديني و ضد اخلاقي كه اخيرا سران آنها دستگير شده اند مورد واكاوي و مداقه بيشتر قرار بگيرد. از اين رو در ذيل گزارشي از نحوه فعاليت شبكه هاي گمراه كننده مي آيد:
از سال 1382 محتواي فارسي زبان اينترنت براي مقابله با آسيب هاي آن مورد مطالعه قرار گرفت. در خلال كار مطالعاتي شش شبكه سازمان يافته ضد امنيت ملي و ضد ديني در عرصه اينترنت شناسايي شد. سرشبكه هاي اين سايت ها افرادي بودند كه با اسم هاي مستعار فعاليت مي كردند و با نرم افزارهايي كه از سرويس هاي جاسوسي آمريكا تهيه كرده بودند به اختفاي هويت خود مي پرداختند و عملاً هر گونه نفوذ به سيستم هايشان را غيرممكن كرده بودند. محتواي اين شبكه هاي ضد ديني و ضد اخلاقي با استفاده از عكس ، فيلم ها و داستان هاي مستهجن خارجي تأمين مي شد به اين صورت كه آنها را خريداري كرده و با عناوين و مشخصات و تبليغات فارسي در اين سايت ها قرار مي دادند. بعد از مدتي مقدماتي فراهم كردند كه كاربران ايراني محتواي ضد اخلاقي آنها را تأمين كنند كه با استفاده از دوربين مخفي ابتدا اين كارها را انجام مي دادند (كه عمدتاً فيلم هاي آنان از استخرها و اماكن سرپوشيده بود.) و كاربران در ادامه در قالب هاي فيلم ، عكس، داستان و صدا محتواي اين سايت ها را تأمين مي كردند تا جايي كه 17 هزار ايميل از كاربران در ورودي ايميل آنها ثبت شده بود.

¤ پوشش فلسفي
به موازات اين كار موضوع آزادي مطلق جنسي در قالب تشكيل گروه هايي شروع به فعاليت نمودند و مجلات مختلف الكترونيكي ضد اخلاقي و ضد ديني را راه اندازي نمودند كه در اين مجلات به صورت فلسفي و عملي براي جا انداختن همجنس گرايي بحث مي شد.
آنها نمي گفتند كه مسلمان نباش بلكه مي گفتند مسلمان باش ولي رابطه آزاد جنسي داشته باش، با محارم خود ازدواج كن.

آنها يك گروه را در لندن تشكيل دادند به نام همجنس گرايان مسلمان ( در صورتي كه همجنس گرايي در اسلام خلاف شرع مقدس است.) از ايران افرادي را به اين همايش دعوت كردند و به تدريج موضوعات مختلفي را به سايت هايشان اضافه كردند به اين صورت كه در بزرگترين سايت سكسي به نام آويزون به تشكيل انجمن همجنس گرايان ايراني، انجمن ضربدري، ترويج انواع رابطه نامشروع با محارم، روابط نامشروع با همسر ديگران پرداختند.

¤ داستان نويسي
گروه هاي مضلين پس از گذار از محتواي ديداري به محتواي نوشتاري روي آوردند كه تأثير و ماندگاري بيشتري دارد و داستان هاي ضدديني را ساختند. در موضوعات مختلف آنها براي مقبول و مشروع نمودن فعاليت هاي خود از انواع حربه ها استفاده مي كردند؛ يك فرد دكتر كه در شيراز معمولا به سوالات اينترنتي همجنس گرايان پاسخ مي داد و متخصص سكسولوژي بود و مدير سايت شهوت سرا به ايجاد يك رابطه جنسي جديد پرداختند و آن دكتر حاضر شد به خواسته مسئول سايت مبني بر فريب خانم خود تن بدهد كه اين عمل قبيح را انجام دادند و داستان 35 صفحه اي نيز درباره آن نوشتند و كاربران را به انجام اين عمل قبيح ترغيب كردند.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 7:50 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

حمله تروريست‌هاي مجازي به تيم رصد سايبري سپاه


خبرگزاري فارس: در پي انتشار تصاوير تعداي اغتشاگران و شناسايي برخي از آنها از سوي تيم رصد سايبري سپاه يك تيم هكري به سايت گرداب حمله كردند.
به گزارش خبرنگار "سرويس فضاي مجازي " خبرگزاري فارس، پس از انتشار عكس هاي برخي از آشوب طلبان در سايت گرداب و شناسايي تعدادي از آنها بنظر مي رسد گردانندگان و عوامل اصلي اين جريانات از اين موضوع هراسان شده‌اند و با اجير كردن تعدادي از هكرهاي آمريكايي و كانادايي براي جلوگيري از انتشار ساير تصاوير اغتشاش طلبان حملاتي را به وب سايت و ايميل گرداب آغاز نموده‌اند.


برپايه اين خبر،گزارش تكميلي فعاليت ضدقانوني اين هكرها كه از حمايت پليس آمريكا (FBI) نيز برخوردار هستند بزودي منتشر خواهد شد.لينك ثابت نوشته شده در ساعت 7:49 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
شاه كليد اغتشاشات تهران لو رفت

حسين رسام، مسؤول بخش سياسي و امنيتي سفارت انگليس در تهران كه به عنوان شاه‌كليد اغتشاشات تهران نقش گسترده‌اي در حوادث اخير برعهده داشته ودرجريان يكي از اين اغتشاشات توسط ماموران امنيتي بازداشت شده بود، ‌ابعاد جديدي از فعاليت‌هاي خراب‌كارانه دولت انگليس در اين آشوب‌ها را فاش كرد.

جوان نوشت:اين فرد كه به دليل سوابق ارتباط خود با يكي از مراكز سياسي ايران در10 سال گذشته عنصر اصلي خط دهنده به سفرا و ديپلمات‌هاي انگليسي مقيم ايران از جمله سفير فعلي انگليس در ايران بوده است، ‌درجريان اغتشاشات اخير از طريق ارتباط و خط‌دهي به خبرنگاران غربي مقيم ايران، بالاخص خبرنگار بي‌‌بي سي به تحريك مردم پرداخته تا جايي كه در جريان اغتشاشات هفتم تيرشخصاً اقدام به حضور در جريان اغتشاشات نمود كه اين اقدام ناشيانه موجب لو رفتن و دستگيري وي در كنار چند نفر ديگر از كاركنان ايراني سفارت گرديد.لينك ثابت نوشته شده در ساعت 7:46 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

كشف اتاق ضبط شبكه بي‌بي‌سي فارسي در ستاد انتخاباتي موسوي

در پي كشف ستاد عمليات رواني و شايعه پراكني ميرحسين موسوي در يكي از برج‌هاي متعلق به يكي از آقازاده‌هاي معروف، نحوه ارتباط تشكيلاتي ستاد انتخاباتي ميرحسين موسوي با بي‌بي‌سي فارسي لو رفت.

خبرنامه دانشجويان ايران گزارش داد؛ پس از كشف مكان اصلي ستاد جنگ و عمليات رواني ميرحسين موسوي در برج 10 طبقه اي واقع در قيطريه، شواهد و اطلاعات بسياري در مورد ارتباط تنگاتنگ تشكيلاتي ستاد موسوي با بي بي سي فارسي به دست آمد.

بر اساس اين گزارش، در ستاد مستقر در اين برج 10 طبقه كه متعلق به "م.ه " است، استوديوي ضبط برنامه‌هاي انتخاباتي كشف شد كه متعلق به شبكه بي‌بي‌سي فارسي بوده و از اين مكان برنامه‌هاي مكرر تلويزيوني براي پخش در اين شبكه ضبط مي‌شده است.

لازم به ذكر است، مديريت ستاد عمليات رواني مذكور را "محسن امين‌زاده " از اعضاي اصلي حزب مشاركت بر عهده داشته است.

ارتباط تشكيلاتي بي‌بي‌سي فارسي با ستاد انتخاباتي ميرحسين موسوي آنجا عميق‌تر مي‌شود كه بدانيم سردبيري اين شبكه تلويزيوني كه با مصوبه مستقيم مجلس انگليس آغاز به كار كرد را فردي به نام "علي‌اصغر رمضان‌پور " بر عهده دارد كه وي معاون فرهنگي عطاءالله مهاجراني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي دولت خاتمي بود.

گفتني است، اعضاي حزب مشاركت و سازمان مجاهدين انقلاب به عنوان احزاب دوقلوي حامي ميرحسين موسوي در انتخابات در ايام پيش از آغاز تبليغات انتخاباتي در جلسات محفلي خود با اشاره به قطعيت حمايت بي‌بي‌سي فارسي از كانديداي متبوع خود، اذعان مي‌كردند كه با توجه به ذهنيت منفي ايرانيان نسبت به دولت انگليس و رسانه دولتي بي‌بي‌سي، بايستي اين حمايت به صورت غيرمستقيم و حرفه‌اي انجام شود، اما شكست قاطع اين كانديدا در انتخابات و رأي 25 ميليوني مردم به رقيب وي، موجب شد كه رسانه مذكور با زير پا نهادن اصول حرفه‌اي رسانه‌اي، به صورت مستقيم وارد گود شده و قسمتي از برنامه‌هاي پيش‌بيني شده اغتشاشگران و طرفداران انقلاب مخملي را رأسا به دوش بكشد كه البته ناموفق ماند.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 7:45 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

» بی اعتنایی معنی دار مردم به آشوب طلبی در روز 18 تیر

كیهان:در حالی كه برخی پایگاه های اینترنتی و شبكه های ماهواره ای از چند هفته قبل پروژه تحریك مردم به حضور در خیابان ها به بهانه 18تیر را آغاز كرده و به شدت پی گیری می كردند، تعداد حاضران در برخی خیابان های تهران در روز پنج شنبه از چند صد نفر فراتر نرفت.

678wx0z.jpgبنابر اطلاعات موجود، طراحی محافل سیاسی خاص در داخل و خارج ایران این بود كه ناآرامی ها در تهران كه با تحریك برخی از چهره ها و گروه های اصلاح طلب بازنده در انتخابات 22 خرداد، از فردای آن روز آغاز شد باید طوری تداوم می یافت كه در روز 18 تیر به اوج برسد اما روز پنج شنبه شهر تهران وضعیتی طبیعی را از سرگذراند و برخی آشوبگران- كه عمده آنها شناسایی شده اند- جز ایجاد ترافیك جزئی و آتش زدن چند سطل آشغال موفق به انجام كار دیگری نشدند.

از چند روز قبل ایمیل های فراوانی برای تعداد زیادی از كاربران عادی اینترنت ارسال شد كه در آنها مسیرهایی برای راهپیمایی در روز 18 تیر برای شهرهای مختلف ایران اعلام شده بود. از جمله در تهران 9 مسیر اعلام شده برای راهپیمایی و اعتراض وجود داشت كه برخی شبكه های ماهواره ای مانند VOA و بی بی سی فارسی پی درپی به تكرار آنها و دعوت از مردم برای خروج از خانه هایشان می پرداختند. با این وجود، پروژه آشوب طلبی روز 18 تیر در تهران با بی اعتنایی كامل مردم روبرو شد طوری كه آشوبگران هم خیلی زود متوجه نگاه های سنگین مردم شدند و یكی دو خیابانی را كه در آن تجمع كرده بودند ترك كردند.

حوالی بعدازظهر روز پنج شنبه كه به لحاظ ترافیكی زمانی شلوغ محسوب می شود حدود 500 نفر از آشوب طلبان جلوی سر در دانشگاه تهران تجمع كردند. نیروی انتظامی این عده را كه از چند ساعت قبل دائماً در كتابفروشی های خیابان انقلاب پرسه می زدند، پس از چند دقیقه به سمت میدان انقلاب راهنمایی كرد و در آنجا نیز پس از ناآرامی هایی مختصر جمعیت به طور كامل پراكنده شدند. نكته جالب توجه این است كه در تمام این مدت زندگی عادی و عبور و مرور روزمره مردم در خیابان های اطراف مانند حجاب، دكتر فاطمی و بلوار كشاورز ادامه داشت و جز ترافیك- كه ظاهراً باید ایجاد آن را تنها موفقیت آشوب طلبان دانست- هیچ پدیده قابل ذكر دیگری در آنها مشاهده نمی شد. حتی خیابان كارگر شمالی و كوی دانشگاه تهران نیز به رغم تمامی تلاشی كه جمع كوچكی از آشوبگران به خرج دادند آرام و فاقد التهاب باقی ماند.

برخی تحلیلگران عقیده دارند حامیان موسوی در میان مردم تهران بیش از دو هفته است كه صف خود را از برخی آشوب طلبان وابسته به جریان اصلاحات و پیوندخورده به دشمنان بیرونی جدا كرده اند و به همین دلیل هم است كه پس از هفته اول بعد از انتخابات، تجمعات اصلاح طلبان در تهران دیگر هرگز رونق نیافته است. ناتوانی موسوی از ارائه حتی یك استدلال یا سند قابل اعتنا در مورد تقلب، تعرض آشوبگران به نام حمایت از موسوی به مردم بی گناه و همچنین حمایت وسیع طرف خارجی از ناآرامی ها در تهران اصلی ترین عوامل رویگردانی توده حامیان موسوی از اقلیت اغتشاشگر بوده است.

جالب این است كه روزنامه های غربی و برخی رسانه های فارسی زبان وابسته به سرویس های اطلاعاتی اروپایی و آمریكایی روز جمعه با انتشار اخبار و تحلیل های مفصل از وقوع «ناآرامی های گسترده» در تهران خبر داده و نتیجه گرفتند «موج اعتراضات در تهران رو به گسترش است»!! جالب است كه همین رسانه ها عمیقاً در جفت و جور كردن قافیه شعری كه سروده بودند، درمانده شدند.

جالب ترین نمونه مربوط به پایگاه اینترنتی گویانیوز- ترمینال اینترنتی ضد انقلاب است- كه «عكس هایی اختصاصی» (؟!) از تجمعات روز پنج شنبه تهران منتشر كرد. مشاهده این عكس ها برملا كننده نكات بسیار جالبی است از جمله اینكه در تعدادی از آنها محل تصویر تكراری است و مهم تر از این اساساً جماعتی در تصاویر مشاهده نمی شود و تقریباً تمامی تصاویر فیگورهای تك نفره آشوبگران است.

به زودی اطلاعات مهمی در مورد وابستگی آشوب های اخیر تهران به محافل توطئه گر خاص در داخل و هماهنگی كامل آنها با سرویس های خارجی منتشر خواهد شد.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 7:44 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
جناب ميرحسين ! بسم الله...

فکرش را هم نمی‌کردم که سرانجام انتظار دیدارم با میرحسین بدین‌جا ختم شود؛ آنجا که جای دست دوستی نخست‌وزیر دوران جنگ، سنگی سنگین به سنگینی انتظار 20 ساله، فرق سرم را شکافت، مرا بیهوش کرد تا ضربات سنگ‌های دیگر جسم نحیفم را بیش از این نیازارد !


فکرش را هم نمی‌کردم که سرانجام انتظار دیدارم با میرحسین بدین‌جا ختم شود ولی من نه میرحسین که حامیانش را به جای روز روشن در شب تاریک مشاهده کردم؛ آنجا که جای دست دوستی نخست‌وزیر دوران جنگ، سنگی سنگین به سنگینی انتظار 20 ساله، فرق سرم را شکافت، مرا بیهوش کرد تا ضربات سنگ‌های دیگر جسم نحیفم را بیش از این نیازارد.

اما جناب موسوی! اگر سنگ دوستانت بر جسم و جان خراش آورد، امان از حرف‌هایت، بیانیه‌هایت، شاخ و شانه کشیدن‌هایت و خنده‌های شیطانی آن سوی آب که روح را آزرد و بی تاب و مجروح کرد. جناب میرحسین! دوست داشتم در فضایی مهربانانه‌تر با تو سخن بگویم. قرارمان این نبود ولی تو قرارمان را بهم زدی، با حرف‌هایت و سنگ‌های اطرفیانت.

***
قصه آن شب را می‌خواهی بدانی؟ ... شاید برایت مهم نباشد اما قصه آن شب، متن شکایت من از توست. تو متهم هستی به ريختن خون فرزند یک شهید. من هم رهایت کنم، مادر بزرگم دست‌بردار نیست. آخر من تنها یادگار فرزند شهیدش هستم... می‌دانی، تا همین امروز اعتراضات مدنی تو به قیمت جان چه بیگناهانی تمام شده است؟! جانباز دوران جنگ را طرفداران تو و نه بعثی‌های خبیث، باز جانباز کرده‌اند. این ننگ را کجا می‌خواهی ببری، آقای نخست‌وزیر دوران جنگ؟! بنده خدا رضا برجی حق دارد از تو بپرسد که: «روی خون چند نفر می‌خواهید رئیس‌جمهور شوید؟!» ***
دوشنبه شب، همان شبی که تو غروبش به بهانه بیانیه، فرمان آشوب دادی، همان شبی که تو بعد از این فرمان به دامان خانه بازگشتی و در آشیانه آرام گرفتی، میلیشیای دموکراسی، ناشیانه به جان ملت افتاد و تنها در خیابان آزادی، هفت نفر را به شهادت رساند. در آن شب که تب آتش و دود بالا گرفته بود، دوستانت بوی باروت می‌دادند. اعتراض‌شان مدنی بود اما بوی خون می‌داد. گنگ ‌خواب دیده شده بودند.
حجاریان که گفته بود؛ اصلاحات خون می‌خواهد! چرا تعارف کنیم. تو مشکلت احمدی‌نژاد نیست. در سر نه‌ سودای اصلاحات، که خیال كودتاي مخملین داشته‌ای. حداقل رفتار و گفتارت که این را می‌رساند. در دل چه می‌اندیشیدی، خدا عالم است اما باز هم خدا عالم است که با امثال ساسی مانکن نمی‌توان انقلاب کرد.
امر گاهی بر آدم مشتبه می‌شود. اشتباهی گمان می‌کند که کار تمام است. این گمان سنگ به دستان هوادار تو بود. البته همه هواداران تو را با یک چوب نمی‌رانم. عقلای شان خوب مردمی هستند. هرچند که بعید می‌دانم که دگربار به تو روی خوش نشان بدهند و رای بدهند. تو حتی صدای مسیح مهاجری را هم درآوردی! در سرمقاله جمهوری‌اسلامی خطاب به تو با عتاب و بعد از کلی حساب و کتاب نوشته بود: چرا وقتی ولایت‌فقیه و شورای نگهبان را قبول نداشته‌اید، اصولا نامزد انتخابات شده‌اید؟ اما از صفحات کاغذی به کف خیابان برگردیم. خس و خاشاکی که به اسم تو، دنبال رسم براندازی بودند، با خود می‌پنداشتند که این ظلمت و تاریکی، همیشگی است اما نیک که بنگری ره افسانه زده بودند. سحر نزدیک بود. نماز آدینه را دیدی؟ زیارت قبول! می‌دانم در آن نماز نبودی.
سرباز انقلاب بودن، لیاقتی می‌خواهد که خدا سعادتش را برای همیشه به آدمی نمی‌دهد. خواه مرجع تقلید باشی، خواه قائم‌مقام رهبری. بزرگ‌تر از شما بودند کسانی که می‌خواستند بر صورت خورشید، خاک بپاشند. سرنوشت‌شان را تو بهتر از ما می‌دانی ... و خوب می‌دانی که قرارمان این نبود،‌تو قرارمان را بهم زدی، با حرف‌هایت و سنگ‌های اطرافیانت. چه بسیار که از در نصیحت به تو می‌گویند: به سیم آخر زده‌ای اما هنوز دیر نشده! جناب موسوی! معمولا رسم روزگار بر این است که زود، دیر می‌شود. تو قبل از آنکه بخواهی با پاپس کشیدن،‌منت بر نظام و ملت بگذاری، اول باید جواب این خون‌ها را بدهی. قهرمان
‌بازی بماند برای بعد.
***
دوشنبه شب، من بی‌آنکه عضو نیروی انتظامی باشم، دوشنبه‌شب، من بی‌آنکه عضو بسیج باشم، راهی خانه بودم اما نمی‌دانستم که خانه رفتنم جرم بود. من نه سپاهی‌ام، نه مدعی‌ام که حزب‌اللهی‌ام و نه هیچ، الا فرزند یک شهید. بیش از 10 سال سابقه‌کار مطبوعاتی دارم و تاکنون یاد ندارم اشاره‌ای به این کرده باشم که فرزند شهید هستم. اما از آنجا که شما وقتی حال و روز امروز خود را خراب می‌بینید از نخست‌وزیری‌تان در دوره جنگ مایه می‌گذارید، چه باک اگر دیگران بدانند مرا هم با همان دوره عهد و پیمانی ناگسستنی است! اما این ننگ را کجا می‌خواهی ببری، آقای نخست‌وزیر دوران جنگ، که همه قاتلان پدر من و تمام دشمنان شهدا پشت شما درآمده‌اند؟

همان کسانی که به صدام دستور کشتن پدر مرا دادند این روزها برای تو دست می‌زنند! همان کسانی که حاج‌احمد متوسلیان، این حیدر کرار سپاه خمینی (ره) را به اسارت بردند، این روزها در مدح تو شعر می‌خوانند! همان منافقینی که در مرصاد نقشه فتح تهران را کشیده بودند، این روزها با تو ابراز همدردی می‌کنند! فرح پهلوی و فرزند شاه مخلوع را با تو چه نسبتی است؟ چه شده که شیمون پرز به طرفداری از تو برخاسته؟ اینها که روزگاری مقابل همه ما، تاکید می‌کنم همه ما، صف‌آرایی کرده بودند، اینک پشت سر تو سنگر گرفته‌اند . راستش را بگو این 20 سال با خودت چه کرده‌ای؟ تو عوض شده‌ای یا آنها؟ نه به آن سکوت 20 ساله‌ات، نه به این همه هیاهو. نه به آن تفریط، نه به این افراط. راستی! فریادت هم مثل سکوتت، مشکوک و معنادار است. البته قرارمان این نبود ولی تو قرارمان را بهم زدی؛ با حرف‌هایت و سنگ‌های اطرافیانت.

***
جناب میرحسین!
نظامی که خمینی پایه آن را گذاشت و خامنه‌ای ادامه دهنده راهش است، دوستانی دارد و دشمنانی. نه هر کسی برای این دوستی، سزاوار است و نه هر ناکسی برای این دشمنی لایق. امثال شما شاید روزگاری دستی در سپاه دوست داشته‌اید و لیکن امروز نه آنگونه است که با داد و بیداد و فریاد مبدل به دشمن نظام شوید. جمهوری اسلامی، جمهوری مقدسی است که خبیث‌ترین شیاطین عالم دشمن آنند؛ صهیونیست‌ها، سران شیطان بزرگ، ابر سرمایه‌داران عرصه رسانه و... پس با این خودنمایی‌ها، بی‌زحمت خودتان را دشمن نظام جا نزنید.

علی(ع) را دشمنی سزاست همچون عمروعاص و معاویه. ابن‌ ملجم‌ها و قطام‌ها گرچه در تقاطع براندازی، با سران کفر به یک نقطه مشترک می‌رسند اما امثال پسر ملجم و...، حقیرتر از آنند که دشمن ابوتراب لقب گیرند. چنین افرادی بیش از آنکه دشمن علی باشند، آلت دست دشمن اصلی‌اند. نه! نظام در شناخت دوست و دشمن اشتباه نمی‌کند.
ما یک «خودی» داریم و یک «غیر خودی» و این وسط هستند کسانی که نقش‌شان بیشتر از «نخودی» نیست. نخودی‌ها نه به سکوت‌شان اعتباری هست نه به فریادشان. اما هم سکوت‌شان و هم فریادشان قند در دل دشمن آب می‌کند و دشمن را به یک چیزهایی امیدوار. بیچاره دشمن! بیچاره رئیس‌جمهور آمریکا که باز هم به امید خبرهایی از ایران نشست اما از کودتای مخملین، طرفی نبست.

این ننگ را به کجا می‌خواهی ببری، آقای نخست‌وزیر دوران جنگ! تو امروز رایحه دوران امام را می‌دهی یا بوی خباثت‌های شیطان بزرگ را؟ تو امروز، چیزی از دیروز خود باقی نگذاشتی. آمریکا، انگلیس و اسرائیل، آنقدر از تو خوبی دیده‌اند که گناه با امام بودنت را و گناه انقلابی بودنت را و گناه 8 سال نخست‌وزیری دوران جنگت را بخشیده‌اند. از نظر اوباما تو دیگر پاک پاکی!... و این یعنی اینکه قرارمان این نبود، قرارمان را تو بهم زدی، با حرف‌هایت و سنگ و تیغ‌های اطرافیانت. همان سنگ که پدران بسیاری را داغدار عزیزان‌شان کرد و بر سر من نیز نشانه‌ای گذاشت.
گفت: به کسی که جرمش آتش است، به خاکستر قناعت کرده‌اند، چه جای شکایت است. شکایتی از محضر دوست نیست. جان امثال من چه ارزشی دارد که برای یار خراسانی، قربانی شود. ما اما گریبان آنهایی را که به صورت خورشید، خاک می‌پاشند، رها نخواهیم کرد؛ پس بسم‌الله...

-- حسين قدياني/فرزند شهيد
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 15:54 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

مقايسه تصويری خاتمی واحمدی نژاد!
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 15:52 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

تقلب در کنکور سراسری

يك داوطلب كنكور سراسري كه در فكر مي كند كنكور قبول نمي شود از الان متن نامه اي را به سازمان سنجش آماده انتشار كرده است كه بدين شرح است:

سازمان شريف سنجش
انا لله و انا اليه راجعون
همانطور كه پيش بيني مي شد در كنكور تقلب شد. پس زود كنكور را  از اول برگزار كنيد.
اصلا مگر مي شود من مجاز نشوم؟!
ضمنا از كليه كساني كه كنكور داده اند خواهش مي‌شود بريزند خيابانها.
والسلام
×××
رئيس سازمان اطلاعات آماري آمريكا نيز ديروز در اظهارات  مداخله جويانه اي از اين داوطلب کنکور دفاع كرده و از دولت ايران خواست تا صداي معترضين كنكور را بشنود.

اوباما نيز گفت: ما به دقت همه چيز را مي بينيم.
  ×××
بيانيه شماره 107 داوطلب

مردم شريف ايران

تسليت

ما تا آخرين قطره خون  و آخرين قطره جوهر خودكار تا ابطال كنكور در كنار مردم خواهيم ماند و از صحنه كنار نخواهيم رفت و از هواداران ميليوني خود مي خواهيم همچنان با كارهاي ذيل در صحنه باشند.

1-     شبها سوت بزنند
2-     صبح ها صبحانه بخورند
3-     سينما بروند
4-     استخر بروند
5-     ......

والسلام

همچنين تعدادي از بازيگران و اهالي هنر نيز از ايشان حمايت كردند:

1-      مظفرالدوله ايلخان منش
2-     محمدرضا صمدپور اصل
3-     ....
       .
       .
606 -  ملك الملوك اصغر نژادلينك ثابت نوشته شده در ساعت 15:48 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

يک «طغلب گصطرده» ديگر

در پي سخنان احمدي نژاد درباره مدارک دانشگاهي همسر مير حسين موسوي، زهرا رهنورد تصميم گرفت که در کنکور امسال شرکت کند. به همين خاطر همسر هاشمي رفسنجاني طي يک نامه سرگشاده به مسئول سازمان سنجش اعلام کرد "در صورتي که زهرا رهنورد در کنکور امسال قبول نشود تقلب گسترده اي در کنکور صورت گرفته است" به دنبال اين ماجرا مير حسين موسوي قبل از شروع آزمون، قبولي همسر خود در کنکور را اعلام کرد.موسوي براي جلوگيري از تقلب در کنکور کميته صيانت از سوالات را با همکاري دوستانش ايجاد کرد.

خبرنگار ما که درخواست کرد نامش فاش نشود اعلام کرد: افرادي بصورت کاملا ناشناس قبل از باز شدن درهاي کنکور بين داوطلبان کنکور ، مداد هايي را پخش مي کنند که بعد از گذشت چند ساعت رنگ آنها از روي کاغذ پاک مي شود!

زهرا رهنورد هنگام آزمون وقتي فهميد که سوالات مشکل است و شانس قبولي در کنکور را ندارد ، به مراقب که يکي از خبره ترين افراد در شناسايي افراد متقلب در کنکور است گفت: اين سوالات چيز هست چيز ديگه!! بعد از آزمون مير حسين موسوي که فهميد همسرش در آزمون قبول نميشود طي بيانيه اي شديد لحن از تمام داوطلبين که جمعيتي حدود 13 هزار نفر ميشدند خواست تا به خيابان ها بريزند.همچنين با بيان اينکه در کنکور امسال تقلب گسترده اي صورت گرفته است خواستار کنکوري ديگر و با شرايطي بهتر شد.سازمان سنجش از زهرا رهنورد درخواست کرد براي پي گيري اين مشکلات برگه ي او را دوباره بررسي کنند و حتي اگر لازم شد برگه هاي 10 درصد داوطلبان را نيز دوباره بررسي کنند!!

زهرا رهنورد که فهميد از اين ماجرا بيشتر ضرر خواهد کرد در جلسه اي که براي باز خواني اوراق داير شده بود حضور نيافت و براي دريافت مطالبات خود از راه هاي غير قانوني مدارک دانشگاهي بسيار معتبري !! دريافت کرد
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 15:47 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
شهید افشاگری زنده از آب درآمد!

جوان: «عسکری، ‌همان کسی که آرای 19میلیونی یکی از کاندیداها را ‌لو داده بود، ‌در تصادف ساختگی رانندگی کشته شد. »؛ ‌خبر بالا موضوعی بود که بر سر زبان‌ها و از طریق رسانه‌های غیر رسمی به سرعت در روزهای پس از اعلام نتایج انتخابات پیچید. ‌

بنا بر این شایعه که با نام گزارش‌های تأیید نشده منتشر شد و در اندک زمانی به سرعت در کشور دهان به دهان چرخید و بر التهابات دامن زد «مردی که نتایج واقعی انتخابات را از وزارت کشور به بیرون درز داده بود، ‌در یک تصادف مشکوک کشته شد!»

رسانه‏های بیگانه و بخشی از مردم نیز آنچنان بر این مسأله همچون شایعات پیشین تأکید می‏ورزیدند که چنین تصوری نزد هر مخاطبی پدیدار می‏شد که خود، ‌شاهد تصادف و مرگ محمد عسکری بوده‏اند و حتی وی را با لفظ شهید خوانده و بر پاسداشت خونش تأکید شده بود!

محمد عسکری، ‌نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی که برخلاف واقعیت به عنوان مسؤول امنیت شبکه تکنولوژی اطلاعاتی IT وزارت کشور معرفی شده، روز گذشته، ‌در گفت‌وگویی کوتاه با «تابناک» ضمن رد شایعات اخیر گفت: ‌بنده چنین مسؤولیتی در وزرات کشور ندارم. در دوران فعالیتم دو یا سه بار برای مسائل مربوط به حوزه کاری‏ام به وزارت کشور رفته‌املينك ثابت نوشته شده در ساعت 15:45 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 10:9 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
رئيس دولت سابق كه پيش از اين اعتراف كرده بود «از اردوگاه اصلاحات صداي دشمن به گوش مي رسد» در ديدار جمعي از خانواده هاي عناصر دستگير شده در اغتشاشات خياباني مدعي شد: امروز شاهد رفتارهاي زشتي هستيم كه سال ها پيش ريشه آن لااقل در وزارت اطلاعات كنده شد. اين حرف هاي بي اساس يعني چه؟ براندازي و انقلاب رنگي يعني چه؟

كيهان نوشت:سيدمحمد خاتمي بي آن كه به نقش رسانه هاي بيگانه و نيز نقش شخص وي و موسوي و كروبي در تجمع غير قانوني منجر به خشونت و كشته شدن شماري از هموطنان بي گناه به دست اراذل و اوباش اجير شده توسط ايادي ستاد مشترك خود و موسوي اشاره كند، نظام را متهم به ريختن خون مردم كرد و افزود: جرم شما و عزيزانتان اين است كه در ايران مانديد و براي تقويت نظام ]؟![ تلاش كرديد و اينك مورد بي مهري و كم لطفي قرار گرفتيد.

وي همچنين با نقض شعار قانون گرايي مدعي شد پيشنهاد ما براي برون رفت از وضعيت پيش آمده، تشكيل هيئتي كاملاً بيطرف بود. خاتمي آنگاه در عباراتي متناقض به فلسفه انتخابات پرداخت و گفت «فلسفه انتخابات با همه هزينه هايش اين است كه نماينده مردم بر مسند امور گماشته شود». وي در عين حال توضيح نداد كه اگر راه انتخابات از صندوق هاي رأي مي گذرد، كشاندن زورگيري ها و زورآزمايي هاي سياسي به خيابان و قرباني كردن شهروندان بي گناه ديگر چه صيغه اي است و اگر قرار باشد هر بازنده انتخابات كه نتوانسته اعتماد مردم را جلب كند، به ايجاد اغتشاش و هرج و مرج روي آورد تا حرف خود را به كرسي بنشاند، پس «فلسفه انتخابات» چه مي شود.

گفتني است علي يونسي وزير اطلاعات مورد اعتماد آقاي خاتمي كه همچنان در گرايش هاي سياسي با وي همراه است، سال گذشته خبر داد كه بارها به احزاب دولتي (نظير حزب مشاركت) در روزگار اصلاحات تذكر داده بود كه شما نمي توانيد هم در حاكميت باشيد و هم رفتار اپوزيسيوني پيشه كنيد. ادعاي خاتمي مبني بر «كندن ريشه رفتارهاي زشت در وزارت اطلاعات» از جمله اشاره به همين مسئله است كه وي با وجود شنيدن صداي دشمن از اردوگاه منتسب به خود و نيز شنيدن هشدارهاي مستند وزير اطلاعات خود، ترجيح داد وزارت اطلاعات را به خاطر مؤتلفان سياسي خود به تعطيلي بكشاند و به خاطر مطامع سياسي و گردن كلفتي هاي غير قانوني، امنيت كشور را قرباني كند.

گفتني است در جريان آشوب هاي خياباني دو هفته پيش شماري از عناصر گروهكي وابسته به نهضت آزادي، جبهه ملي، سازمان مجاهدين (انقلاب) و حزب مشاركت به همراه شماري از عناصر مطبوعاتي تحريك كننده درگيري ها بازداشت شده اند و نكته جالب سخن خاتمي است كه مي گويند «آنها در ايران ماندند» گويا كه قرار بود از آن طرف آب به فعاليت بپردازند. مواضع اخير خاتمي نشان مي دهد كه برخي مسافرت هاي ترتيب داده شده براي وي از جمله در چند كشور اروپايي بي دليل نبوده و طرف غربي پول مفت خرج نكرده است.لينك ثابت نوشته شده در ساعت 10:8 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
عسگراولادي در گفتگو با فارس:
رئيس جمهور با اكثريت 24/5 ميليون نفري از مشروعيت بالاي مردمي برخوردار است

خبرگزاري فارس: دبيركل جبهه پيروان خط امام و رهبري گفت: رئيس جمهور با راي 24/5 ميليون نفري از مشروعيت بالاي مردمي برخوردار است. مشروعيت الهي دولت بستگي به تنفيذ رأي ملت توسط ولي فقيه و نائب ولي عصر دارد.


حبيب الله عسگراولادي دبيركل جبهه پيروان خط امام و رهبري در گفتگو با خبرنگار سياسي فارس ضمن اظهار تأسف از ادامه موضع‌گيريها عليه منتخب ملت و بي‌مهري با رأي مردم گفت: زيبنده نيست كه برخي خواص همچنان بر طبل بي‌مهري با مردم و رأي اكثريت بكوبند و تصور كنند ميزان رأي آنها است نه رأي ملت !
وي گفت: آنها بايد بدانند مشروعيت دولت را تنفيذ مقام ولايت تعيين مي‌كند نه نامزدهاي ديگر و طرفدارانشان !
عسگراولادي افزود: مي‌گويند دولت مشروعيت ندارد، مشروعيت دولت بستگي به تنفيذ رأي ملت توسط ولي فقيه وفق اصل 110 قانون اساسي دارد؛ آقايان نبايد خود را در جايگاه نايب امام عصر (عج) بدانند. مشروعيت مردمي رأي رئيس جمهور نيز مربوط به رأي اكثريت است. آقاي دكتر محمود احمدي‌نژاد در يك انتخابات پرشور و نفس‌گير 24.5 ميليون نفر به او رأي داده‌اند. نمي‌شود به اكثريت [آن هم اكثريتي كه با فاصله 11 ميليون نفر با اقليت باشد] گفت كه شما هيچ حقي نداريد و حق با بخشي از اقليت است.
وي يادآور شد: حق است آقايان رفتار و مواضعي نداشته باشند كه بي‌مهري با نظام و مردم تعبير شود و قانون ستيزي جلوه كند. دوستان بايد واقعيت‌هاي پس از انتخابات را بر طبق قانون و رويه‌هاي متداول بپذيرند. البته نمي‌شود در يك انتخابات كه 4 نامزد داشته، نامزدي خود را برگزيده ملت بداند و نامزدي كه با يك تفاوت 11 ميليوني با او مورد توجه مردم بوده و رأي اكثريت را آورده است، برگزيده ملت نداند.
عسگراولادي افزود: مردم هميشه براي بيان مطالبات خود راه‌هاي قانوني و مشروع را برمي‌گزينند و ما به اين دوستان توصيه مي‌كنيم نگذاريد مردم در امتحان بعدي رجوع به آراء، پاسخ صريح و كوبنده‌تري بدهند.
دبير كل جبهه پيروان خط امام و رهبري با اشاره به شيطنت ها و شرارت حكام كاخ سفيد و برخي دول اروپايي و مداخله در امور داخلي ايران گفت: شما ايران را با معيارهاي خودتان مي سنجيد، عيار ملت ايران انقلاب اسلامي است. اينجا پايتخت انقلاب اسلامي است. قلب انقلاب با قلب تك تك آحاد ملت مي‌زند. نبض انقلاب دقيق و منظم مي‌زند. اين يك حقيقتي است كه پس از گذشت سه دهه از حيات انقلاب اثبات شده است.
اين كارشناس با سابقه مسائل سياسي افزود: اين مملكت متعلق به امام زمان (عج) است و در رأس آن نايب آن حضرت قرار دارد. شما نمي‌توانيد با يك تردستي و شعبده بازي رأي اكثريت مردم را انكار كنيد و اقليت درون نظام را عليه نظام سياسي كشور مديريت كنيد.
وي خطاب به دولت‌هاي اروپايي گفت: شما بايد بدانيد در دولت جديد انشاء‌الله با يك دولت قوي‌تر و با اعتماد به نفس بالاتري نسبت به دولت نهم رو به رو هستيد. اگر رابطه خود را وفق اصول انساني و قوانين بين‌المللي تنظيم نكنيد يك اشتباه بزرگ تاريخي مرتكب شده‌ايد كه خسارت آن را نمي‌توانيد جبران كنيد.
دبير كل جبهه پيروان خط امام و رهبري گفت: شما نمي‌توانيد يك اقليت 30 درصدي درون نظام و معتقد به نظام را بر اكثريت 63 درصدي تحميل كنيد. مردم اين را يك ديكتاتوري تحميلي مدرن مي‌دانند و زير بار آن نمي‌روند. اگر هوش سياسي خود را به كار بيندازيد به سر و صدايي كه در چند خيابان تهران چند صباحي بلند شد، دلخوش نمي‌كنيد زيرا در كف خيابان‌هاي تهران خبري نيست. نبض زندگي در ايران اسلامي با نشاط‌تر از هميشه مي‌زند. خوني را كه در رگ‌هاي ملت براي ايران و اسلام مي‌تپد با چند برنامه تلويزيوني و راديويي و يا چند سرويس جاسوسي نمي‌توانيد آلوده كنيد.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 13:19 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

هویت و انگیزه عامل بمب گذاری در حرم امام مشخص شد

پس از انتشار خبر بمب گذاری در حرم حضرت امام(ره) که هفته گذشته با کشته شدن عامل آن و زخمی شدن هشت نفر از زائران مرقد بنیانگذار کبیر انقلاب پایان یافت ابعاد جدیدی از این حادثه فاش شد.

به گزارش جهان، بررسی های به عمل آمده توسط نهادهای مسئول نشان داد که شخص بمب گذار رئیس ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداها در منطقه پل دختر بوده است که به دلیل برگشت خوردن چک های خود و عدم توان پرداخت بدهی طلبکاران به تهران سفر کرده و عازم ستاد مرکزی کاندیدای مورد حمایت خود می شود.

ب . ع که دارای مغازه معاملات ملکی بوده است، در تاریخ 30 خرداد در ترمینال پل دختر با کرایه یک دستگاه پراید عازم تهران می شود و مبلغی حدود 200 هزار تومان به عنوان کرایه رفت و برگشت به راننده می پردازد.

به گفته این راننده وی با دو تن از مسئولین ستاد یک کاندیدا قرار ملاقات داشته که قبل از موعد مقرر به تهران رسیده و برای استراحت عازم حرم امام می شود، وی که پیش از سفر به تهران تلاش های بسیاری برای حل غیر حضوری مسئله و وصول مطالبات خود از مسئولان ستاد انجام داده بود به تهیه مقداری زیادی چاشنی انفجاری مخصوص صید ماهی و بستن آن به کمر خود، به جهت تهدید مسئولان ستاد عازم تهران می شود که برخی منابع احتمال می دهند این فرد قصد قبلی برای عملیات تروریستی نداشته و به احتمال زیاد به سبب گرما این کمربند منفجر شده است.

ب .ع پیش از این به جهت نصب بلندگو بر روی ماشین خود و بیان جملات توهین آمیز خطاب به دولت در ایام تبلیغات ریاست جمهوری، توسط نیروی انتظامی بازداشت و بعد از اخذ تعهد آزاد می شود.

نامبرده در سال 81 به جهت صدور چک بلامحل روانه زندان می شود و در سابقه او جرایمی نظیر جعل سند و سرقت دیده می شود.لينك ثابت نوشته شده در ساعت 13:8 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
اعلام نتيجه قطعي انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري در حالي اعلام شد که پيش از اين رهبر معظم انقلاب بر فصل الخطاب بودن قانون و نظر شوراي نگهبان تاکيد ويژه کرده بودند.

اين موضوع با حمايت گسترده نخبگان سياسي ، نمايندگان مجلس و چهره هاي برجسته حوزوي و دانشگاهي روبه رو شد. اما با گذشت چند روز از تاييد رسمي انتخابات از طرف شوراي نگهبان شاهد بعضي از قانون گريزي هاي و عدم تمکين به قانون بصورت پراکنده و حتي غير مستقيم هستيم. 

بيانيه هاي اخير کروبي و موسوي نمونه هاي عيني قانون گريزي و ادامه اظهارات غير قانوني اين دو است. اما روش جديدي از ايجاد بستر و تحريک براي زمينه دوباره ايجاد اعتراضات و شايد اغتشاشات احتمالي در آينده دربعضي از رسانه هاي اصلاح طلب به چشم مي خورد و دنبال مي شود.

  بعضي از شبهه افکني ها از جمله اخبار ضد و نقيض و ابراز نگراني از سلامت بعضي از چهره هاي سياسي سرشناس بازداشت شده که متهم به ايجاد اغتشاش هستند، از رئوس برنامه هاي اين روزهاي اصلاح طلب و برخي رسانه ها هست.

 مظلوم نمايي درباره بازداشت شدگان حوادث اخير که نقش هاي موثري در ناآرامي ها اخير داشته اند - که اين ناآرامي ها به کشته شدن 20 تن انجاميد –از ديگر برنامه اين رسانه ها است تا فضاي ذهني جامعه و بخصوص خانواده هاي بازداشت شدگان را به لحاظ رواني آشفته کنند و تحت تاثير براي عکس العمل هاي دلخواه قرار دهند. 

همچنين اين روزها اين رسانه ها همگام با رسانه هاي بيگانه اصرار بر آن دارند که القا کنند که اوضاع کشور بصورت گسترده امنيتي و نظامي است تا بدين صورت ذهن اجتماع را دچار توهم نوعي بي امنيتي شخصي و رواني کنند.

 در اين ميان بعضي از چهره هاي سرشناس اصلاحات نيز به کمک آمده و مرتب مدعي شده و اظهار مي دارند که بخش عظيمي از جامعه اعتماد خود را به نظام از دست داده است.

 اين رسانه ها در اين روزها البته سعي کرده اند اينگونه نشان دهند که اختلاف نظر درباره انتخابات همچنان بصورت گسترده وجود دارد .

 اين رسانه ها بيشترين سعي خود را متوجه مجلس شوراي اسلامي کرده اند و سعي در بزرگنمايي مجموع اندک اعتراض بعضي از نمايند گان دارند.

 موضوع ديگري که از برنامه هاي تبليغاتي اين رسانه ها مي شود فهميد اين است که سعي دارند حالا که نتيجه انتخابات بصورت قطعي معلوم شده است حواشي اين انتخابات را به صورت گسترده براي فشار بر دولت منتخب همچنان تا مدت ها دنبال کنند و کار رواني انجام دهند و بتوانند از اين طريق، بخشي از نيروها را از همراه شدن و همکاري با دولت بازدارند.

 مجموع اين عوامل اگرچه دست و پا زدن هاي آخر براي همراه کردن بخشي از مردم براي پي گيري اهداف سياسي و حزبيشان است ولي نشان واضح از ادامه عدم تمکين به راي مردم و فانون اساسي از طرف اين طيف سياسي را دارد .لينك ثابت نوشته شده در ساعت 13:5 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

طولاني ترين دوره قطعي sms در جهان به نام ايران ثبت شد!

سامانه ارسال پیام کوتاه (short message service) كه از شب  انتخابات ریاست جمهوری بدون اطلاع قبلي قطع شده بود در ساعات پایانی روز چهارشنبه دوباره فعال شد تا ركورد طولاني ترين دوره قطعي sms در جهان به نام ايران ثبت شود!وزارت ارتباطات در این مدت از يك سو تحت فشار رسانه ها، مجلس و جامعه قرار داشت و از ديگر سو با مشكلي به نام زيان ميلياردي اپراتورهاي تلفن همراه كه حتي بر سهام شركت مخابرات تاثير منفي داشت مواجه بود .

 ...و اما نكته جالب ماجرا ،‌ اين بود كه در سكوت خبري مسوولان درباره قطع و وصل sms ها ،کاربران اپراتورهای تلفن همراه پس از وصل مجدد sms ،‌ با ارسال پیامک هاي طنز آميزي مانند"10 تير سالروز آزادسازی sms مبارک!" ،" يادت باشه اولين sms رو من برات فرستادم " و ... فعال شدن دوباره این ابزار ارتباط جمعی را به یکدیگر اطلاع دادند.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 13:5 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
پلیس بین الملل به دنبال دکتر حجازی

آرش حجاري توسط نيروهاي وزارت اطلاعات و پليس اينترپل تحت تعقيب است.

فرمانده نيروي انتظامي كشور گفت: آرش حجازي كه در پرونده قتل ندا آقا سلطان به عنوان شاهد، جنجال سازي كرده تحت تعقيب پليس بين‌الملل (اينترپل) است.

سردار اسماعيل احمدي مقدم امروز در جمع خبرنگاران افزود: آرش حجاري توسط نيروهاي وزارت اطلاعات و پليس اينترپل تحت تعقيب است.

وي تأكيد كرد: قتل ندا آقا سلطان سناريو است و هيچ ربطي به اغتشاشهاي تهران ندارد.

آرش حجازي، پزشكي است كه در صحنه قتل ندا آقاسلطان حضور داشته و بعد از خروج از كشور طي مصاحبه با رسانه‌هاي خارجي درباره اين قتل جنجال سازي كرده است.
 
آرش حجازي" کيست؟
آنگونه که انتشارات کاروان منتشر کرده است، آرش حجازي در 28 بهمن 1349 به دنيا آمد.در سال 1376، او انتشارات کاروان را تأسيس کرد و دو سال بعد، پائولو کوئليو، نويسنده مشهور برزيلي او را مترجم رسمي آثارش به زبان فارسي معرفي کرد. در سال 1380، سردبيري ماهنامه فرهنگي- هنري «کامياب» را بر عهده گرفت که پس از پنج شماره انتشار، متوقف شد. پس از «کامياب» حجازي ماهنامه جشن کتاب را منتشر کرد که بيست شماره منتشر شد و پس از آن قالب آن تغيير کرد.اما نکته قابل تأمل درباره آرش حجازي حضور مشکوک وي در ايران در تاريخ 30 خرداد و سابقه او در انگليس است.
حجازي دانشجوي يکي از دانشگاه‌هاي جنوب انگلستان است که پنج روز قبل از مرگ ندا آقاسلطان (دو روز بعد از آغاز درگيري‌ها در تهران) وارد ايران شد و فرداي قتل ندا آقاسلطان سريعا به انگلستان بازگشت.

در جريان قتل ندا آقاسلطان وي همان فردي است که در هنگام شليک گلوله به ندا، در فاصله نزديکي از او قرار داشت و همانگونه که در ويدئوي قتل خانم آقا‌سلطان نيز مشخص است، ظاهرا سعي مي‌کرد به وي کمک کند.

با اين حال پس از چند ساعت از قتل آقاسلطان، لحظه قتل اين هموطن که در آن تحرک آرش حجازي نيز بسيار پررنگ بود، در رسانه‌هاي خبري دنيا مکررا پخش شد تا اينگونه رسانه‌هاي غربي همانند بي‌بي‌سي، نيويورک تايمز، ديلي تايمز و... «ندا آقا‌سلطان» را به عنوان سمبل اعتراض ايرانيان به نتايج انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري معرفي کنند. حتي باراک اوباما با ادعاي اينکه فيلم قتل ندا‌آقاسلطان را ديده است، در کاخ سفيد به خبرنگاران گفت که دل او با ديدن فيلم «شکسته شد».

پس از حضور حجازي در انگليس که با شانتاژ بي‌سابقه خبري رسانه‌هاي خارجي درباره قتل آقا سلطان همراه بود، بي‌بي‌سي (‌رسانه خبري وابسته به دولت انگليس) گفت‌وگوي مفصلي از وي را با نام «پزشک ايراني از ماجراي مرگ ندا مي‌گويد» منتشر ساخت.

حجازي در اين گفت‌وگو سخناني را به زبان آورد که با اظهارات کاسپين ماکان، نامزد خانم آقا‌سلطان که اتفاقا او نيز با بي‌بي‌سي گفت‌وگو کرده در تضاد بود.
حجازي در توجيه حضورش در صحنه قتل، با توجه به آنکه در آن مکان هيچ‌گونه درگيري و اغتشاشي نبود، مي‌گويد: «سر و صدا را در خيابان شنيديم و تصميم گرفتيم برويم و ببينيم چه خبر است. خيابان خسروي را تا انتها رفتيم و رسيديم به خيابان کارگر، جايي که مردم جمع شده بودند.
مأموران پليس ضد‌شورش حدود 50 متر پايين‌تر با موتورسيکلت‌هايشان ايستاده بودند و مردم را عقب مي‌راندند. ناگهان گاز اشک‌آور به ميان مردم پرتاب شد و مردم وحشت کردند».

حجازي گفت که همزمان با پرتاب گاز اشک‌آور، مأموران هم با موتورسيکلت به سمت جمعيت حرکت کردند و جمعيت در طول خيابان خسروي شروع به دويدن کردند؛ «ندا هم در ميان آنها بود».

 او گفت در تقاطع خيابان خسروي و خيابان صالحي، جمعيت به تدريج متفرق مي‌شدند و فقط چند نفر ايستاده بودند تا ببينند چه بايد بکنند؛ «ناگهان صداي شليکي شنيديم. در همان لحظه من برگشتم و ديدم که خون از سينه ندا که در چند متري من ايستاده بود فواره مي‌زند».

اما کاسپين ماکان، نامزد خانم آقا‌سلطان در قسمتي از گفت‌وگوي خود در اين رابطه اظهار داشت: وقتي که اين اتفاق افتاد، ندا از درگيري‌ها دور بود، يعني در خيابان‌هاي فرعي نزديک اميرآباد بود. حدود يک ساعتي با استاد موسيقي‌اش در ماشين پشت ترافيک نشسته بود، از گرما و خستگي، کلافه و از ماشين پياده مي‌شود و آن اتفاق مي‌افتد.

در چنين شرايطي رئيس‌جمهور کشورمان در نامه‌اي به رئيس قوه قضائيه ضمن مشکوک دانستن قتل ندا آقا‌سلطان، رسيدگي جدي به موضوع قتل و شناسايي عوامل جنايت را خواستار شد.

اين در حالي است که روز گذشته يک منبع امنيتي از به‌دست آوردن سرنخ‌هايي از قاتل ندا آقا‌سلطان در بررسي‌هاي صورت گرفته پس از قتل وي خبر داده است. منابع امنيتي همچنان در حال بررسي نقش مبهم آرش حجازي در ماجراي قتل ندا آقاسلطان هستند.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 13:57 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

شبکه ایران:موسوی در بیانیه نهم خود که از طریق وب سایت رسمی‌اش منتشر شد، به طور ضمنی نتایج انتخابات را پذیرفت، اما مدعی شد "مشروعیت سیاسی آن را نمی‌پذیریم"

میرحسین موسوی بعد از گذشت بیش از 40 ساعت از تایید نتایج و بسته شدن پرونده انتخابات توسط شورای نگهبان ، آن را "ناگوارترین صحنه‌ها" و "نمایش" نامید.

در عین حال موسوی در بیانیه نهم خود که از طریق وب سایت رسمی‌اش منتشر شد، به طور ضمنی نتایج انتخابات را پذیرفت و با اشاره تلویحی به قطعی شدن ریاست جمهوری احمدی نژاد ، ادعا کرد: "از این پس دولتی خواهیم داشت که از نظر ارتباط با ملت در ناگوارترین شرایط به سر می برد. "

این نامزد شکست خورده انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری اما در ادامه بیانیه خود اعلام کرد که "مشروعیت سیاسی آن (دولت دهم) را نمی‌پذیریم."

"به قانون بازگردیم"،این سرخط چندین عبارت از بیانیه امروز موسوی بود؛ واقعیتی که شاید کمتر کسی تصور می‌کرد میرحسین باز هم از آن سخن بگوید، در حالی که طی سه هفته گذشته شخص وی با وجود "باز بودن راه قانون و محبت" از هوادارانش می خواست تا به تجمعات غیر قانونی دست بزنند.

خطبه های تاریخی رهبر معظم انقلاب به ذهن می‌رسد، " برادران، آخرین وصایای امام بزرگوار را به یاد بیاورید که می‌گفت همه باید قانون را فصل الخطاب بدانند."

آن روز موسوی این سفارش ها را به یاد نیاورد و این بود که نتیجه اش آشوب و اغتشاش و خونریزی شد در روز شنبه، فردای ایراد آن خطبه های تاریخی.

وی در ادامه این بیانیه "اعتبار واقعی" دولت را در گرو "ناامیدی" خود و حامیانش دانست و از آن‌ها خواست امید خود را از دست ندهند، تا دولت جدید بی اعتبار باشد!

او در ادامه و در حالی که نظرسنجی های یک نهاد معتبر رسمی حاکی از کاهش بیش از 70 درصدی محبوبیت وی در سطح کشور است و در این راستا حتی همراهی هوادارانش در تهران هم به شکل محسوسی کاهش یافته است، خواستار ادامه "اعتراض"ها شد.


کارشناسان معتقدند موسوی که به نیکی از نتایج این نظرسنجی معتبر و محرمانه و کاهش احساسات در میان حامیانش آگاه است، سعی کرده تا این بیانیه را انگیزه ای کند برای داغ شدن "احساسات به سردی گراییده".

میرحسین ادامه اجتماعات خیابانی که به کشته شدن انسان‌های بی‌گناه و تخریب اموال عمومی انجامید را "راه خدا" معرفی نمود و به کسانی از مردم که در نتیجه این اغتشاش ها صدمه خورده اند،تنها تسلیت گفت!لينك ثابت نوشته شده در ساعت 13:56 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
سلام
به این دو پاراگراف دقت کنید ! این جملات از نشریات بسیار مهم غربی گرفته شده :
الف )
« حالا ما می دانیم که او یک عوام زده ( پوپولیست ) قدرت پرست و جاه طلب و خودخواه و بی رحم است که آزادی های مردمش را سرکوب می کند ... او جادوگری تازه کار است که دارد قدرت هایی را بیرون می کشد که نمی تواند کنترل کند. »
ب )
« او خطر یک جنگ عمومی بین ملّت های دنیا را بالا برد، کشور خودش را فقیر می کرد و آن را به همراه کشور های همسایه اش را در آستانۀ یک فاجعه هدایت کرد. ولی مردم کشورش هر کار که کرد دوست داشتند و هر بار که به خیابان آمد برای او هورا کشیدند ... او نماد میلیون ها نفر در داخل و خارج ایران شده بود و ذهن فناتیک آنها را شکل داده بود. آنها ترجیح می دادند کشور هایشان نابود شوند تا اینکه به روابطشان با غرب ادامه دهند. »
تصور می کنید این جملات در مورد چه کسی است ؟

Name: question-mark1a.jpg Views: 146 Size: 7.1 كيلوبايت

اذیتتان نکنم ... این جملات فوق ، مربوط به دکتر محمود احمدی نژاد نیست !
Name: 070913_iran2.jpg Views: 66 Size: 10.9 كيلوبايت

راهنمائی می کنم

پاراگراف الف ) سرمقاله 15 اوت 1953 روزنامه نیویورک تایمز


پاراگراف ب ) شماره اول مجله تایم در سال 1952
دوباره بخوانید :
الف )
« حالا ما می دانیم که او یک عوام زده ( پوپولیست ) قدرت پرست و جاه طلب و خودخواه و بی رحم است که آزادی های مردمش را سرکوب می کند ... او جادوگری تازه کار است که دارد قدرت هایی را بیرون می کشد که نمی تواند کنترل کند. »
ب )
« او خطر یک جنگ عمومی بین ملّت های دنیا را بالا برد، کشور خودش را فقیر می کرد و آن را به همراه کشور های همسایه اش را در آستانۀ یک فاجعه هدایت کرد. ولی مردم کشورش هر کار که کرد دوست داشتند و هر بار که به خیابان آمد برای او هورا کشیدند ... او نماد میلیون ها نفر در داخل و خارج ایران شده بود و ذهن فناتیک آنها را شکل داده بود. آنها ترجیح می دادند کشور هایشان نابود شوند تا اینکه به روابطشان با غرب ادامه دهند. »
درباره کیست؟
Name: question-mark1a.jpg Views: 146 Size: 7.1 كيلوبايت


فکر می کنم ! دیگر متوجه شده باشید ... سال 1953 و 1952 چه کسی فحش خور ملت ایران بود ؟

در آن زمان هم ... خود روشنفکر بین های خارج و داخل ، یک نفر را را عامل خرابی می دانستند ...
آها ! ...
Name: mosadq-target.jpg Views: 67 Size: 26.4 كيلوبايت

دکتر محمّد مصدق !پوپولیست ، قدرت پرست و جاه طلب ، خودخواه و بی رحمدکتر محمّد مصدق !
آزادی های مردمش را سرکوب می کنددکتر محمّد مصدق !
جادوگری تازه کار استدکتر محمّد مصدق !
مردمش را فقیر میکرددکتر محمّد مصدق !
قدرت انجام کار نداشتدکتر محمّد مصدق !
همه را به سمت فاجعه می برد...ملی کردن صنعت نفت ..
ملی کردن انرژی هسته ای !
حرکت بر تصمیم ملت ایران
نه تصمیم دشمن !


عاقبت مصدق :
کودتای 28 مرداد 1329

عاقبت احمدی نژاد :
کودتای مخملی 22 خرداد 1388

((( اما از من بپذیرید ، که این بار کور خوانده اند )))

خوب ... ما دیگه رفتیم ... ولی !
سوال باقی مونده
یک سری سوال از آقای خاتمی :
آقای خاتمی ، چرا همینها به شما دکترای افتخاری میدن؟
چرا فکر می کنید اگر این غربی ها به شما فحش ندهند ، شما خوبید ؟
چرا فکر می کنید اگر غرب با ملت ایران قهر کند ، ما بدیم ؟
Name: 610x.jpg Views: 68 Size: 95.4 كيلوبايت
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 13:54 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
7 نفر از عناصر گروهك ضدانقلاب در قزوين دستگير شدند‌

مديركل اطلاعات استان قزوين امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در قزوين، بيان داشت: هفت نفر از عناصر وابسته به گروهك ضدانقلاب كه در ناآرامي‌ها و اغتشاشات اخير شهرهاي قزوين و تهران حضور فعال داشتند با تلاش و پيگيري اطلاعاتي ـ عملياتي سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره كل اطلاعات استان قزوين شناسايي و با هماهنگي مرجع قضايي دستگير و روانه زندان شدند.
وي ادامه داد: افراد دستگير شده كه سابقه ارتباط با گروه‌هاي ضدانقلاب را دارند در اغتشاشات اخير شهرهاي قزوين و تهران شركت داشته و ضمن تحريك اراذل و اوباش، به ايجاد ناامني و آشوب دست مي‌زدند.
مديركل اطلاعات استان قزوين تصريح كرد: متهمين در بازجويي‌هاي خود به داشتن ارتباط با برخي شبكه‌هاي ضدانقلاب و منافقين در خارج از كشور اعتراف كرده‌انلينك ثابت نوشته شده در ساعت 16:46 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
فرمانده نيروي انتظامي كشور:
شاهد قتل ندا آقاسلطان تحت تعقيب است

خبرگزاري فارس: فرمانده نيروي انتظامي كشور گفت: آرش حجازي كه در پرونده قتل ندا آقا سلطان به عنوان شاهد، جنجال سازي كرده تحت تعقيب پليس بين‌الملل (اينترپل) است.


به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس سردار اسماعيل احمدي مقدم امروز در جمع خبرنگاران افزود: آرش حجاري توسط نيروهاي وزارت اطلاعات و پليس اينترپل تحت تعقيب است.
وي تأكيد كرد: قتل ندا آقا سلطان سناريو است و هيچ ربطي به اغتشاشهاي تهران ندارد.
آرش حجازي، پزشكي است كه در صحنه قتل ندا آقاسلطان حضور داشته و بعد از خروج از كشور طي مصاحبه با رسانه‌هاي خارجي درباره اين قتل جنجال سازي كرده است.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 13:20 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
مدير كل اوقاف استان تهران در گفت‌و‌گو با فارس:
نارنجك جنگي جاسازي‌شده در امامزاده صالح (ع) تجريش خنثي شد

خبرگزاري فارس: سرپرست سازمان اوقاف استان تهران از خنثي‌شدن نارنجك بمبگذاري‌شده شب گذشته در حرم امامزاده صالح(ع) تجريش توسط خادمان حرم خبر داد.


حجت‌الاسلام شيرمردي در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي خبرگزاري فارس درباره تلاش گروه‌هاي اغتشاشگر براي ايجاد رعب و وحشت در امامزاده صالح (ع) تجريش گفت: خدام حرم امامزاده صالح (ع) تجريش ساعت8 غروب نهم تير متوجه وجود يك نارنجك جنگي آماده انفجار در سرويس بهداشتي بانوان در يك پلاستيك مشكي موجود در سطل زباله اين آستان مقدس شدند و آن را خنثي كردند.
وي تصريح كرد: ضامن اين نارنجك كشيده و دور آن چسب زده شده بود تا اين چسب به مرور زمان باز و نارنجك در هنگام اذان مغرب و عشاء و هنگام به حضور مردم در اين حرم منفجر شود.
مدير كل اوقاف و امور خيريه استان تهران با اشاره به اينكه چندي پيش چنين اتفاقي در حرم امامزاده علي اكبر (ع) چيذر نيز افتاده بود، اذعان داشت: با ياري پروردگار كارشكني اغتشاشگران در آن مكان مقدس نيز برملا و خنثي شد.
وي خاطرنشان كرد: اين اقدام به دنبال انتقام‌گرفتن از مردم براي حضور 40 ميليوني در پاي صندوق‌هاي رأي و با توجه به اعتقادات مردم به اهل بيت عليهم‌السلام صورت‌ گرفته است.
حجت الاسلام شيرمردي خاطرنشان كرد: اين افراد فريب خورده در چند ماه گذشته اقدامات بي شماري انجام داده‌اند تا باعث ايجاد ناامني در كشورمان شوند اما به اهداف خود دست نيافتند به همين دليل سعي دارند از كل مردم معتقد به خاندان عصمت و طهارت (ع) انتقام بگيرند.
وي ابراز داشت: تدابير لازم براي مقابله با اين كارشكني‌ها در امامزادگان در نظر گرفته شده است و مردم بايد در همه شرايط هوشياري خود را حفظ كنند.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 12:59 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
يك نويسنده عرب:
ايران مقتدرانه از پس اغتشاشگران بر آمد

خبرگزاري فارس: يك نويسنده عرب با تاكيد بر اينكه " ايران در اوضاع و اغتشاشات كنوني وارد فتنه‌هاي كور " نشد " نوشت: ايران مقتدرانه از عهده آشوب‌طلبان و اغتشاشگران برآمد.


به گزارش فارس، "سمير عبيد " نويسنده و تحليل‌گر سياسي عراق با درج مقاله‌اي با عنوان "به اين دلايل ايران در هرج و مرج كور وارد نمي شود. " نوشت: روشي كه غرب و آمريكا در برابر ايران در پيش گرفته عبارت است: از انقلاب مخملي، ايجاد درگيري به بهانه خونخواهي و سپس محاصره سياسي و ديپلماتيك.
اين تحليل‌گر عرب با اشاره به تلاش غرب و آمريكا در برانگيختن احساسات جوانان ايراني پس از انتخابات ايران به صرف ادعاي تقلب در انتخابات، نوشت:اين تحركات دوام زيادي نيافت به ويژه پس از خطبه‌هاي نماز جمعه كه در آن آيت‌الله سيدعلي خامنه‌اي رهبر معظم ايران توانست فتنه و ادامه آن را براي كشور و همچنين مقدمه چيني آمريكا و كشورهاي غربي براي اين آشوبها را به خوبي تبيين كند. رهبر انقلاب اسلامي ايران در خطبه‌هاي نماز جمعه حاميان نامزدهاي مختلف را از اغتشاش بر حذر داشت.
اين نويسنده عرب اقدام مقتدرانه نظام جمهوري اسلامي را در برخورد با اغتشاشگران و مداخلات خارجي ستود و نوشت: غرب تلاش مي‌كرد ارتش ايران به خيابانها بريزد و پس از آن اعتراضات مردم در خيابانها ادامه‌دار شود همانند آنچه در برخي دوره‌ها در لبنان اتفاق افتاد. با اين حال ايران صبور است. ارتش را از اين معركه دور نگه داشت، صف اصلاح طلبان و اغتشاشگران را از هم جدا و با روشهاي مختلف براي آرامش اوضاع تلاش كرد‌ كه اين خود دليل اقتدار واقعي نظام ايران در برابر مداخلات غير اخلاقي و منافقانه صرف است.
اين تحليل‌گر عرب حوادث اخير در ايران را موضوعي داخلي دانست و نوشت: آنچه در ايران اتفاق مي‌افتد حركت سياسي داخلي و طبيعي است و به امور داخلي ايران مربوط مي‌شود.
سمير عبيد نحوه برخورد غرب در قبال حوادث اخير ايران آن هم با ادعاي آزادي و حقوق بشر را به باد انتقاد گرفت و با اشاره به كشتار مردم عراق، افغانستان، سومالي، پاكستان، فلسطين و... با سلاحهاي غربي و آمريكايي نوشت: غرب با ريختن اشك تمساح برآزادي و حقوق بشر در ايران و كشورهاي ديگر در امور آنها دخالت مي‌كند. اين در حالي است كه مردم عراق، افغانستان، سومالي، پاكستان، فلسطين و... با سلاحهاي غربي و آمريكايي و اسرائيلي در برابر ديدگان غرب كشته مي‌شوند ولي صدايي از مدعيان طرفداري از حقوق بشر شنيده نمي‌شود.
اين نويسنده عرب با اشاره ظلم و ستم‌هايي كه غرب عليه مردم كشورهاي جهان روا داشته‌، نوشت : آنان به كشورهاي مظلوم عراق، فلسطين، لبنان و ايران ظلمهاي زيادي كرده‌اند.
سمير عبيد از ايران به عنوان كشوري پيشرفته و از جايگاه قوي مردمي ياد كرد و نوشت: شيفتگان آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي ايران گروه بسيار بزرگي هستند و نيروهاي نظامي هم با او رابطه عميق عاطفي دارند. او مرجع تقليد مردم است و مردم تابع رهبر و گوش به فرمان او هستند. آنان به راحتي مي‌توانند فتنه اغتشاشگراني را كه مخالف مردم‌اند از بين ببرن
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 12:56 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

خبرگزاري فارس: برخي افراد و جريان‌هاي سياسي با تحت فشار قرار دادن خانه هنرمندان از آنها خواسته‌اند تا هر چه سريعتر براي آزادي عناصر پشت پرده آشوب‌ها و آشوبگران اطلاعيه‌اي صادر كند.


به گزارش خبرگزاري فارس، اعضاي خانه هنرمندان تاكنون تسليم اين فشارها نشده و گفته‌اند ما يك انجمن صنفي هستيم و بايد از كارهاي افراطي سياسي پرهيز كنيم.
اين گزارش مي‌افزايد: عناصر مشكوك حامي آشوبگران برخي جمع‌هاي ديگر را نيز تحت فشار قرار داده‌اند تا با فضاسازي عليه قوه قضاييه و نيروهاي انتظامي و امنيتي زمينه آزادسازي آشوبگران را كه دستگيري آنها موجب ايجاد آرامش در كشور شده را فراهم كنند ولي تاكنون در مجامع معتبر پاسخ مثبتي به اين درخواست‌ها داده نشده استلينك ثابت نوشته شده در ساعت 12:55 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 15:25 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
بازخواني فرمايشات حضرت امام خميني (ره)؛

هركس بگويد راي شوراي نگهبان كذا است مفسد است
خبرگزاري فارس: اگر راي داد و شوراي نگهبان هم آن راي را پذيرفت ، هيچ كس حق ندارد يك كلمه راجع به اين بگويد. اگربخواهد فساد كند، به مردم بگويد كه اين شوراي نگهبان كذا و اين مجلس كذا است، اين فساد است ، و مفسد است يك همچو آدمي ، تحت تعقيب مفسد في الارض بايد قرار بگيرد.
به گزارش خبرگزاري فارس، امام خميني(ره) در سخنراني‌ها و پيام ‌هاي مختلفي با اشاره به فصل الخطاب بودن نظر شوراي نگهبان بر لزوم پذيرش آن توسط همه گروه‌ها، احزاب و افراد تاكيد ورزيده‌اند.گزيده‌اي از فرمايشات بنيانگذار جمهوري اسلامي درباره تمكين مسئولان ، احزاب و گروه‌ها به قانون و فصل‌الخطاب بودن قانون اساسي و شوراي نگهبان به شرح ذيل است:


*شوراي نگهبان به ‌هيچ وجه گوش به حرف عده‌اي كه به اصطلاح مترقي هستند ندهد

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید


ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 15:23 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
تاييد صحت انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري توسط شوراي نگهبان
خبرگزاري فارس: دبير شوراي نگهبان، در نامه‌اي به وزير كشور، صحت انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري را اعلام كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي شوراي نگهبان ، متن نامه آيت‌اله جنتي خطاب به محصولي، وزير كشور به شرح زير است: در مورد نتيجه كلي و نهايي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري، روز جمعه مورخ 22/3/1388 ، بدينوسيله اعلام مي ‌نمايد پس از آگهي عمومي اعلام شكايات و اعتراضات نسبت به روند راي‌گيري و برگزاري انتخابات، طبق ماده 80 قانون انتخابات رياست جمهوري علاوه بر مهلت قانوني دريافت شكايات، در دوره تمديد پنج روزه نيز نسبت به دريافت شكايات اقدام و متعاقب بررسي ها و رسيدگي هاي دقيق و همه جانبه ، از آنجا كه بخش عمده‌اي از موارد اعلامي از مصاديق تخلف يا تقلب انتخاباتي خارج و بعضا تخلفات مختصري كه وقوع آن در اغلب انتخابات مشهود و غير قابل اعتناء است، سرانجام شوراي نگهبان با بررسي موضوع در جلسات عديده و با وارد ندانستن شكايات و اعتراضات ، صحت انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري را طبق ماده 79 قانون انتخابات رياست جمهوري مورد تاييد قرار داد.
دبير شوراي نگهبان در نامه خود افزوده است: شوراي نگهبان فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تكريم حضور حماسي و فراگير مردم در برگزاري شكوهمند دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري كه با تجلي و ظهور جمهوريت نظام در كنار اسلاميت آن، برگ زريني در تاريخ مردمسالاري ديني ايران اسلامي از خود بجا گذاشت، بر خود فرض مي داند از تلاش همه جانبه وزارت محترم كشور ، عوامل اجرايي ، همچنين هياتهاي نظارت و رسانه هاي گروهي و بويژه از نامزدهاي محترم كه با حضور خود گرمي و رونق عرصه رقابت را فراهم آورده اند قدرداني نمايد.لينك ثابت نوشته شده در ساعت 15:20 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام


به ادامه مطلب مراجعه فرمایید


ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 7:30 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

روایت «سی.ان.ان» از غیبت هاشمی

عصر ایران- پایگاه شبکه خبری «سی.ان.ان» در گزارشی با عنوان «سکوت روحانی ارشد ایرانی در نتیجه انتخابات» نوشت: "او (هاشمی رفسنجانی) یک سیاستمدار ارشد ایرانی است که نامش در حوادث خونین پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران بارها توسط کارشناسان، مخالفان و هوادارانش به میان آمده است اما به رغم ناآرامی های دو هفته گذشته که حتی منجر به بازداشت دختر هاشمی شد، رئیس جمهور اسبق ایران کماکان به سکوت خود ادامه داده و در انظار عمومی ظاهر نمی شود."

به گزارش عصر ایران (asriran.com) به نقل از سی.ان.ان، آخرین باری که رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در انظار عمومی دیده شد مربوط به سخنرانی آیت الله خامنه ای، رهبر عالی ایران در روز چهارم ژوئن در مرقد امام بود، اما از آن زمان خبری از هاشمی نیست.

«هومن مجد» یک نویسنده ایرانی - آمریکایی به «سی.ان.ان» می گوید: "آیت الله رفسنجانی دومین مرد ذی نفوذ در ایران - قطعاً تا به حال - به شمار می رود که همواره مواضعی مخالف موضع احمدی نژاد داشته است."

وی می افزاید: "هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری 2005 رودرروی احمدی نژاد ایستاد و در این مدت تا اندازه ای مخالف های علنی با احمدی نژاد از خود نشان داد و از نظر سیاست ها نیز به شدت با احمدی نژاد مخالف بود."

مجد ادامه داد: "آقای رفسنجانی یک شخصیت متنفذ در دستگاه حاکمه ایران به شمار می رود اما در مورد احمدی نژاد، اختلاف نظرهایی با رهبری دارد."

براساس این گزارش هاشمی که از میرحسین موسوی رقیب احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد مسوولیت مجلس خبرگان رهبری را عهده دار است؛ مجلسی که وظیفه آن نظارت بر رهبری جمهور اسلامی است.

به نوشته «سی.ان.ان» اخیرا شایعات گسترده ای در خصوص استعفای هاشمی یا سفر وی به قم در جهت ایجاد یک ائتلاف از روحانیون و شخصیت های سیاسی منتشر شد.

این در حالی است که یک روزنامه داخلی اخیراً با رد شایعات پیرامون هاشمی اعلام کرد: " برخلاف شایعاتی که در روزهای اخیر درباره آیت‌الله هاشمی رفسنجانی منتشر شده ایشان این روزها به روال همیشگی سرگرم کارهای عادی در مجمع تشخیص مصلحت نظام و پذیرفتن دیدارکنندگان است."

این گزارش می افزاید: "احمدی نژاد در طول مناظرات تلویزیونی پیش از انتخابات علناً هاشمی را به فساد متهم کرد. هاشمی نیز به نوبه خود در نامه ای به رهبری ایران اظهارات رئیس جمهور را بی اساس و غیرمسوولانه دانست."

در پایان این گزارش به سوابق هاشمی اشاره شده و آمده است: "آقای هاشمی در دهه های 1960 و 70 جزو فعالان سیاسی بود و چند بار در رژیم شاه به زندان رفت. وی یکی از معتمدان نزدیک آیت الله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی بود."
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 15:16 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
نامه جمعي از خانواده‌هاي شهداي هفتم تير به هاشمي رفسنجاني
لبخند قاتلین بهشتی مظلوم و یارانش، شما را به فکر فرو نبرد؟

جمعي از خانواده‌هاي شهداي هفتم تير در نامه‌اي به رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام از نامه‌ي قبل از انتخابات وي به رهبر انقلاب انتقاد كردند.

به گزارش رجانيوز، اين نامه در حاشيه ديدار امروز اين خانواده‌ها با هاشمي رفسنجاني به وي داده شد.

در حاشيه اين ديدار همسر هاشمي رفسنجاني بار ديگر اهانت‌هاي خود را به رئيس‌جمهوري اسلامي ايران تكرار كرد كه هاشمي در قبال اين اظهارات سكوت نمود.

در نامه تعدادي از خانواده‌هاي شهداي كه با ذكر جمله‌اي از امام راحل مبني بر اينكه "پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد"، آغاز مي‌شود، آمده است:

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 15:14 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

دستپاچگی حزب سرخط اغتشاشگران از اعترافات لیدرهای آشوب

حزب مشارکت که اغلب اعضای اصلی آن به عنوان لیدرهای آشوب از فردای انتخابات نقش‌آفرینی کرده و پس از چند روز توسط نهادهای امنیتی بازداشت شدند، در بیانیه‌ای اعترافات اعضای بازداشتی خود را غیرقابل استناد خواند.

به گزارش رجانیوز، در این بیانیه که گویا با اطلاع از برخی اعترافات تکان‌دهنده‌ی اعضاء بازداشت شده در زمینه جزئیات آشوب‌های تهران تنظیم شده، با لحنی آمیخته از دستپاچگی و عصبانیت آمده است: «ارائه تحليل‌هاي هذيان گونه و رسوا مبني بر اعترافات بازداشت شدگاني كه معلوم نيست از چه كانالي، چگونه و بر اساس چه قانوني به رسانه هاي اقتدارگرا رسانده مي‌شود، گذشته از اينكه در صحت وقوع چنين اعتراف هايي ترديد جدي وجود دارد و احتمالاً هدف انفعال و انشقاق در بين نيروهاي فعال در جامعه را دنبال مي‌كند، تأييد كننده اين مطلب است كه اراده جريان حاكم بر گرفتن ماهي‌هاي درشتي از آب گل آلود موجود قرار گرفته و به انحصار قدرت در دستان خود رضايت ندارد.»

ادعای انتشار اعترافات بازداشت‌شدگان در رسانه‌هایی که با ادبیات فاخر این حزب اقتدارگرا خوانده شده‌اند، در حالی مطرح شده است که این بیانیه توضیح نمی‌دهد کدام رسانه تاکنون چنین مواردی را منعکس کرده است؟

در بخش دیگری از این بیانیه که مملو از اتهام‌زنی می‌باشد، آمده است: «همچنين بار ديگر اعلام مي كنيم كه هرگونه اعترافي كه در زندان، تحت فشار از بازداشت شدگان گرفته شود قانوني و قابل استناد نبوده و اين شيوه نخ نما تنها در اين وضعيت گره اي به گره هاي كور خودساخته اقتدارگرايان براي نظام خواهد افزود.»

این بیانیه در حالی منتشر شده است که هفته گذشته نیز فخرالسادات محتشمی‌پور همسر مصطفی تاج‌زاده تأکید کرده بود هرگونه اعترافی که به نقل از همسرش منتشر شود، مخدوش است.

همچنین آذر منصوری معاون سیاسی حزب مشارکت نیز عصر امروز در گفتگویی بر ادعای غیرقابل استناد بودن اعترافات بازداشتی‌های این حزب پافشاری کرد.

اما دستپاچگی از اعترافات برخی بازداشت‌شدگان و ادعای تحت فشار بودن این افراد برای اظهار مطالب غیرواقعی در حالی از سوی حزب سرخط اغتشاشگران و اعضای آن تکرار می‌شود که گفته می‌شود نکات مهمی درخصوص طراحی آشوب‌ها و تصمیم به عدم تمکین به رأی مردم در صورت شکست، از ماه‌ها قبل از انتخابات در اظهارات بازداشت‌شدگان وجود دارد.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 15:12 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
حمايت مستقيم و بي‌سابقه "اوباما" از "موسوي"

رئيس‌جمهور آمريکا، "موسوي" را "الهام بخش حرکت به سوي غرب" دانست.

به گزارش شبکه ايران به نقل از شبکه الجزيره، رئيس‌جمهور آمريکا عصر روز جمعه در کنفرانس خبري که در حاشيه اجلاس جي8 برگزار شد براي چندمين بار به اظهار نظر در مسائل ايران پرداخت.

در اين کنفرانس خبري باراک اوباما به حمايت آشکار از ميرحسين موسوي پرداخت و با نام بردن از وي اظهار داشت:

"موسوي به منشاء الهام بخش آن دسته از هموطنان خود تبديل شده است که خواهان گشايش به سوي غرب هستند."

وي شجاعت تظاهرکنندگان در ايران را مورد ستايش قرار داد و گفت: حق آزادي بيان و تجمع که مردم ايران خواهان آنند آرزوي‌ها و آرمان‌هاي جهانشمول هستند.

اين سخنان اوباما در حالي بيان مي شود که تا کنون هيچ يک از رووساي جمهور آمريکا حاضر نشده بودند تا از نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري در کشورمان اسم آورده و از آنان حمايت کنند.

اوباما در شعارهاي انتخاباتي خود مدعي شده بود به دنبال اعمال تغيير در رفتار آمريکا با ايران است و مي خواهد به نظام مردمي ايران احترام بگذارد.

گفتني است در تمامي انقلاب هاي رنگين انجام شده از سوي کاخ سفيد، رئيس جمهور آمريکا نقش حمايت علني از رهبر معترضين را به عهده مي گرفت.

تنها تفاوت آشوب هاي اخير با انقلابهاي رنگين، سکوت رئيس جمهور آمريکا در اين زمينه بود که سخنان روز گذشته رئيس جمهور تازه کار اين کشور و حمايت مستقيم وي از نامزدي که با عدم اقبال اکثريت مواجه شده است، البته اين آشوبها را به رفتار براندازانه رنگين کاملا شبيه کرد.

حمايت مستقيم اوباما از موسوي در شرايطي صورت مي‌گيرد که رئيس جمهور ايران در مراسم افتتاح مجتمع پتروشيمي مهر، اوباما را از دخالت در امور ايران برحذر داشت که در پي آن سخنگوي آمريکا نيز اعلام کرد که آمريکا قصد دخالت در امور ايران را ندارد.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:15 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
آيت‌الله خاتمي در خطبه‌هاي نماز جمعه تهران:
قوه قضائيه با سران اغتشاش به مصداق "بغي " و "محاربه " قاطعانه برخورد كند

خبرگزاري فارس: خطيب جمعه موقت تهران اغتشاش، تخريب، آتش زدن اتوبوس‌ها، ايجاد ناامني و وحشت و آزار مردم را از ديدگاه شرع مصداق دو اصل "بغي " و "محاربه " دانست و گفت: از قوه قضائيه در هفته قوه قضائيه مي‌خواهم كه با سران اغتشاش كه سر در آخور بيگانگان دارند، قاطعانه برخورد كند.


به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، آيت الله سيداحمد خاتمي امام جمعه موقت تهران در خطبه‌هاي دوم نماز سياسي عبادي جمعه تهران با اشاره به هفته قوه قضائيه اظهار داشت: 2 هدف اساسي براي اين قوه در چارچوب قانون اساسي در نظر گرفته شده كه زمينه سازي براي تامين حقوق اجتماعي و سياسي مردم و فراهم كردن زمينه‌ها براي تحقق عدالت است. قوه قضائيه روح هر نظام به شمار‌ مي‌رود و قانونمداري و اقتدار قوه قضائيه زمينه ساز سلامت جامعه است.
به ادامه مطلب مراجعه فرمایید


ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 16:25 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
گزارش كدخدايي از بازشماري آرا و رسيدگي به شكايت كانديداها:
هيچكدام از ادعاهاي موسوي درست نبود/سالم ترين انتخابات را داشتيم

خبرگزاري فارس: سخنگوي شوراي نگهبان از بررسي همه گزارش‌ها و شكايات كانديداهاي معترض خبر داد و گفت: گزارش جامعي از رسيدگي به شكايات در پايان مهلت بررسي‌ها به مردم ارائه خواهد شد.هيچكدام ار ادعاهاي موسوي درست نبود و سالم ترين انتخابات را داشتيم.


به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني شوراي نگهبان، عباسعلي كدخدايي با اشاره به روند بررسي شكايت‌ها در شوراي نگهبان، اظهار داشت: بر اساس آنچه كه در 10 روز گذشته انجام شده، كار بررسي‌ها تقريبا تمام شده است اما مصلحت ديده شد كه فرصت بيشتري را در اختيار كانديداهاي محترم قرار دهيم.
وي افزود: تمديد مهلت رسيدگي به شكايات رسيده از سوي كانديداها، براي ايجاد اطمينان بيشتر در بين هواداران كانديداهاي محترم و نيز يك نوع اعتمادسازي بود.
سخنگوي شوراي نگهبان در عين حال گفت: بر اساس بررسي‌هاي انجام شده در 10 روز گذشته، به جز تخلف‌هاي كوچكي كه عموماً در هر دوره از انتخابات ديده مي‌شود، هيچگونه تخلف عمده‌اي مشاهده نشده است و ما به يك انحراف عمده در انتخابات رياست‌جمهوري نرسيده‌ايم.
وي تاكيد كرد: هيچ يك از ادوار انتخابات رياست‌جمهوري تاكنون دچار انحراف يا تقلب عمده نشده‌اند، خصوصاً انتخابات اخير كه از جمله سالم‌ترين انتخابات در طول دوران گذشته بوده است.
كدخدايي با اشاره به نظارت دقيق شوراي نگهبان بر روند انتخابات، گفت: شوراي نگهبان از قبل از روز راي‌گيري بر چگونگي انجام مقدمات انتخابات، نظارت دقيق و كاملي داشته و راي‌گيري هم تحت نظارت دقيق ناظران شوراي نگهبان انجام شده است.
وي خاطرنشان كرد: قاطعانه مي توان گفت كه هيچگونه تقلبي در اين انتخابات شكل نگرفته است.
سخنگوي شوراي نگهبان با اشاره به تدابير انديشده شده براي سالم برگزار شدن اين دوره از انتخابات گفت: شوراي نگهبان از جهت نظارت سعي كرد كه براي اين انتخابات، راهكارهاي جديدي را درنظر بگيرد تا اطمينان بيشتري از صحت انتخابات حاصل شود. مثلاً در تعرفه‌هاي راي كه در گذشته يك جاي مهر داشت، اين‌بار دو جاي مهر درنظر گرفته شد كه يكي مهر انتخابات و ديگري مهر نظارت بود. و يا اينكه تعرفه‌ها براي هر استاني داراي يك كد و پيش‌شماره سريال مخصوص خود شد. علاوه بر اينها ما بازرسان كارآزموده‌اي را هم در روز انتخابات به استان‌ها ارسال كرديم كه نظارت دقيق‌تري بر روند اجراي انتخابات داشته باشند. اينها از جمله روش‌هايي بود كه شوراي نگهبان براي اطمينان بيشتر از صحت روند انتخابات براي خود و كانديداها و هوادارانشان درنظر گرفت.
معاون اجرايي و امور انتخابات شوراي نگهبان، در پاسخ به ادعاي برخي كانديداها مبني بر اينكه در 70 حوزه، تعداد راي‌دهندگان بيش از واجدان شرايط بوده است، با بيان اينكه در بررسي‌ها مشخص شد كه تعداد اين موارد خيلي كمتر از اينها است، گفت: از لحاظ قانوني هيچ منعي ندارد كه تعداد آراء در حوزه انتخابيه‌اي افزون بر تعداد واجدان شرايط باشد، مخصوصا در انتخابات رياست‌جمهوري كه افراد آزادند در هر حوزه‌اي كه مايلند راي‌شان را به‌صندوق بيندازند.
كدخدايي افزود: بسياري از اين مناطقي كه به آنها اشاره شده، مناطق ييلاقي است كه در پايان هفته، مردم براي تفريح در آنجا حضور مي‌يابند، مانند مناطق ييلاقي مشهد از قبيل طرقبه و چناران و يا مناطق ييلاقي شمال. طبعاً جمعيتي كه در روز پنجشنبه و جمعه در آنجا حضور دارند، بيشتر از واجدان شرايط آن منطقه هستند. برخي از مناطق نيز دانشجويي و يا كارگري هستند كه دانشجويان و كارگران غيربومي زيادي در آن مناطق حضور دارند.
وي ادامه داد: برخي از حوزه‌هايي كه ذكر شده، حوزه‌هاي جديدي هستند كه هنوز آمار دقيقي از واجدان شرايط در آنها نداريم و نمي‌توانيم ادعايي در مورد آنها داشته باشيم.
سخنگوي شوراي نگهبان گفت: بنابراين اولاً تعداد اينگونه حوزه‌ها بسيار اندك است. ثانياً تمامي اين موارد، توجيه منطقي دارد. ثالثاً در انتخابات گذشته هم اين مسئله اتفاق افتاده است.
وي در عين حال تصريح كرد: اگر روشن شود كه اين افزايش آراء به سبب يك تخلفي صورت گرفته است قطعا با آن برخورد مي‌شود اما در تحقيقات و بررسي‌هايي كه ما انجام داده‌ايم هيچگونه تخلفي در اين جهت مشاهده نشده است.
سخنگوي شوراي نگهبان درخصوص اعتراضات مطرح شده از سوي يكي از كانديداها گفت: آقاي موسوي از همان ابتدا، موارد بسيار اندكي را براي ما ارسال كردند. بسياري از آنها ناظر به روند اجرايي انتخابات بود كه مثلاً در فلان صندوق، تبليغات يكي از نامزدها وجود دارد. ما دستور داديم آنها را بررسي كردند و معلوم شد كه بسياري از آنها صحت ندارد و آنهايي هم كه صحت داشت تذكر داده شد و بلافاصله مشكل برطرف شد. يا ادعا شده كه نمايندگان‌شان از برخي صندوق‌ها اخراج شده‌اند كه پس از بررسي، معلوم شد چنين چيزي اتفاق نيفتاده است و اصولا نمايندگان اين كانديدا در صندوق‌هاي ادعا شده، حضور نداشتند. بنابراين بسياري از اين موارد، جزيي بود كه ما در همان روز انتخابات به آنها رسيدگي و با آنها برخورد كرديم و آنهايي هم كه صحت نداشته است در پايان فرصت رسيدگي به شكايات، گزارش آن را به نامزدها ارسال خواهيم كرد.
كدخدايي درخصوص شايعاتي كه در مورد ميزان چاپ تعرفه‌هاي راي، مطرح شده است نيز گفت: مجموع تعرفه‌هايي كه براي اين دوره از انتخابات چاپ شده بود، حدود 60 ميليون برگه بود كه شوراي نگهبان در روزهاي گذشته، براي اطمينان بيشتر، سه‌نفر از كارشناسان و بازرسان خود را به وزارت كشور فرستاد و آنها قراردادهاي مربوط به چاپ، تعداد تعرفه‌هايي كه در انبارها باقي مانده، تعداد تعرفه‌هايي كه مصرف شده و تعداد تعرفه‌هايي كه در صندوق‌ها است را با آمار و ارقام و اسناد كافي جمع‌آوري كردند و گزارش آن را به اعضاي شوراي محترم نگهبان ارائه كردند و خوشبختانه هيچگونه مشكلي در اين زمينه نبوده است.
وي با بيان اينكه بر اساس بررسي‌هاي انجام شده مشخص شد كه ادعاي برخي كانديداها مبني بر اينكه در برخي حوزه‌ها، تعرفه راي به اندازه كافي توزيع نشده، نادرست است، گفت: روند راي‌گيري، تنها در دو منطقه، آن هم به دليل استقبال گسترده مردم، با تاخير 20 دقيقه و 40 دقيقه‌اي مواجه شد. غير از اين موارد هيچگونه گزارشي مبني بر اينكه برگ تعرفه راي در حوزه‌اي وجود نداشته باشد به ما واصل نشده است. بررسي‌هاي بعد از روز انتخابات هم نشان مي‌دهد كه هيچكدام از اين ادعاها درست نبوده است.
سخنگوي شوراي نگهبان با اشاره به اعتراضات برخي كانديداها از فضاي سياسي قبل از انتخابات، خاطرنشان كرد: برخي از كانديداهاي محترم به قوانين و مقررات توجه نكرده و بدون آنكه به اجراي راي‌گيري، ايرادي وارد كرده باشند، به فضاي سياسي قبل از انتخابات ايراد گرفته‌اند كه اصولا به شوراي نگهبان ارتباطي ندارد.
وي افزود: بر اساس مواردي كه نامزدهاي محترم به شوراي نگهبان ارسال كرده‌اند، ادعايي مبني بر تخلف و تقلب در راي‌گيري وجود ندارد همانگونه كه خود آنها در برخي از جاها اشاره كرده‌اند كه ما با صندوق‌هاي راي مشكلي نداريم بلكه به فضاي قبل از انتخابات اعتراض داريم.
كدخدايي ادامه داد: فضاي قبل از انتخابات، فضاي جامعه است كه ممكن است مردم بر اثر برنامه‌ها و مناظره‌هاي كانديداها، به يك فردي استقبال بيشتري نشان بدهند و يا از فردي رويگردان بشوند اما اينها مسائلي نيست كه بتوان با استناد به آنها مدعي تقلب و تخلف در انتخابات شد.
وي در پايان خاطرنشان كرد: تمام گزارش‌ها و شكاياتي كه كانديداهاي معترض داشته‌اند، جزء به جزء بررسي شده است و گزارش آن به همراه محورهاي اعتراض كانديداها، انشاءا... در پايان مهلت رسيدگي به شكايات، منتشر خواهد شد
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 13:30 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
آيت‌الله خزعلي در گفت‌وگو با فارس:
قصد موسوي زير سؤال بردن حضور بي سابقه مردم در انتخابات است

خبرگزاري فارس: عضو مجلس خبرگان رهبري گفت: قصد ميرحسين موسوي و طرفداران آنها ابطال انتخابات نيست، بلكه مي‌خواهند اين كار بزرگ و حضور 85 درصدي مردم كه در دنيا بي‌سابقه است را زير سؤال ببرند.


آيت‌الله ابوالقاسم خزعلي در گفت‌وگو با خبرنگار گروه آيين و انديشه فارس، در مورد اغتشاشات اخير تهران با بيان اينكه به اعتقاد من مير‌حسين موسوي را از نو بايد شناخت، گفت: ما پيش از اين فكر مي‌كرديم ايشان مردي والاست، اما پس از اغتشاشات اخير، بايد انديشه‌هاي او را از نو بررسي كنيم.
وي در ادامه خطاب به موسوي تصريح كرد: انسان نبايد در انتخابات شركت كند، اما وقتي وارد شد بايد تحمل شكست را داشته باشد. به چه دليل عقلي مي‌گوييد حتما آرا بايد باطل شود.
عضو مجلس خبرگان رهبري در ادامه با اعتراض به حركت دادن بدون مجوز مردم در خيابان تصريح كرد: مگر اين مملكت قانون ندارد؟ وقتي مجوز نمي‌دهند چرا مثل قلدر‌ها و دوران استبداد عمل مي‌كنيد؟
آيت‌الله خزعلي با بيان اينكه شوراي نگهبان كه هيچ وقت صندوق‌ها را باز شماري نمي‌كرد، اين بار حاضر شد 10 درصد از صندوق‌ها را باز كند، خاطرنشان كرد: اما اگر شما واقعاً معترض هستيد، چرا نمي‌رويد شوراي نگهبان صحبت كنيد. حتماً دستتان خالي است و دليل نداريد.
وي با انتقاد از مير‌حسين موسوي كه گوش به حرف برخي از آدم‌هاي به ظاهر دوست از جمله سعيد حجاريان، بهزاد نبوي و عطريان‌فر داده است، اظهار داشت: شما به اين افراد به ظاهر دوست تكيه كرده‌ايد كه گرداننده اين اغتشاشات هستند.
وي تصريح كرد: اگر كسي مي‌خواهد پيرو حركت امام پيش برود، نوع تبليغاتش با رقص همراه نيست. تبليغات شما زننده و حركتتان هم نامناسب بود.
آيت‌الله خزعلي در پايان با بيان اينكه قصد موسوي و طرفداران آنها ابطال انتخابات نيست، بلكه مي‌خواهند اين كار بزرگ و حضور 85 درصدي مردم كه در دنيا بي‌سابقه است را زير سئوال ببرند، خاطرنشان كرد: اين آشوب‌ها نشان از قدرت خداست كه مي‌خواهد بگويد من مي‌خواهم ماهيت انسان‌ها را به شما نشان دهم و به زودي آرامش به كشور عزيزمان برمي‌گردد
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 13:29 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

پدر شهيد غنيان :

مسئول خون فرزند من مير حسين موسوي است

جان‌باختگان اخير وقايع تهران، ميرحسين موسوي را متهم اول درگذشت فرزندان خود مي‌دانند.

پدر شهيد غنيان در مجلس ختم فرزند خود تأكيد كرد: مسئول خون فرزند من مير حسين موسوي است و تا زماني كه اين حق است استيفا نشود، اين موضوع و مجازات قانوني موسوي را مصرانه پيگيري مي‌كنم.

وطن امروز نوشت: منسوبين جان‌باختگان اخير وقايع تهران، ميرحسين موسوي را متهم اول درگذشت فرزندان خود مي‌دانند. در همين راستا پدر شهيد غنيان از جان‌باختگان آشوب‌هاي اخير تهران كه اصالتي مشهدي دارد در مجلس ختم فرزند خود بر اين موضوع تاكيد مي‌كند.

روز گذشته در مسجد كرامت مشهد مقدس مراسم ختم اين بسيجي شهيد برگزار شد و از آنجا كه خانواده غنيان از خانواده‌هاي سرشناس شهر مشهد است، چمعيت انبوهي در اين مراسم ختم شركت كردند. به طوري كه چندين نفر از اعضاي ستاد موسوي در مشهد نيز در اين مسجد حضور يافتند اما اظهارات پدر اين شهيد در ادامه مراسم به مذاق آنان خوش نيامد. پدر شهيد غنيان هنگامي كه پشت ميكروفن قرار مي‌گيرد. صريحا اعلام مي‌كند كه "مسئول خون فرزند من مير حسين موسوي است و تا زماني كه اين حق است استيفا نشود، اين موضوع و مجازات قانوني موسوي را مصرانه پيگيري مي‌كنم. "

گفتني است: اظهارات پدر شهيد غنيان موجب ترك مسجد از سوي اعضاي ستاد موسوي مي‌شود.

از سوي ديگر گزارش منابع موثق چند تن از اعضاي مجمع روحانيون اخيرا در يك محفل خصوصي از نگاه افكار عمومي به آنان ابراز نگراني كرده‌اند. اين افراد در اين جلسه خصوصي گفته‌اند: در محل‌هايي كه حاضر مي‌شويم و رفت و آمد داريم مردم يقه ما را مي‌گيرند و ما را مقصر حوادث، كشته‌ها و آشوب هاي تهران مي‌دانند و ادامه اين وضع به صلاح نيست.

همچنين مراسم گرامي داشت شهيد بسيجي حسين غلام كبيري كه در اغتشاشات اخير در تهران توسط آشوب گران به شهادت رسيده بود، روز گذشته در شهر ري برگزار شد.

سخنران اين مراسم حجت‌الاسلام تاج لنگرودي و غلامحسين الهام، سخنگوي دولت بودند، علاوه بر حضور سخنگوي دولت، دري نجف آبادي دادستان كل كشور كامران دانشجو رئيس ستاد انتخابات كشور و براتلو معاون سياسي استانداري تهران نيز در اين مراسم حضور داشتند. اين جوان 18 ساله در دفاع از كيان انقلاب اسلامي بامداد 25 خرداد توسط اراذل و اوباشي كه معترض به نتيجه انتخابات بودند مجروح شده و ساعت 15 روز 26 خرداد به كاروان شهدا پيوست.لينك ثابت نوشته شده در ساعت 13:24 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
 ملتی که به خودش رحم نکند نه خداوند و نه بیگانه به او رحم می کند
 
مثل یک حیوان با ما تو خارج برخورد می کنند دیروز شیشه یک عرب لبنانی را شکسته بودند که مغازه کوچکی دارد و دم از حقوق بشر می زنند حقوق شهردار و فرماندار و قاضی و نماینده دولت در سال 500.000 هزار دلار است و حقوق یک مهاجر رنگین پوست تحصیل کرده مسلمان شاید 10.000دلار در سال و اگر مهاجر مسلمان وقت نماز در گوشه پارک و یا محل خلوتی که آزارش به کسی نمی رسد بخواهد نماز بخواند به او به زبان انگلیسی فحش می دهند و آب دهان روی طرف می اندازند و مسخره اش می کنند درست مثل رفتاری که با سرخ پوست ها و چینی ها و آفریقا ئی ها دارند .
 
هر روز منشور آزادی را چاپ می کنند و دم از احترام به انسان ها می زنند اما مردم می ترسند حتی برای خوش قیافه شدن هم که شده ریش بگذارند .
 
داشتم فکر می کردم مشروب و قمار و فحشا چه گون آزادی است تازه فحشا اول گریبان خواهر خودت را خواهد گرفت اگر جوان بی غیرتی هستی که می دانم پس برای شما موسوی خائن بهتر است و خاتمی سریع تر فرزندان شما به فاحشه های خیابانی تبدیل می کند . نرود میخ آهنی در سنگ .
 
ملتی که جهان پهلوان تختی دارد و حافظ و سعدی و مولانا و شهید آوینی ها و ..اکنون چه بلائی رفسنجانی ها و خاتمی ها بر سر شما آورده اند که مشتی معتاد و غرب زده و شورشی و بی هویت شده ائید . و خود را دانشجو می داند ؟
 
اما اطلاعات شما از زندگی غربی صفر است .
روحانی می باشد و کاخ و ویلا در خارج می سازد و با ماشین ضد گلوله نیم میلیون دلاری جابجا می شود و بوقلمون نوش جان می کند و .. دم از ترس از خدا می زند . سردار پاسدار است و مدرک جعلی دکترا می گیرد تا شخصیت بخرد و فریب بدهد و تاجر شود ..

جوانان کانادائی کتاب نمی خوانند و ورزش نمی کنند و نقاشی و آشپزی نمی دانند اما قهار در نوشیدن مشروب و کشیدن مواد هستند
 
 آیا نماز خواندن برای سلامت مردم و جامعه مضر است است یا مشروب خواری و قمار و اعتیاد  و اگر با فساد مبارزه کنند باز شکوه و شکایت که ما آزادی نداریم ؟ و اگر آزاد بگذارند مملکت را یک شبه به گند و کثافت می کشند و دنبال شورش و آدم کشی می روند.
 
روزنامه دار است اما فکر نمی کند و اطاعت می کند .
 
جوان است و موتور قسطی پیرمرد ی را به آتش می زند ...
 
منافق است و با گلوله دختری بی گناهی را می کشد تا جو سازی کنند و ...وای به حال ما ..
 
ملتی که به خودش رحم نکند نه خداوند و نه بیگانه به او رحم نمی کندلينك ثابت نوشته شده در ساعت 13:23 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
نگراني شديد روزنامه كروبي از لايحه بررسي اموال مسئولان

روزنامه كروبي در شماره امروز (پنج‌شنبه) خود گزارشي در واكنش به خبر لايحه دولت درخصوص شفاف‌سازي اموال مسئولان نظام منتشر كرد كه در آن نتوانست نگراني شديدش را از اجرا شدن اين لايحه پنهان كند.

به گزارش رجانيوز، در اين گزارش تلاش شده است لايحه دولت كه در زمينه احياي اصل 142 قانون اساسي است، لايحه‌اي سياسي و براي خانه نشين كردن رقبا خوانده شود.

اين روزنامه البته توضيح نمي‌دهد كه اين رقبا چه مسئله غيرشفافي دارند كه با اجرا شدن اين لايحه خانه‌نشين مي‌شوند.

گزارش "بررسي اموال مسئولان نظام، برنامه جديد احمدي‌نژاد" روز گذشته در حالي در تحريريه اعتمادملي براي روزنامه امروز تهيه شده است كه كروبي نيز ديروز به محل روزنامه آمده بود و در جمع تحريريه نيز يك پيشنهاد جالب مطرح كرد: «من پيشنهادي براي آقاي احمدي‌نژاد دارم. وزارت كشور اجازه برگزاري يك تجمع را به ما بدهد بعد ما در يك نقطه تهران تجمع برگزار مي‌كنيم، ايشان نيز همزمان در نقطه ديگر تجمعي برگزار كند. آن وقت ايشان ببيند كه مردم از كداميك استقبال مي‌كنند. از آنها يا از اصلاح‌طلبان.»

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 13:22 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
ستاد انتخابات كشور:
در صندوقهايي كه با حضور نمايندگان رضايي بازشماري شده مغايرتي ديده نشد

خبرگزاري فارس: كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات كشور با صدور اطلاعيه‌اي اعلام كرد: در صندوق‌هايي كه با حضور نمايندگان محسن رضايي بازشماري شده، هيچگونه مغايرتي با نتايج شمارش آرا مشاهده نشده است.


به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، متن اطلاعيه كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات كشور در خصوص بازشماري صندوقهايي با حضور نماينده محسن رضايي يكي از كانديداهاي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري بدين شرح است:
پيرو موافقت شوراي محترم نگهبان با بازشماري تعداد ده درصد از كل، صندوق‌هاي اخذ راي و ابلاغيه ستاد انتخابات كشور به فرمانداريها، بدينوسيله و با توجه به انصراف آقاي محسن رضايي از پيگيري شكايت هاي مطرح شده فقط نتايج تعدادي از صندوقها كه قبل از انصراف نامبرده با حضور نماينده ايشان باز شماري گرديده است جهت استحضار مردم شريف ايران اسلامي اعلام مي گردد؛ هموطنان عزيز و گرامي استحضار دارند كه نماينده نامزد محترم در بازشماري آراء صندوق حضور داشتند و صورتجلسه را امضاء نموده و به اتفاق اعضاء هيات اجرايي و هيات نظارت شهادت داده اند كه هيچگونه مغايرتي با نتايج شمارش آرا مشاهده نشده است.لينك ثابت نوشته شده در ساعت 12:54 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
نامه فرمانده نيروي انتظامي به ميرحسين موسوي

خبرگزاري فارس: نيروي انتظامي درباره حوادث اخير نامه اي خطاب به ميرحسين موسوي، يكي از نامزدهاي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري نوشت.


‌به گزارش فارس، متن اين نامه به شرح زير است.
جناب آقاي ميرحسين موسوي

سلام عليكم

ايجاد امنيت كم‌ترين وظيفه نيروهاي انتظامي است كه تاكنون بنا به ملاحظاتي، با همه بي قانوني‌هايي كه تحت لواي هواداري از شما صورت گرفته، ناگزير از كنار وظائف ذاتي خود با غمض عين عبور كرده‌ايم و تازه مورد اتهام هم قرار مي‌گيريم‌!
آنان‌كه انتظار اين همه خويشتن داري را از پليس نداشتند تا اين‌جا خواب‌هاي خود را بي‌تعبير ديده‌اند. مجروح شدن حدود 400 تن از نيروهاي خدوم ناجا، گر چه دل را به درد مي‌آورد ولي‌ از آن دردآورتر تهمت حمله و تهاجم به صفوف مردم است.
از اين رو لازم مي‌دانم نكاتي را خدمت جناب‌عالي عرض نمايم:
به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 12:52 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
سردار فضلي در نشست خبري:
عقبه فتنه‌هاي اخير در خانه‌هاي تيمي كشف شده است

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه سيدالشهداي استان تهران گفت: براي خنثي كردن تلاش عقبه فتنه‌اي كه در خانه‌هاي تيمي كشف شد و ارتباطي كه از آنها با بيرون مرزها و صهيونيست‌ها عيان شد، قريب به 300 نفر از جان‌بركفان بسيجي به شدت زخمي شدند.


به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، سردار پاسدار علي فضلي فرمانده سپاه سيدالشهداي استان تهران عصر امروز چهارشنبه در نشست خبري با خبرنگاران، در خصوص وقايع اخير اظهار داشت: ما نوكر مردم هستيم و به اين خدمت خودمان افتخار مي‌كنيم و مردم مطمئن باشند فرزندان آنها در سپاه و بسيج و نيروي انتظامي از هيچ تلاشي براي تأمين امنيت آنان فروگذار نخواهند كرد.
به ادامه مطلب مراجعه فرمایید


ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 12:18 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
یك مقام آگاه خبر داد:
عامل تیراندازی به ندا صالحی تحت تعقیب است

خبرگزاری فارس: یك مقام آگاه از تعقیب عامل تیراندازی به ندا صالحی آقاسلطان خبر داد و گفت: مأموران نیروی انتظامی به سرنخ‌هایی درباره عامل این تیراندازی دست یافته‌اند.


این مقام مسئول در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به سرنخ‌هایی كه از عامل تیراندازی، نوع اسلحه و گلوله و چگونگی شلیك به‌دست آمده، افزود: با تحقیقات به عمل آمده از طریق دوربین‌های حاضر در صحنه، اظهارات شهود، بررسی محل حادثه، شناسایی و بازجویی از افراد حاضر در صحنه و گزارش پزشكی قانونی، مشخص شده است فردی به وسیله یك اسلحه قاچاق به طرف تنی چند از حاضران در خیابان كارگر شمالی تیراندازی می‌كند كه یكی از این گلوله‌ها از پشت به ندا صالحی اصابت می‌كند.
این مقام در ادامه افزود: تحقیقات نیروهای امنیتی و انتظامی برای كشف این ماجرا كه آیا تیراندازی به سوی ندا صالحی به صورت كور یا هدفمند بوده، ادامه دارد.
وی در پایان تأكید كرد: در هفته‌های اخیر، نیروهای امنیتی و انتظامی كشور دهها قبضه اسلحه قاچاق از نوع اسلحه‌ای كه به سمت ندا صالحی شلیك شده، از قاچاقچیان سلاح و در برخی منازل تیمی گروهك‌ها كشف كرده‌اند كه این محموله‌‌ها عمدتاً از مرزهای غربی وارد كشور شده بودلينك ثابت نوشته شده در ساعت 11:54 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 15:39 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
سناريوي 3 مرحله‌اي تروريست‌هاي منافقين در هدف گرفتن مردم عادي

در حالي كه تصاوير لحظه جان دادن دختري به نام ندا سلطاني به صورت گسترده در شبكه‌هاي خبري مخالف جمهوري اسلامي پخش شده و اين مسئله به پروژه‌اي براي بدنام كردن نيروهاي نظامي ايران تبديل شده است، يك منبع آگاه از افشاي سناريوي 3 مرحله‌اي تروريست‌هاي منافقين در قتل مردم، تصويربرداري و مخابره فوري اين تصاوير خبر داد.

در اين زمينه اين منبع آگاه به خبرنگار رجانيوز گفت: تحقيقات به عمل آمده در خصوص قتل اين دختر حاكي است تروريست‌هاي تك‌تيرانداز از بالاي بام يكي از ساختمان‌هاي مشرف به خياباني فرعي در اميرآباد تهران به سمت وي تيراندازي كرده‌اند.

وي با بيان اينكه در محل رخداد اين جنايت هيچ‌گونه درگيري وجود نداشته است، ادامه داد: بلافاصله پس از آنكه تيراندازي مي‌شود، تصاويري از لحظه جان دادن اين دختر تهيه مي‌شود. جالب اينجاست كه اين تصاوير توسط يك دوربين فيلمبرداري حرفه‌اي تهيه شده كه كيفيت بالاي تصاوير مؤيد اين ادعا است.

اين منبع آگاه افزود: در همين تصاوير منتشر شده مشخص است كه پس از شليك و افتادن اين دختر بر روي زمين، تنها حدود 5 نفر دور وي جمع مي‌شوند كه اين يعني در اين خيابان فرعي هيچ‌گونه درگيري وجود نداشته و تروريست‌ها نيز اين مكان خلوت را به منظور امكان فرار پس از عمليات انتخاب كرده بودند.

وي همچنين گفت: راننده خودروي حامل اين دختر و همراهش نيز بر غيرعادي بودن تيراندازي در آن منطقه و حضور فوري يك نفر دوربين به دست در صحنه قتل تأكيد كرد.

اين منبع آگاه خاطرنشان كرد: اسلحه‌اي كه با آن به سمت اين دختر شليك شده است، جزء سلاح‌هاي سازماني هيچ‌يك از نهادهاي نظامي نيست.

در همین حال، منابع انتظامی و امنیتی برای چندمین بار از مردم تهران درخواست کردند که در صورت مشاهده چنین صحنه ها و فضاهایی نیروهای انتظامی را در جریان قرار داده و از تکرار حواث تلخ این چنینی جلوگیری کنند.

همچنين يك مقام آگاه از تعقيب عامل تيراندازي به ندا آقاسلطان خبر داد و گفت: مأموران نيروي انتظامي به سرنخ‌هايي درباره عامل اين تيراندازي دست يافته‌اند.

اين مقام آگاه در گفت‌وگو با فارس با اشاره به سرنخ‌هايي كه از عامل تيراندازي، نوع اسلحه و گلوله و چگونگي شليك به‌دست آمده، افزود: با تحقيقات به عمل آمده از طريق دوربين‌هاي حاضر در صحنه، اظهارات شهود، بررسي محل حادثه، شناسايي و بازجويي از افراد حاضر در صحنه و گزارش پزشكي قانوني، مشخص شده است فردي به وسيله يك اسلحه قاچاق به طرف تني چند از حاضران در خيابان كارگر شمالي تيراندازي مي‌كند كه يكي از اين گلوله‌ها از پشت به ندا صالحي اصابت مي‌كند.

اين مقام در ادامه افزود: تحقيقات نيروهاي امنيتي و انتظامي براي كشف اين ماجرا كه آيا تيراندازي به سوي ندا صالحي به صورت كور يا هدفمند بوده، ادامه دارد.

وي در پايان تأكيد كرد: در هفته‌هاي اخير، نيروهاي امنيتي و انتظامي كشور دهها قبضه اسلحه قاچاق از نوع اسلحه‌اي كه به سمت ندا صالحي شليك شده، از قاچاقچيان سلاح و در برخي منازل تيمي گروهك‌ها كشف كرده‌اند كه اين محموله‌‌ها عمدتاً از مرزهاي غربي وارد كشور شده بودند.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 15:38 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

رفتار شناسی اعتراض سه کاندیدای ریاست جمهوری

اعتراض به نتیجه انتخابات حق طبیعی و قانونی کاندیداها است،اعتراضی که بر مبنای شواهد و مستندات منطقی و موجه باشد ، شائبه ی لجاجت و عدم تمکین در مقابل رای ملت از آن بر نخیزد و برخاسته از حدسیات و گمان ها و نقل قول های بی اساس نباشد.
اعتراض کاندیداها از مجاری قانونی آن ، و حتی بالا تر از آن احیانا قبول اشتباه از سوی مجریان انتخابات نشانی بر وجود جریان حق محوری ،مردم سالاری و قانون مداری در سیستم انتخاباتی یک کشور است.اما اعتراضی که برخاسته از منطق و استدلال و شواهد صادقانه باشد نه مخالفت های بدون پشتوانه ی قانونی و بهانه گیری هایی که تنها برای فرار به جلو مطرح میشوند .
حقیقت آن است که ، در جامعه ای که ساز و کار های قانونی برای برای رفع یک مشکل و جود دارد هر گونه حرکت از مجاری دیگر نوعی بی حرمتی به آحاد ملت و پایین آوردن شان آن نظام و دهن کجی به قانون است.
در انتخابات ریاست جمهوری دهم از میان سه کاندیدای مغلوب که هر سه نسبت به نتیجه انتخابات معترضند - که حق طبیعی آنهاست و از این لحاظ شماتتی بر ایشان نیست – به نظر نمی رسد آقای دکتر محسن رضایی با توجه به پیام تبریک اولیه خود به کاندیدای برگزیده یعنی دکتر محمود احمدی نژاد ، و همچنین عدم امید به رای آوری خود در این عرصه و در اختیار نداشتن مدارک و مستندات تخلفات مورد ادعا به نظر نمیرسد اعتراض قلبی ، قانونی و مستند و جدی ای به نتیجه رقابت ها داشته باشد. لذا گمان بر آن میرود که ایشان بر مبنای احساس همراهی و – شاید – با چراغ سبز برخی از دستهای پنهان پشت صحنه سیاست به صف معترضان پیوسته است.
واقعیت آنکه از دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که قاعدتا باید مدبرانه بر مصالح نظام نسبت به کاندیداهای دیگر اشراف بیشتری داشته باشد ، انتظار میرفت بیش از دیگران قانون را نصب العین خود قرار میداد و به سهم خود از شدت نا آرامی ها می کاست.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید


ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 15:36 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

نظرات كاربران فارس درباره يك حماسه -2

ببين زن چه عاشقانه مي‌جنگد براي پايان آشوب

خبرگزاري فارس: كاربران فارس درباره حماسه يك شيرزن در برابر حمله اوباش و آشوبگران به يك بسيجي نظرات مختلفي داده‌اند كه در ذيل به بخش دوم اين نظرات اشاره مي‌شود.

* به خدا سوگند كه اين شيرزن از نسل زينب (س) است و در دامان مادري چون زهرا (س) خصال تربيت يافته و از به ظاهر مردان پست فطرت و نيرنگ باز دشمن شاد كن به مراتب مردتر است.

* آري! و زنان و دختران ما آنقدر خوبند كه اجنبي هاي پليد، از تماشاي خوبي هاي آنها رنج مي برند؛ عصباني اند . بروز توطئه هاي رنگانگ اين روزها در اطراف ما ناشي از همين عصبانيت است .آنها وقتي بنيان خانواده را در ممالك خود بر هوا مي بينند، از تماشاي اين همه استحكام در خانواده هاي ما رنج مي برند . آنها بر بستري از نفهمي مردم خود حكم مي رانند . پس ، لاجرم ، زوال هر بيشتر خانواده ، مطلوب آنهاست و بقاي آنها را همين فرو پاشي ارزش ها تضمين مي كند . اما در اين جا ، حكومت كسي بر كسي در كار نيست . اين جا ، بستر حضور مردم فهم آنهاست . و اساسا اين همه خوبي در زنان و دختران ما ، ناشي از ملاحتي است كه از ايمانشان دريافت كرده اند . و آنها وقتي اين فهم عميق را مي بينند عصباني تر مي شوند و از سر عصبانيت زنجير مي جوند . آب هرزگي و بي بند وباري كه زير پوست كسي دويد ، هر كه مي خواهد باشد ، از او عمله اي مي سازد كه تن به هر كار شنيع و پستي مي سپرد . از دين فروشي تا وطن فروشي . براي اينها حتي ناموس نا مأنوس است چه برسد به نوكري اجانب. اما اين نوكران مزدور بدانند كه اگر تيري به سمت اين نظام شليك شود، سينه هايشان را جلو مي دهند، يعني آنجا كه سينه چاكان نان به نرخ روز خور به دنبال جاي امن و عافيت و فرار از مهلكه اند؛ باز همين مخلصين بي هاي و هوي از گوشه و كنار به ميدان مي آيند و ميدان داري مي كنند.
به ادامه مطلب مراجعه فرمایید


ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 15:15 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
یک شیرزن فداکار که در برابر حملات اوباش به یک بسیجی، خود را سپر مشت و لگدهای آنان می‌کند:

آدم یاد فداکاری های حضرت زینب(س) در مقابل یزیدیان می افته...

خانوم مرد تویی، اطرافیانت همه نامردند...
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 14:53 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
موسوی مسئول خونهای بناحق ریخته شده است
موسوي با ما چه مي كني؟
آيا فكر نمي كني كه تو را آتش قدرت طلبي گرفته؟!
موسوی این بود حفظ حقوق شروندی تو ؟
موسوی این بود قانون مداری تو ؟
موسوی این بود ایران دوستی تو ؟
تو به خاطر قدرت و منافع شخصیت
با جان و مال این مردم و با آبروی ایران بازی کردی
تا کجا میخواهی پیش بروی
ای بنی صدر
ای بنی صدر ۸۸ تو باید محاکمه شوی و پاسخگوی اعمالت باشیلينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:13 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
اهداي جايزه مجلس مشاورتي مسلمانان سراسر هند به احمدي نژاد
همايش اهداي جايزه "مجلس مشاورتي مسلمانان سراسر هند"به محمود احمدي نژاد رييس جمهوري ايران در آکادمي دهلي نو با حضور شخصيت هاي علمي، فرهنگي و ديني در داخل و خارج از هند، برگزار شد.


به گزارش روز سه شنبه ايرنا از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، اين همايش با حضور شخصيت هاي علمي، فرهنگي و ديني در داخل و خارج از هند و با شرکت کريم نجفي رايزن فرهنگي ايران برگزار شد.
در آغاز مراسم، "مولانا انور علي قاسمي" رئيس مجلس مشاوري مسلمانان هند گفت: موجب خوشحالي ماست که توانستيم اين همايش را برگزار کنيم تا از خدمات و تلاش هاي يکي از شخصيت‌هاي برتر جهان اسلام يعني رييس جمهوري ايران، تجليل کنيم.
وي ادامه داد: احمدي نژاد از افراد کم نظيري است که با توان و قدرت، از حقوق محرومان و مسلمانان سراسر جهان دفاع مي کند و در سراسر جهان، از محبوبيت بالايي برخوردار است.
رييس مجلس مشاوري مسلمانان هند گفت: به پاس قدرداني از ايشان ، بالاترين نماد اين مجلس را به کريم نجفي نماينده فرهنگي ايران در هند، مي سپاريم تا به دکتر احمد نژاد تقديم شود.
نجفي نيز ضمن دريافت نشان اهدايي مجلس مشاورتي مسلمانان هند، گفت: اهداي جايزه به احمدي نژاد به دليل موفقيت وي در دوران رياست جمهوري، مقابله با استکبار جهاني، پيشبرد علم و دانش در ايران و معرفي اقتدار و عظمت ايران به جهانيان و براي ما باعث افتخار است.
وي افزود: ارزش هر مکتب، به پيامها و شعارهايي است که آن مکتب براي بشريت آورده است. ارزش علم و دانش در اسلام، چنان بالاست که در آيه‌اي به قلم سوگند ياد مي کند، اين وظيفه ماست که تلاش کنيم تا خود را با علم و دانش بسازيم و سطح جامعه علمي خود را ارتقا دهيم.
نجفي گفت: پيش از پيروزي انقلاب، 150 هزار دانشجو در دانشگاه هاي ايران به تحصيل، اشتغال داشتند ولي پس از پيروزي انقلاب، با تلاش هاي امام خميني (ره )و دولتِ خدمتگزار ، اکنون 4 ميليون دانشجو مشغول تحصيل هستند.
نجفي گفت: شخصيتي مانند احمدي نژاد در 4 سال گذشته، با تلاش هاي شبانه روزي خود توانست براي توسعه علم و دانش گام هاي بلندي بردارد و عليرغم توطئه هاي دشمنان داخلي و خارجي، موفقيت هاي بسياري، نصيب ملت ايران شد.
وي خاطرنشان کرد: از چند ماه پيش، دشمنان غربي با اينکه هنوز انتخابات آغاز نشده بود، تبليغ کردند که مردم ايران، جمهوري اسلامي را قبول ندارند و در انتخابات شرکت نخواهند کرد، اما 85 درصد مردم در انتخابات شرکت کردند و حدود 25 ميليون نفر به احمدي نژاد راي دادند و ايشان را براي چهار سال ديگر به عنوان رئيس جمهور انتخاب شد.
رايزن فرهنگي در ادامه، از شخصيت هاي بزرگ هند مانند مولانا ابوالکلام آزاد، سرسيد احمدخان که دانشگاه اسلامي عليگر را تأسيس کرد، علامه اقبال لاهوري و امثال اين شخصيت ها که خودشان را وقف علم و دانش و براي اعتلاي بشريت تلاش کردند، قدرداني کرد.
در اين همايش، علاوه بر اهداي جايزه به احمدي نژاد، جوايز ديگري با عناوين جايزه ابوالکلام آزاد، سرسيد احمدخان، اقبال لاهوري و امام خميني(ره )، به تعدادي از شخصيت هاي علمي، فرهنگي و آموزشي و نيز دانش آموزان، دانشجويان و طلاب برتر مدارس و مراکز آموزشي اعطا شد.لينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:11 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

فرزند شاه مخلوع :راه من و موسوي هم اکنون به يک تقاطع مشترک رسيده است

به گزارش پايانيوز ، خانم " آهو اوزيورت " که اين مصاحبه را براي شبکه خبري سي.ان.ان. ترک با رضا پهلوي انجام داده تحت عنوان " با کساني که پدرش را سرنگون کرده اند، در يک تقاطع به هم رسيدند"، نوشت : رضا پهلوي مي گويد: رويدادهاي اخير، به يک همه پرسي عمومي کشيده خواهد شد.
بنابراين گزارش ، فرزند شاه مخلوع با بيان اين که راه او با "مسير موسوي و دوستانش که ازجمله افرادي بودند که پدرش را از تخت پايين آوردند، هم اکنون به يک تقاطع مشترک رسيده است "، گفت: اگر مدافع يک دعوي مشترک با آنها باشم، به گذشته نگاه نخواهم کرد.
سي.ان.ان.ترک نيز در صفحه نخست اينترنتي خود با عنوان " ترکيه آزادي خود را مديون نظام لاييک است"، نوشت: رضا پهلوي در گفت وگو با آهو اوزيورت گفت، پدرش نيز قصد داشت راهي را که " آتاترک" بنيانگذار ترکيه پيمود، انتخاب کند و نظام سکولاريستي را در ايران حاکم کند.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:10 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
 جوان:فرزند يكى از مقامات برجسته كشور در روزهاى اغتشاشات تهران حين پخش اسكناس هاى پنج هزار تومانى در بين مردم براى ادامه اغتشاشات ديده شده است. وى كه يك روز پس از بازداشت توسط نيروهاى امنيتى آزاد شد در ميدان توحيد تهران مشغول پخش پول نقد بين آشوبگران بوده است. توزيع مشكوك اسلحه در تهران در روزهاى اخير تعداد زيادى اسلحه گرم از مبادى مختلف وارد شهر تهران شده است به طورى كه در برخى مناطق خاص سلام گرم به راحتى و با نازل ترين قيمت در دسترس آشوبگران قرار دارد. اوايل هفته نيز ماموران نيروى انتظامى يك محموله حاوى ۳۰ قبضه اسلحه كمرى را كشف كردند. لازم به ذكر است حاميان آشوبگران و چهره هاى پشت پرده هدايت كننده اغتشاشگران از مدت ها پيش و با برنامه ريزى درصدد وارد كردن سلاح گرم به تهران جهت بهره بردارى در ايام آشوب و اغتشاش بودند.لينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:9 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
ماجراهاي هاشمي رفسنجاني و لاريجاني

انتخابات دهم رياست‌جمهوري اسلامي ايران برگزار شد و نتيجه تاريخي آن، چه از حيث مشارکت مردمي و چه از منظر ميزان اقبال عمومي به کانديداي پيروز، بي‌سابقه و ماندگار شد.

اما در اين ميان پاسخ‌هاي غيرمنطقي موسوي در مقابل درخواست‌هاي مکرر وزارت کشور و شوراي نگهبان براي ارائه مدارک و مستندات اثبات‌کننده ادعاي وي، وضعيت نامطلوبي را هم براي وي و هم براي طراحان و موافقان تضعيف احمدي‌نژاد فراهم آورده است.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:8 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

گروه سیاسی- "دیکتاتوری اقلیت"؛ این شاید زیبنده‌ترین عنوان برای قانون‌شکنانی بود که از صبح شنبه 23 خرداد برای تحمیل اراده خود به کل تهران، مجهز به سلاح‌های سرد و گرم شده و خیابان ولی‌عصر(عج) تهران را به آشوب کشیدند.

انتخابات دهم، اولین انتخابات ریاست جمهوری پس از انقلاب است که در آن، اکثریت مرکزنشینان به کسی رأی می‌دهند که او رئیس‌جمهور ایران نمی‌شود و اگرچه این اختلاف رأی در همین پایتخت نیز به بیش از 300 هزار نمی‌رسد اما چون بخش قابل توجهی از رأی‌دهندگان به نامزد ناکام را طبقه متوسط به بالای مرکز ایران تشکیل می‌دهند که در درون خود، کل کشور را کارگر و برده‌ی خود می‌پندارند که آن‌ها فقط باید تولید کنند و این مصرف؛ ماجرای دیکتاتوری اقلیت از همین‌جا شروع می‌شود.

با این حال، انتخابات ریاست جمهوری دهم بیش از هر چیز نمودار یک خواست ملی بود که در آن نه خواست طبقه برخوردار جامعه که خواست بدنه مردمی کشور و طبقه کم بضاعت جامعه به کرسی نشست و در نهایت کسی انتخاب شد که بیش از همه آرای خود را مدیون مناطق روستایی و شهرهای کوچک کشور است. برنتافتن آرای این اکثریت که متن را تشکیل می دادند اما سال های سال در حاشیه قرار گرفته بودند، فضایی را در کشور رقم زد که طراحان اصلی آن اغلب از یک طبقه خاص اجتماعی برخواسته بودند.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:6 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
نامه يك جانباز دفاع مقدس آسيب ديده در آشوب‌هاي اخير
آقاي موسوي! چرا بي‌.بي.سي ‌فارسي و صداي آمريكا از شما حمايت مي‌كنند؟ ‌

خبرگزاري فارس: يك سؤال از همين ابتداي نامه دارم، چرا موسوي كه در سال‌هاي جنگ و التهاب و شور سازندگي نتوانست با رياست جمهوري وقت كنار بيايد و در زمان حيات امام (ره) آن مشكلات را ايجاد كرد، امروز بعد از 20 سال سكوت به يكباره احساس خطر كرده و به فكر نظام افتاده و ادعاي رياست جمهوري دارد؟‌.


به گزارش خبرنگار "سرويس فضاي مجازي " خبرگزاري فارس، يكي از كاربران خبرگزاري فارس با ارسال يك نامه الكترونيكي به cyber@farsnews.ir خواستار انتشار نامه يك جانباز دفاع مقدس ‌كه در پي آشوب‌هاي اخير آسيب ديده است شده است.
برپايه اين خبر در اين نامه الكترونيكي آمده است:

يك سؤال از همين ابتداي نامه دارم، چرا فردي به نام ميرحسين موسوي كه در سال‌هاي جنگ و التهاب و شور سازندگي نتوانست با رياست جمهوري وقت كنار بيايد و در زمان حيات امام (ره) آن مشكلات را ايجاد كرد، امروز بعد از 20 سال سكوت به يكباره احساس خطر كرده و به فكر نظام افتاده و ادعاي رياست جمهوري دارد؟‌
اين سؤالي است كه اگر پاسخ به آن داده شود ريشه بسياري از بحران‌ها و آشوب‌هاي اخير مشخص است.
جناب آقاي موسوي! شما كه امروز احساس خطر كرديد چرا بي‌.بي.سي ‌فارسي، صداي آمريكا، صدراعظم آلمان و... شما را حمايت مي‌كنند؟ ‌شما قدم در چه راهي نهاديد كه امروز حاميان اينچنيني پيدا كرديد؟
‌راستي جناب ميرحسين؟! اين كارناوال‌هاي دختران و پسران كه با بدترين وضعيت در خيابان‌ها به حمايت از شما تردد مي‌كردند و طلب تغيير! داشتند را ديده‌ايد! روز دوشنبه در جمع حاميان خود كه به صورت غيرقانوني در خيابان آزادي تجمع كرده بودند، دست خود را بالا گرفته و خواستار حمايت شديد. ميليشيا در خيابان‌ها به راه انداخته‌ايد تا مرگ بر بسيجي بگويند. بني‌صدر را كه به ياد داريد؟! 30 خرداد 60 را هم حتماً به ياد داريد.
من به عنوان يك جانباز كه تاكنون در عرصه‌هاي مختلف براي اين نظام جنگيده‌ام چه در زمان 8 سال دفاع مقدس و چه پس از آن معتقدم رفتار و عملكرد جنابعالي دقيقاً در برابر آرمان‌هاي نظام قرار دارد.
شما متأسفانه در زمان امام (ره) هم همين‌طور بوديد. امروز در انتخاباتي كاملاً قانوني شركت كرده‌ايد و رأي نياورده‌ايد چرا رو در روي حكومت مستقر قرار گرفته‌ايد؟ چرا به نام دين به فكر شكستن سردين هستيد؟
چرا از نمادها و شعارهاي ديني براي ضربه زدن به اسلام ونظام اسلامي استفاده مي‌كنيد؟ شما با انجمن پادشاهي ايران چه ارتباطي داريد كه براي شما اعلاميه حمايت صادر مي‌كنند؟ مگر همين جماعت نبودند كه عوامل داخلي‌شان سال گذشته حسينيه‌اي در شيراز را به خاك و خون كشيدند.
تنها 20 سال سكوت كرده‌ايد و امروز تمام سخنان خود را حق و به نفع نظام و دلسوزانه مي‌دانيد و سخنان رئيس‌جمهور منتخب مردم را بر عكس! سؤالات از اين دست بسيار است و مي‌دانم كه قطعاً شما پاسخ نخواهيد داد. اين راهي است كه قدم در آن نهاده‌ايد عاقبت به خيري ندارد و فرداروزي شما در پيشگاه ملت، مغموم و سرافكنده خواهيد بود. هرچه زودتر به دامان ملت بازگرديد تا نام خيانتكار رويتان جاودانه نشده است.لينك ثابت نوشته شده در ساعت 14:34 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
استاد حاج حيدر رحيم‌پور ازغدي

احمدي‌نژاد بايد انقلاب اداري ايجاد كند/ موسوي به جنگ عدالتخواهان آمده است

استاد حاج حيدر رحيم‌پور ازغدي در نشستي دوستانه به بيان مسائلي پيرامون انتخابات و پس از انتخابات پرداخت.

رجانيوز، بخش‌هايي از اين گپ و گفت دوستانه را منتشر مي‌كند:

بعد از اینکه اسلام ادیان منحرف را نسخ کرد، دین مسیح تازه در اروپا شروع به پرورش یافتن كرد. در اروپا به شکلی بود که روشنفکران و تاجراني كه با اسلام مرتبط بودند، هرلحظه آگاه‌تر می‌شدند. این آگاهی به جایی رسید که رنسانس ایجاد شد. معمولاً در اروپا، کنیسه یعنی یهودی‌ها پول می‌دادند و زرسالاري به عهده آن‌ها بود، کشیش‌ها مأمور تزوير بودند، سر مردم كلاه می‌گذاشتند. رنسانس كه پایه گرفت، این‌ها از پایین نفوذ کردند، روشنفکران را راضی کردند که 2 حزبی باشند. یک حزب سنت‌گرا و یک حزب مدرن؛ به شکل 2 شاخه فلاخن كه نهايتاً ساقه‌اش دست همان سنگ‌پران، يعني اصحاب زر و زور و تزوير است. این احزاب ابزار بودند.

وقتی در ایران انقلاب شد، اینها دیدند که شيعه کلاه سرش نمی‌رود. یک صف مقابل ما قرار دادند که آن صف عبارت بود از التقاط مجاهدین انقلاب، ارتجاع گروه شریعتمداری آذربايجان، خوارج مجاهدین خلق، طلحه و زبیر اسکناس‌پرستان، نادان‌ها و امثال شریح قاضی و ابوموسی و... این صف‌ها را مقابل ما ايجاد کردند، با این‌ها می‌جنگیدیم. وقتی صف آنها را شکست دادیم، برخي درس‌خوانده‌هاي غرب آمدند با ارتجاع متدین، يعني دینداران انقلاب‌نشناس آنتلكتول پیوند زدند و یک تمدنی برای ما بر پایه مذهب انتخاب آزادی ساختند، آزادید که انتخاب کنید. در صورتي كه فقه شیعه می‌گوید شما موظفید بر پایه قدرت انتخابتان، بهترین را اختیار کنید. یعنی ما بر پایه مذهب عدل، باید بهترین را اختیار کنیم. پروردگار وقتی می‌گوید بسم الله الرحمن الرحیم، رحمان مربوط به دنیاست. خداوند وقتی موجودات را آفرید و به آنها گفت که شما باید به اقتضای طبیعتتان عمل کنید، یعنی سنگ را اگر به شیشه زدي، شیشه بايد بشکند. شمشیر اگر دست امیرالمؤمنین بود، عمرابن عبدود را مي‌كشد، اگر دست ابن‌ملجم بود، فرق علی(ع) را بشکافد.

بعد باب وحی در مقابل طبیعت ایجاد می‌شود. وحي می‌گوید شما باید بر پایه مذهب عدل و اختیار رفتار کنید. اختيار از خير است در باب افتعال. یعنی عادلانه‌ترین و بهترین را باید بر پایه عدل اختیار کنید، نه اینکه انتخاب کنید. یعنی اختیار شما حجت نیست. لذا با وجود آنكه ما هزار اسم از خداوند می‌شناسیم، وقتی که می‌خواهد خودش را به عنوان معبود معرفي كند، می‌گوید مرا بر پایه ربوبیتم عبادت کنید، نه خالقیت، رازقیت، شافعيت و... الحمد لله رب العالمین، یعنی همه ستایش برای پرورش‌دهنده شماست. مرا به‌خاطر تربیتی که می‌کنم، به‌خاطر وحی نه برای خلق، عبادت كنيد. راه و چاه را به شما آموختم، عبادت کنید.

وقتی بر پایه وحی بخواهید عمل کنید، اسلام یعنی تسلیم. در مقابل وحی، دست‌هایتان را بالا ببريد. منتظر باشید ببینید قرآن، روایت و سنت چه می‌گوید؟ شما حق انتخاب ندارید، حق اختیار دارید. یکی از مسائلي که در آینده باید بحث شود، همين است كه شیعه موظف است اختیار کند نه انتخاب. انتخاب قدرت ذاتی است، شما قدرت دارید عالم شوید اما منظور اين نيست که عضو سازمان سیا شوید و علم آدم‌کشی ياد بگيريد. باید قدرت اختیار بر پايه عدل را برای مردم بیان کرد.

همچنين ملتی که اقتصاد نداشته باشد، هیچ چیز ندارد. اما معنای اقتصاد این نيست که انسان فقط كسب كند و برای خودش، بچه‌هایش و دیگران ذخیره کند، بسیاری هم از گرسنگی بمیرند. شما باید به اقتصاد بپردازید اما اقتصاد عادلانه و بهترین اقتصاد را اختیار کنید. بهترين اقتصاد این است که همه مردم شغل داشته باشند، اگر این‌طور شود، دنیای راحت و امنی خواهند داشت.

برگرديم به مسئله انتخابات؛ در دموكراسي غرب، همیشه 2 شاخه فلاخن زر و زور و تزویر با هم پيوند مي‌خورند، قدرت را دست به دست مي‌كنند. حزب جمهوری‌خواه و حزب دموکرات، حزب محافظه‌کار و حزب کارگر، در ايران هم چپ و راست درست شد، حتي روحاني‌ها نيز 2 قسمت شدند؛ روحانیت مبارز و روحانیون مبارز.

اما با تدبير هرکس كه بود، این 2 شاخه زر و زور و تزویر در دوره احمدي‌نژاد به یک چماق تبديل شد. به طوري كه یک‌باره دیدیم ناطق نوری، موسوی، خاتمی، مهاجراني و... همه در یک خط ایستاده‌اند.

اين ناآرامي‌هاي فعلي در حالي است كه از اول هم اينها دنبال یک بهانه براي فریب بودند. در حقيقت مي‌خواستند آرا نزدیک به هم باشد تا بعد بتوانند ناآرامي ايجاد كنند. امریکا هم به کامش می‌رسيد، مردم هم در 2 صف مقابل هم قرار می‌گرفتند. در مقابل ناآرامي یا باید اجازه بدهی هجوم بیاورند و یا بايد برخورد كني.

امریکا در پاکستان کار خودش را کرد، به بهانه طالبان، طلبه‌های متعصب را کشت و دیگر هم درست نمی شود. دولت و دین را در مقابل هم قرار دادند، اینجا هم می‌خواستند همين كار را بكنند. خدا را شکر، کثرت آرا مانع از این حرکت شد و اين آشوب‌هاي پراكنده هم فرو مي‌نشيند.

اما اكنون باید چه کنیم؟

یک نكته خطاب به دكتر احمدی‌نژاد مي‌گویم. دور دوم، غیر از دور اول است. الآن شما حاکم هستید، بايد بسیاری از افراد خوب و متدین را در بازی بیاورید و اینها را جذب کنید. بینی و بین‌الله احمدی نژاد یک رحمت و یک برکت آسمانی بود. برخي بچه‌هاي خودي در اين انتخابات نزديك بود، اشتباه كنند، بعضي‌ها اول به سمت رضایی و موسوی رفته بودند.

در اين انتخابات در ضمن مشخص شد که هر كانديدا چقدر وزن دارد؟ از بین 4 کاندیدا، کروبی پنجم شد. یعنی آرای باطله از آرای کروبی بیشتر شد. برخي مي‌گويند كروبي بازي خورد، بايد بگويم یک عده‌ای هستند که در بازی نیستند ولی می‌گوییم نیمکت‌نشین هستند اما کروبی با اينكه انسان خيلي خوبي است، از ابتدا اصلاً در بازی نبود كه بخواهد بازي بخورد.

درخصوص موسوی بايد بگويم، وقتي حزب جمهوری اسلامی را می‌خواستند تأسیس کنند، من تهران پیش آيت‌الله خامنه‌ای بودم، ايشان گفت امام دستور داده‌اند كه حزب جمهوری اسلامی را افتتاح کنید. شب قبل از آن، آيت‌الله بهشتی با مقداري پول آمده بود و گفته بود مصلحت نیست که حواله یا وامی بگیرید، با اين پول، کارهای مقدماتی‌اتان را انجام دهید. من از همان اول با گزینش آيت‌الله خامنه‌ای عضو هیئت مؤسس حزب بودم. موسوی هم همشهری آيت‌الله خامنه‌ای بود و ايشان هم بنا به لطفي كه به او داشتند، وي را به حزب آوردند و روزنامه حزب را هم به او سپردند. اين در حالي بود كه موسوی قبل از آن با اشخاصی مثل پیمان که یک آدم چپ نيمه مارکسیست بود، نزديك بود. موسوی بعداً با آيت‌الله خامنه‌ای درگیر شد و تمام وجودش مخالفت با ايشان شده بود.

همين آقاي موسوي یک روز آشکارا گفت "فلانی ما سلطان را برداشتیم، باز می‌خواهیم براي خودمان شاه بتراشیم." یعنی نظرش درباره ولی فقیه عین شاه بود. امام را به عنوان منهای روحانیت به عنوان شخصیتي انقلابی قبول داشتند، بازرگان هم همینطور بود، رفیق من بود اما در اثر همين نوع نگاه‌ها بود كه می‌گفت ما اسلام را برای ایران می‌خواهیم ولی شما ایران را برای اسلام می‌خواهید.

دیشب یک آدم متدین با تحصیلات بالا مي‌گفت چرا امام در آن جریان از موسوی حمایت کرد؟ گفتم امام به هرکس حکومت می‌دادند، می‌گفت از حکومت اطاعت کنید. صياد شیرازی گریه می‌کند، التماس می‌کند که به من قدرت بدهید، من قبل از اينكه ضدانقلاب در كردستان ريشه بدواند، ريشه‌اش را مي‌خشكانم. امام گفتند هرچی بنی‌صدر می‌گوید، قبول کنید. امام می‌خواست سازمان حکومتی درست کند، به صورت خان‌خانی نباشد. اما به وقتش هم كه رسيد، در ساعت 12 شب فرمود همه هم بگویند بنی‌صدر خوب است، من می‌گویم بد است. از نظر آنها این یعنی فوق استبداد اما از نظر ما یعنی اسلام محض. پس امام وقتی از بنی‌صدر پشتیبانی می‌کرد، وقتی از بازرگان پیشتیبانی می‌کرد، وقتي از موسوی پشتیبانی می‌کرد، از حکومت و رئيس قوه مجريه پشتیبانی می کرد نه از شخص. موسوی بینی و بین الله کاملاً روشنفکر زده بود و همکاری‌اش با جمهوری اسلامی هم جاه‌طلبانه بود. از آن هم گذشته، مرد مسلمان، تو در 2 دوره هاشمي رفسنجانی اگر مي‌آمدي، رئیس‌جمهور می شدی، در 2 دوره خاتمی مي‌آمدي، رئیس‌جمهور می شدی، خودت نخواستی اما حالا آمدی به جنگ عدالتخواهان؟ موسوی، خاتمی، ناطق نوری و هاشمي رفسنجانی در یک خط قرار گرفته‌اند.

از بحث اصلي فاصله نگيريم، دكتر احمدي‌نژاد بايد نیروهای ارزشی را از هرجا كه هستند، جمع كند و روي کار بیاورد، به نيروهايي كه هستند، قناعت نکند. او یک بار به من گفت آقاي رحیم‌پور عزيز! اینها نمی خواهند كمك كنند، می خواهند بیایند کار خودشان را به نام ما انجام دهند. گفتم بالاخره هنر مديريت همين است كه اجازه ندهد ساز خود را بزنند.

اما وظیفه جریان عدالت‌خواه از اين به بعد در مقابل خط زر و زور و تزوير چیست؟ سکوت، ماست مالی کردن و...؟ خير، بلكه روشنگری. ما در اسلام سرمايه متمركز در مقابل فقر محرز و مسلم نداريم. ما در اسلام آقازاده‌پروری و قوم و خویش‌پروری نداريم. عثمان از وقتی که قوم و خویش بازی کرد، اسلام ازبین رفت. عمر و ابوبکر هم حتي اين كار را نمی‌کردند. مالک و ابوحنیفه با یکدیگر صحبت می کردند. مالک گفت اگر بعد از شیخین، علی به خلافت رسیده بود، این کارها نمي‌شد. اگر علی آمده بود، امویان جان نمی‌گرفتند، در دستگاه عثمان، امویان جان گرفتند. چون عثمان، لیبرال بود. مقدس ولی لیبرال.

در مقابل اينها اما تهاجم نباید کرد. نه پیغمبر(ص) و نه ائمه(ع) اهل تهاجم نبودند. روی سر پیغمبر خاکستر می‌ریخت، یک روز نیامد اين كار را بكند، حضرت سراغش را گرفت، گفتند بيمار است، رسول‌الله به عیادتش رفت. او هم ملحفه را روی سرش کشيد و گفت اول تشهد را به من بیاموز، بعد من مسلمان مي‌شوم.

هرگز تهاجمی عمل نکنید. مجاهدين خلق، فدائيان خلق، هرکسی به صورت تهاجمی عمل كرد، شکست خورد. بنیادی و علمی باید مقابله کرد. 30 سال است كه انقلاب شده. امام گفته بود هرچه غیراسلامی باشد، غیرقانونی است. آیا این دادگستری و اقتصاد و ادارات قانونی است؟ بعد از 30 سال، بالاخره بايد ادارات را زیر و رو کنيد، اداراتي بسازیم که متناسب با خط انقلاب باشد. احمدی نژاد اولین کاری که می‌کند باید ادارات را اصلاح کند؛ انقلاب اداریلينك ثابت نوشته شده در ساعت 16:41 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

\"مهندس\" به یاری آسیب‌دیدگان آشوب‌ها آمد!

شبکه ایران: به دنبال اعلام نتیجه انتخابات ریاست جمهوری دهم و قطعی شدن شکست آخرین نخست وزیر کشور با اختلاف بیش از 11 میلیون رای، "تیم بیانیه‌نویسی" او به حالت آماده‌باش درآمد و به مرکز "خلق آشوب" تبدیل شد.

بیانیه‌هایی که یکی پس از دیگری نوشته می‌شد و با امضای میرحسین موسوی به روی تلکس سایت‌های خبری داخلی و رسانه‌های خارجی می‌رفت، آغاز آشوب‌هایی شد که امنیت بسیاری از نقاط تهران را به چالش کشید.

خسارت‌های میلیاردی به اموال عمومی و خصوصی و 20 کشته و ده‌ها زخمی، تنها بخشی از پیامدهای این آشوب‌هاست و در عین نگاه مبهوت مردم عادی، میرحسین همچنان بر ادامه این راه تاکید دارد.

او در آخرین بیانیه‌ای که امضا کرده، از مسئولان خواسته به جای برخورد با معترضان خیابانی از حضور آنان در سطح شهر استقبال کند.

بر این اساس بسیاری از خانواده‌های کشته‌شدگان و کسانی که شاهد خاکستر شدن مال و سرمایه خود در جریان این آشوب‌ها بوده‌اند، انگشت اتهام خود را به سمت آخرین نخست وزیر کشور نشانه رفته اند و معتقدند که اعتراضات غیرقانونی هواداران او زمینه آسیب به آن‌ها را فراهم کرده است.

با این همه موسوی چشم خود را بر "حقیقت آشوب‌ها"ی خیابانی بسته و مدعی حمایت از خسارت‌دیدگان در اغتشاشات اخیر شده است.

بر اساس خبری که سایت حامی مهندس میرحسین منتشر کرده، دفتر او از همه افرادی که در حوادث مورد آسیب قرار گرفته‌اند، "برای معاضدت حقوقی و پیگیری حقوقی" درخواست کرد که با ذکر مستندات شماره تماس خود را در اختیار این دفتر قرار دهند.

این سایت که پس از انتخابات دامنه فعالیت‌های خود را بشدت کاهش داده و بزرگترین کار رسانه‌ای آن انتشار بیانیه‌های موسوی است، در پایان یک آدرس اینترنتی را نیز برای مراجعه مخاطبان خود اعلام کرده است.

در همین حال برخی منابع خبری از خشم تعدادی از مالباختگان ، خانواده‌ای داغدار و مجروحان از این اقدام میرحسین خبر دادند.

از این رو بعید به نظر می‌رسد که موسوی و حامیانش بتوانند با استفاده از این "تاکتیک خیرخواهانه" چهره مخدوش خود را از نزد افکار عمومی بازسازی کنند و اعتماد از دست رفته را با اتخاذ "سیاست فرار به جلو" احیا کنند.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 16:37 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
فرزند فائزه هاشمي رفسنجاني
مادرم به عنوان عامل آشوب بازداشت شد

فائزه هاشمي رفسنجاني كه سه‌شنبه هفته‌ي قبل در تجمع غيرقانوني ميدان ونك حاميان ميرحسين موسوي را به ادامه دادن به تجمعات فراخوانده بود، عصر شنبه نيز در تجمع غيرقانوني خيابان آزادي تهران حضور يافت كه از سوي نيروهاي امنيتي بازداشت شد.

به گزارش رجانيوز، حسن لاهوتي فرزند فائزه رفسنجاني نيز عصر امروز (يكشنبه) در گفت‌وگو با تلويزيون بي‌بي‌سي فارسي بازداشت مادرش به عنوان عامل آشوب را تأييد كرد.

وي در اين زمينه توضيح داد: در راهپيمايي روز شنبه در خيابان آزادي ساعت 5 بعد از ظهر، مادر، خواهرم و يكي از بستگان از سوي افراد غير انتظامي بازداشت شدند‏.‏

لاهوتي گفت: مادرم را بعد از شناسايي و نه به‌عنوان تظاهركننده بازداشت كردند‏. نيروهايي كه ايشان را بازداشت كردند، نيروهاي انتظامي نبودند، بلكه نيروهاي امنيتي بودند‏.‏

وي در پاسخ به سؤال بي‌بي‌سي درباره اتهام وارده به مادرش گفت: تشويق مردم براي تظاهرات و شركت خود وي در اين تظاهرات. يعني وي را به‌عنوان عامل آشوب بازداشت كردند‏.‏

لاهوتي همچنين ادعا كرد: به همراهان مادرم گفتند كه مي‌توانند بروند، ولي خود ايشان (فائزه هاشمي) بايد بمانند و تعهد بدهند‏.‏

گفتني است روز پنج‌شنبه تعدادي از دانشجويان در تجمع مقابل دادستاني تهران درخواست بازداشت و محاكمه فائزه هاشمي را به اتهام تحريك و دعوت مردم به حضور در تجمعات غيرقانوني و آشوب‌ها را مطرح كرده بودند.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 16:35 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
خاندان رفسنجاني و فرماندهان پشت پرده


در سخنان روز جمعه مقام معظم رهبری شخص هاشمی _و نه خانواده و اطرافیان وی_ از اختلاس بری دانسته شده و در عین حال ذکر می شود که ادامه ی این روند به صحبت "صریح تر" با مردم در این زمینه منجر خواهد شد. حال چه پیش خواهد آمد فعلاً معلوم نیست ...

الف- قبل از انتخابات نهم

1- از همان بدو کاندیداتوری احمدی نژاد در انتخابات نهم ریاست جمهوری، تخریب ها علیه وی شروع شده و با راه یابی وی به همراه هاشمی به دور دوم، به اوج خود رسید. (*)

2- در تبلیغات دور دوم، دو نماینده ی هاشمی یعنی آقایان نوبخت و مرعشی از رسانه ی ملی بی  پروا با تهمت (نظیر دیوار کشیدن در پیاده رو ها) و تمسخر (ردای ریاست جمهوری بر تن احمدی نژاد گشاد است) از کاندیدای مستقل پذیرایی کردند.

ب- بعد از انتخابات نهم

3- هاشمی با وجود 7 میلیون اختلاف آن هم در شرایطی که انتخابات را دوست و حامی خود، خاتمی، برگزار کرده بود؛ آراء احمدی نژاد را زیر سؤال برده و حامیانش را متهم به تقلب نمود. و در سوگ "حق" از دست رفته ی خود به درگاه ایزدی شکایت برد و البته رسانه های حامی وی شکایت این عبد به معبود خویش را به طور گسترده پوشش دادند.

4- پس از انتخابات در جلسه و خطبه ای نبود که علیه دولت و رئیس آن سخنی نگوید. (*) (*)

ج- قبل از انتخابات دهم

5- با استیضاح کردان و کوتاه شدن دست دشمنان از بهانه جویی برای زیر سؤال بردن انتخابات؛ از همان ابتدای معرفی صادق محصولی به مجلس، تخریب ها علیه وی شروع شده و با تشکیک در انتخابات از چند ماه قبل از آن، مغرضین سعی در مساعد نمودن زمینه ی ذهنی مردم بودند. (*) (*) (*) (*)

6- هاشمی رفسنجانی در دیدار با برگزار کنندگان مراسم ارتحال امام، "تشکیک در سلامت انتخابات" را "حرف ضد انقلاب" می خواند. (*)

7- در رقابت میان احمدی نژاد و موسوی خاندان هاشمی (اعم از خانواده و یاران) از هیچ کوششی برای شکست احمدی نژاد دریغ نکرده و بخش هنگفتی از هزینه های ستاد موسوی را تأمین نمودند. طرح اهدای 200 هزار مانتوی سبز فائزه هاشمی به ستاد موسوی و 2 میلیارد تومان و 5000 لپ تاپ جاسبی نمونه های آن است. (توضیح: دختر هاشمی منکر طرح مانتوی سبز شده) همچنین به اعتراف آقای قربان بهزادیان نژاد، رئیس ستاد میر حسین موسوی، در مصاحبه با سایت "انتخاب 10"، فرزندان هاشمی "امکانات لجستیکی" ستاد را فراهم می آوردند. (لازم به ذکر است که این سایت مردمی پس از مناظره ی موسوی و احمدی نژاد تغییر نظر داده و به جمع حامیان احمدی نژاد پیوست) سایت جمهوریت، متعلق به مهدی هاشمی، هم خود را وقف تبلیغات برای موسوی کرد و در حد یک سایت ستادی تنزل نمود. به طوری که حتی برای یک دست کردن آراء موسوی دست به تخریب کروبی زد تا آرای اصلاح طلبان میان موسوی و کروبی تقسیم نشود. این اقدام سایت جمهوریت با واکنش کروبی و ستادش مواجه شد به طوری که کروبی در نامه ای به هاشمی از این اقدام شکایت کرد و سایت های ستاد وی با مطرح کردن ماجرای رشوه ی مهدی هاشمی از شرکت استات اویل، مقابله به مثل نمودند. (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*)

8- فائزه ی هاشمی در جمع حامیان موسوی در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی دولت نهم را دولت نکبت نامید و انتخاب مجدد احمدی نژاد را مترادف با ادعای امام زمانی توسط وی قرار داد. (*)

9- در مناظره ی میان احمدی نژاد و موسوی، رئیس جمهور پس از تحمل هتاکی های آشکار و کارشکنی های نهان، پرده ای از دشمنی های هاشمی را بیان کرده و از رقیب پرسید: "فرزندان آقای هاشمی اموالشان را از کجا به دست آورده اند؟ آقای هاشمی الان چطور زندگی می کند؟". (*)

10- در پی این موضوع، نامه هاشمی که به اعتراف خود حداقل هفته ای یک بار با مقام معظم رهبری فقط ملاقات کاری داشته (سایر ملاقات ها به کنار)، نامه ای "سرگشاده" و در واقع خطاب به دیگران منتشر کرده و در آن ضمن دفاع از خود، به طور ضمنی از مردم برای آشوب دعوت می نماید. (*)

11- در روز رأی گیری یعنی جمعه 22 خرداد، زهره کاظمی (زهرا رهنورد) اعلام می نماید "اگر موسوی پیروز شود یعنی انتخابات سالم بوده" (مفهوم مخالف این است که اگر احمدی نژاد رأی بیاورد تقلب شده). همچنین همسر هاشمی اعلام می کند: در صورتی که تقلب انجام نشود مطمئن هستم که میرحسین موسوی رای خواهد آورد. (*) (*)

د- بعد از انتخابات دهم

12- به رغم همه ی نظر سنجی های معتبر داخلی و خارجی و همچنین شمارش اولیه ی آراء، آقای موسوی ساعت 11 شب خود را پیروز انتخابات می نامد. (*)

13- آشوب های اولیه در نقاط مرکزی تهران تدارک دیده شده و رفته رفته بر جمعیت آن افزوده می شود. در پی هجوم تعدادی از اوباش برای تصرف یک پایگاه بسیج، 7 نفر از آشوب گران کشته می شوند. از آن طرف نیز یک مادر و دختر و نیز 1 سرباز به دست اوباش به شهادت می رسند. (*) (*)

14- به موازات این ناهنجاری ها حامیان موسوی در چند نوبت به طور گسترده در تهران از جمله میدان آزادی راهپیمایی می نمایند. (*) (*)

15- فائزه هاشمی در حاشیه ی مراسم خواستار ادامه ی "اعتصاب" ها می شود. (*)

16- وی همچنین رسماً و علناً از تجمع کنندگان مقابل مسجد بلال صدا و سیما می خواهد به تجمعات و اعتراض ها ادامه دهند. (*)

17- با توجه به اتهام مهدی هاشمی در دست داشتن در آشوب ها (از جمله آوردن اوباش کرمان به تهران و تأمین مالی آنان)، فائزه و مهدی هاشمی از کشور ممنوع الخروج می شوند. (*)

در سخنان روز جمعه مقام معظم رهبری شخص هاشمی _و نه خانواده و اطرافیان وی_ از اختلاس بری دانسته شده و در عین حال ذکر می شود که ادامه ی این روند به صحبت "صریح تر" با مردم در این زمینه منجر خواهد شد. حال چه پیش خواهد آمد فعلاً معلوم نیست ... .

...پاورقی.................................................................

1- دشمنی های هاشمی و خاندانش محدود به موارد فوق نیست و آنچه بیان شد تنها گوشه ای از موارد منعکس شده ی در اخبار و در نتیجه باور پذیر است و شامل کارشکنی های بازتاب نیافته نمی شود.

2- مطالب مرتبط: استوانه در بحران – خاطرات آتی هاشمی ، تجاهل بنی هاشم ،  قمارباز نیستی آزاده باش! ، قصه ی مردی که هوس "رهبری" داشت و تیتر های آتی

مهدی هاشمی رفسنجانی؛ فرمانده اتاق آشوب طلب ها

خبرنامه دانشجویان ایران: در حالی که روز گذشته اجتماع میلیونی مردم تهران اعتراض شدید خود را نسبت به ادامه اغتشاشگری ها در پایتخت ایران اعتراض خود را اعلام کردند، اتاق فرماندهی آشوب ها زیر دست مهدی هاشمی رفسنجانی همچنان ادامه حیات می دهد.

خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران» گزارش داد: نتیجه انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری که مورد دلخواه باند ثروت و قدرت قرار نگرفت موجب شده است طبق پیش بینی ها چند نقطه شهر تهران در چند شب گذشته با آشوب مواجه باشد.

به این ترتیب تا کنون طبق اعلام رسمی مقام های امینتی کشور 7 کشته و دهها زخمی نتیجه آشوب طلبی و اغتشاشات اتاق آشوبی است که به فرماندهی مهدی هاشمی رفسنجانی اداره می شود.

چند روز پیش دانشجویان در نامه ای به دری نجف آبادی دادستان کل کشور خواستار رسیدگی فوری به پرونده های اقتصادی مهدی هاشمی رفسنجانی شده بودند.

خبر های دریافتی حاکی از توزیع گسترده مقدار زیادی اسید توسط این اتاق فرماندهی برای کامل کردن انتقام گیری از مردمی است که دوست داشتند احمدی نژاد رئیس جمهور ایران باشد.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:45 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

در ستاد میرحسین چه می گذرد؟


ستاد میرحسین موسوی به دنبال وقایع اخیر و پس از فرمایشات مقام معظم رهبری، دیدگاههای متفاوتی را در بین اعضای خود شاهد است.
به گزارش قلم پرس به نقل از جهان، هم اکنون دو طیف اقلیت تندرو و اکثریت معتدل در ستاد موسوی به وی مشاوره می دهند.

اعضای طیف اکثریت که معتقد به قانون گرایی و پیگیری مطالبات از طریق قانون و پرهیز از تنش و احساسات هستند، اعلام می دارند که ادامه اعتراضات خیابانی پس از فرمایشات رهبری صحیح نیست و منجر به هزینه های گسترده برای موسوی و خاتمی می شود.

برخی از اعضای این طیف در جلسه شب گذشته ستاد موسوی اعلام کردند چنانچه اعتراضات خیابانی ادامه پیدا کند یقینا موسوی و حتی خاتمی تبدیل به عناصر اپوزسیون نظیر یزدی و سحابی خواهند شد و دیگر فرصت ادامه حیات سیاسی در کشور را ندارند.

در مقابل این گروه طیف اقلیت حضور دارند که غالبا جوانان و اعضای منتسب به سایت قلم هستند. این افراد به ادامه اعتراضات خیابانی و فشار به نظام تا حصول نتیجه (احتمالا ابطال انتخابات) تاکید دارند.

یکی از اعضای طیف اکثریت در پاسخ به این دیدگاه در جلسه شب گذشته گفته است: با توجه به نظر رهبری ادامه این تجمعات صحیح نیست و بسیار هزینه دار است بسیاری از مردم نیز از این وقایع ناراحتند و بیم آن می رود که با کمتر شدن هواداران عملا دچار انفعال و سرخوردگی شویم.

وی می افزاید برآوردها نشان می دهد تعداد تجمع کنندگان به شکل قابل توجهی کاهش یافته است.لينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:40 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

هاله نور آقاي موسوي


«اگر تقلب بشه، ‌شنبه قيامت مي‌شه». ستاد آقاي موسوي از حدود ‌يك هفته مانده به انتخابات به ميليشياي خود دستور داده بود ‌اين شعار را در خيابان‌هاجيغ بزنند .
‌از نوع اين ‌رفتار‌ها مي‌شد ‌دريافت جرياني كه آقاي موسوي نمايندگي‌اش را به عهده گرفته است ‌به انتخابات فراتر از انتخابات نگاه مي‌كند و اهداف ديگري را در سر دارد.

اگر چه ‌در ايام انتخابات تا حدودي چهره روتوش شده و فرو رفته در هاله‌اي از نور آقاي موسوي براي مردم آشكار شده بود كه به آن رأي بي‌سابقه و بي‌نظير در تاريخ انقلاب به رقيب ايشان انجاميد، اما شنبه هم ‌قيامت شد: «يوم تبلي السرائر»!


ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:39 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

چرا ما غلط زيادى كرده ايم؟!


روزى جرج پنجم پادشاه استعمارگر انگليس خدمتكار دربار را صدا كرد و با عصبانيت به او گفت: مردك! چرا غلط زيادى كرده اى؟ و خدمتكار دربار گفت: قربان! رسم شاهان اين است كه از ضمير جمع استفاده مى كنند و جرج پنجم در حالى كه با حركت سر، تذكر خدمتكار دربار را تصديق مى كرد، گفت: بله! منظور اين بود كه چرا ما غلط زيادى كرده ايم؟!

دخالت غرب و در راس آنها آمريكا، انگليس و فرانسه در امور داخلى كشورها به بهانه هاى مختلف اگرچه مسبوق به سابقه است ولى دخالت آشكار آنها در انتخابات بى نظير و حماسى ملت ايران، آنچنان وقيحانه بوده است كه نمى توان به راحتى از آن چشم پوشيد.

امروز بايد انگليس و فرانسه را به عنوان خدمتكاران ساده اى دانست كه تنها براى پيشبرد اهداف و مطامع آمريكا وارد عمل شده اند، ولى نبايد از اين نكته غافل بود كه چه اتفاقى پس از پرشكوه ترين انتخابات ملت ايران رخ داده كه دنياى غرب و عمله هاى استكبار درصدد برآمده اند تا مكرر انتخابات ملت ايران را زير سؤال برده و از معدود عناصر شورشى و قانون شكن حمايت كنند. كالبدشكافى اين جريان چنان سخت به نظر نمى رسد ولى بسنده كردن به چند نكته مى تواند اهداف غرب را از پيگيرى حمايت از خط آشوب براى افكار عمومى روشن كند.

۱- در رفتارشناسى سياسى دولتمردان غربى با توجه به اعمال سياست هاى هميشگى آنها از گذشته تاكنون، اگر باز هم عناصر سياسى ما نتوانند منفذه هاى عبور دشمن را به خاكريز انقلاب درك كنند، جاى تاسف دارد. حركت جديد برخى كشورهاى اروپايى و آمريكا نسبت به انتخابات باشكوه ۲۲ خرداد چيزى نيست جز بى توجهى- اگر نگوييم همراهى كه تا حدود زيادى اينچنين است- نسبت به رفتارها و اقداماتى است كه در روزهاى قبل و پس از انتخابات از سوى نخبگان حزبى و برخى كانديداهاى اين دوره از انتخابات شاهد بوديم. امروز مواضع مقامات اروپايى و آمريكا در انتخابات ايران را بايد ناشى از عملكردى بدانيم كه مكرر دلسوزان نظام به كانديداها و طرفداران آنها داشتند. وقتى فلان جريان سياسى در كشور بدون توجه به بازتاب بين المللى آن، كميته اى را تحت عنوان «كميته صيانت از آرا» تشكيل مى دهند، آيا نبايد انتظار داشت با كوچك ترين سؤال يا اعتراض توسط يك كانديدا پس از انتخابات، كسانى كه در كمين نشسته بودند تا پس از دستور حمله، اقدامات پوششى خود را براى يك جريان سياسى در ايران انجام دهند، يكباره با حجم انبوه دخالت ها و تهمت ها وارد اين فضا شوند؟!

۲- با كمى دقت و تامل مى توان مبدااعتراضات معترضان به نتايج انتخابات دهم را تشخيص داد. حداقل در چند تجمع روزهاى گذشته در تهران، يكى از مسيرهاى تجمع كنندگان از جلوى سفارت انگليس بوده است. آيا شروع اين تجمع از جلوى سفارت انگليس نبايد اين سؤال را در ذهن ما ايجاد كند كه دخالت مقامات غربى در انتخابات ايران تنها به حمايت لفظى آنها خلاصه نمى شود و حداقل بخشى از فرماندهى جريان معترض و تمام اقدامات تخريبى آشوبگران به صورت سازماندهى شده توسط كشورهاى اروپايى و در راس آنها آمريكا و انگليس انجام شده است.

۳- وقتى فرزند فلان مقام بلندپايه در جمع آشوب طلبان حاضر شده و به تحريك آنها مى پردازد، آيا نبايد انتظار داشت كه وزير امور خارجه فرانسه، انگليس يا رئيس جمهور آمريكا فضا را براى ورود به عرصه انتخابات ايران براى خود فراهم نبينند! طبيعى است كه حضور فائزه هاشمى در جمع آشوبگران و سخنان تند او اين توهم را در مقامات غرب ايجاد مى كند كه انقلاب ديگرى در ايران در حال وقوع است و چه بسا تصور كنند فلان مقام مسؤول ايرانى نيز از چنين حركاتى حمايت مى كند.

۴- در زمانى كه بستر هرگونه اعتراض درباره نتايج انتخابات را قانون مشخص كرده است، برخى از كانديداها با تجاهل يا تغافل و چه بسا تعمد، به جاى اعتراض به بخشى از آراى ريخته شده در صندوق ها و پيگيرى بازشمارى آنها، سخن از ابطال انتخاباتى كه ده ها ميليارد تومان براى آن هزينه شده و مردم با عشق بالاترين مشاركت را رقم زده اند، مى رانند نبايد انتظار زير سؤال رفتن چنين انتخاباتى را توسط كشورهاى مدعى دموكراسى داشت كه هنر آنها در آخرين انتخابات خود - انتخابات پارلمان اروپا- اين بود كه توانستند ۴۳ درصد آراى مردم را اخذ و در برخى كشورها همچون اسلوانى كمتر از ۲۰ درصد توفيق يابند. آنچه غرب امروز در رابطه با انتخابات ايران انجام مى دهد از همان غلط هايى است كه اسلاف آنها پيش از اين كرده بودند، با اين تفاوت كه اين بار اين غلط زيادى را تنها انگليسى ها نكرده اند، بلكه بسيارى از كشورهاى اروپايى و آمريكا كه به انتظار نشسته اند تا به ظن باطل خود پايان انقلاب اسلامى ايران را جشن بگيرند، كرده اند.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:38 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
پايانيوز:جمعي از اغتشاش گران که تعدادشان به حدود 300 نفر مي‌رسد، در خيابان آزادي در حال حرکت به سمت پايگاه بسيج ناحيه مقداد هستند.
نيروهاي انتظامي و امنيتي که نيز در اين منطقه مستقر شده اند.
اين گزارش حاکي است، آشوبگران کوکتل مولوتف که از مواد محترقه دست‌ساز مي‌باشد، به همراه دارند وحتي برخي از آنها سلاح گرم حمل مي کنند.
به گزارش خبرنگار پايانيوز ،از ظاهر اين افراد به خوبي مشخص است که اين اشخاص جزو اراذل و اوباش بوده و نمي توان آنها را معترضان آرام دانست.لينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:37 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

محمد مهدي حيدريان تصريح کرد: آنچه بايد عملي شود، رهبر معظم انقلاب فرموده اند و گروه هاي مختلفي که هستند در بيانيه ها نظرات خود را خواهند گفت، و در زمينه تجمعات و راهپيمايي ها فکر کنم ديگر شاهد اين صحنه ها نباشيم.
محمد مهدي حيدريان رييس کميته فرهنگي هنري ستاد انتخاباتي مير حسين موسوي در گفت و گو با خبرنگار سياسي برنا در زمينه بيانات مقام معظم رهبري و راهپيمايي اعتراض آميز حاميان کانديداها اظهار داشت: البته چند روزي است، تهران نيستم و خيلي اطلاع ندارم.
وي افزود: طبيعي است که رهبري فرمودند چه بايد بشود و قاعدتا طبق نظر ايشان عمل خواهد شد.
حيدريان تصريح کرد: آنچه بايد عملي شود، رهبر معظم انقلاب فرموده اند و گروه هاي مختلفي که هستند در بيانيه ها نظرات خود را خواهند گفت، و در زمينه تجمعات و راهپيمايي ها فکر کنم ديگر شاهد اين صحنه ها نباشيم.
وي تاکيد کرد: طبيعي است که در اين جريان تبعيت از کلام رهبري غالب است.لينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:36 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

زيبا ترين تعابير قرآني براي وصف حال منافقين و كساني كه با قلب هاي مريض و آشفته خود را اصلاح طلب معرفي كرده و در واقع به دنبال فساد در زمين هستند،در آيات 8تا20 سوره ي مباركه ي بقره بيان شده است....

با تعمق در اين آيات،سابقه ي تاريخي ضلالت و گمراهي مدعيان اصلاحات به خوبي روشن شد و وارونه نمايي و دروغگويي آنان به روشني بيان شده است...

در تاريخ انقلاب نيز تلخ ترين دوران ها، مربوط به حاكميت تفكر كساني است كه به دروغ خود را اصلاحگر ناميدند و بدترين روز هارا براي ملت رقم زدند....

در دوران دهه ي 60 كه حاكميت اجرايي كشور و نخست وزيري از يكسو و اكثريت كرسي هاي مجلس از سوي ديگر در اختيار اين جريان بود. بدترين نماد هاي دعوا و درگيري هاي سياسي بر كشور حاكم گرديد...

همين جريان .مجددا با وعده ي اصلاح گري و با مواضعي معكوس سال 76 قدرت را بدست گرفت و دوران اختلاف و درگيري هاي جديد را رقم زد...

چندين هزار شبهه عليه مقدسات . بلوا هاي مختلف سياسي،توهين و جنجال و آشوب خياباني ،قتل و فساد و فقر و تبعيض در داخل و ذلت در مقابل بيگانگان ، چكيده ي عملكرد مدعيان اصلاحات در آن دوران سخت چه در قوه ي اجرايي و چه در مجلس ششم....

و مردم در سوم تير ماه 84 دوباره اين افراد را از حاكميت بيرون كردند ...

اما جنجال و سروصدا . فضا سازي انان پاياني نداشت...هرروز،حمله و تخريب عليه دولت،هرروز متهم كردن نظام و رئيس جمهور و نق زدن و بزرگنمايي مشكلات....

از چند ماه قبل از انتخابات دهم ، اين جريان با برنامه ريزي دقيق و به ميدان آوردن تمامي امكنات ،و بهره گيري از پشتيباني وسيع رسانه اي غرب .آنچنان فضاي سنگينين از دروغ و تهمت و سياه نمايي را رقم زدند كه واقعيت،براي برخي نيز پنهان شد....

پارچه ي سبز و ادعاي سيادت را به عنوان ابزاري براي موجه جلوه دادن خود بكار گرفتند ، اما در عمل بعضا همچون مامون عباسي كه لباس سبزرا براي سركوبي علويان و ياران امام رضا بر تن نمود ،به جنگ دين و ارزشها رفتند و از شعار هاي اصولي امام راحل تا ارزشها و دستاورد هاي بزرگ انقلاب را به بدترين نحو به استهزاء گرفتند....

جلسات انتخاباتي خود را بعضا به محلي براي عشوه گري و جولان رذايل اخلاقي و انواع مفاسد شهواني تبديل كردند تا در پرتو آن بتوانند راي برخي عناصر غفلت زده را نيز با خود همراه كنند....

بر دست معاندن و روشنفكرنمايان و دراويش و فرقه هاي منحرف،بوسه زدند و قول محدوديت تشيع در مناصب را دادند و با پارچه ي سبز.شهادت حضرت زهرا را رحلت خواندند...

رئيس جمهور پركار و مظلوم را رياكار و دروغگو خواندند و آمار هاي صهيونيست هارا به جاي آمار صحيح بر ملت عرضه داشتند....

در مناظره ها با يكديگر تباني كردند و همگي عليه يك نفر ،شديد ترين اهانت ها و سياهه نمايي هارا روا داشتند....

مي گفتند: پول چنداني براي تبليغات نداريم.اما به يكباره ، صدمدل پوستر گرانقيمت و ميليون ها حلقه سي دي تخريبي و ميلياردها تومان پول اعطايي و استخدامي براي ستاد ها و اعضاي آن به ميدان آمد....

هواپيماي اختصاصي اجاره اي، شبانه روز در اختيار جابه جايي آنان بود....

دست در دست همسر ، در اجتماعات انتخاباتي ،نمونه اي جديد از رفتار اوباما و سران غرب را در ايران پياده كردند....

فحش دادند و به خود لقب انقلابي دادند ......

دروغ گفتند و خود را صادق ناميدند.......

سياه كردندن وخود را خدمت گذار خواندند....

و چه دوران سياهي برپا مي شد اگر اين عناصر پيروز مي شدند.....

دوران اسفباري از تعدي و آشوب و درگيري كه گوشه اي از ان را همه ي مردم در رفتار چند روز بعد از انتخابات اين افراد مشاهده كردند

براي سالها در كشور حاكم مي شد و همين امر موجب اعلام برائت و بيزاري بسياري از هوادارانشان از اين جريان ها شد...

اطرافيان انان ثابت كردند كه در پوشش اصلاح طلبي براي نابودي همه ي اركان نظام كمر بسته اند....

و همين موضوع ، راديو هاي بيگانه ، مقامات استكبار،ضدانقلاب داخل و برخي ناراضيان و منافقان را نيز ،پشت سر آنها جمع كرده بود....

اما....ملت همه ي اين رفتار ها را ديد و فهميد و قضاوت كرد....

ملت كار را تمام كرد....

لبيك به فرمان رهبري با قريب 40 ميليون راي به نظام اسلامي.....

و......5/24 ميليون راي به دكتر احمدي نژاد يعني پايان كار بدخواهان ملت...

يعني،جد سادات،كمر مدعيان دروغين را شكست.....

يعني انقلاب سوم....

يعني آغاز راه مبارك و روشن براي همه ي ملت ، در قلع و قمع مفسدان و زرسالاران و دروغگويان هميشه ي تاريخ.....

يعني برتري شيفتگان خدمت بر تشنگان قدرت....

يعني پيروزي ولايت....

يعني:نصر من الله و فتح قريب....
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:36 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

ديروز، انگار بار ديگر علي(ع) بود كه به خطبه ايستاده بود، اما نه در كوفه و در ميان مردمي كه قدر او را نمي شناختند و به روز حادثه تنهايش مي‌گذاشتند، بلكه در تهران، ام‌القراي كنوني جهان اسلام و در حلقه توده‌هاي بهم فشرده و عظيم ملتي كه در اجراي فرمان ولي خدا سر از پا نمي شناسند،

يادداشت روز كيهان به قلم حسين شريعتمداري به شرح زير است:

ديروز، انگار بار ديگر علي(ع) بود كه به خطبه ايستاده بود، اما نه در كوفه و در ميان مردمي كه قدر او را نمي شناختند و به روز حادثه تنهايش مي گذاشتند، بلكه در تهران، ام‌القراي كنوني جهان اسلام و در حلقه توده‌هاي بهم فشرده و عظيم ملتي كه در اجراي فرمان ولي خدا سر از پا نمي شناسند، از "بايد "ها كه مي گفت، ملت با تكبيرهاي بلند و برخاسته از ژرفاي دل با او همدلي مي كردند؛ به اين نشان كه اي ولي خدا! "از تو به يك اشاره و از ما به سر دويدن " و نوبت به "نبايد "ها كه مي رسيد، خروش مردم، سقف آسمان را مي شكافت كه "ما اهل كوفه نيستيم، علي تنها بماند ". وقتي با مراد غايب - كه خود سايه اوست- به نجوا ايستاد، بغض جمعيت تركيد، دعا و اشك به هم آميخت كه "تنت به ناز طبيبان نيازمند مباد "... نسيمي وزيدن گرفت، گويي به نوازش آقا آمده بود و ابري به بارش آمد و همراه با جماعت گريست... بغض آسمان هم تركيده بود... كلام آقا، ولي مثل هميشه فصل الخطاب بود و غير از بخش پاياني آن، همه شيرين و روح نواز...

* 30سال پيش كه امام راحل ما(ره) "دين " و "سياست " به هم آميخته در اسلام ناب و جدا شده از دوران بني اميه و بني عباس را بار ديگر به هم آميخت و جمهوري اسلامي ايران را بنا نهاد، نظام سلطه جهاني با همه توان به مقابله با "اسلاميت " نظام برخاست و دنباله هاي داخلي آن، نق زدن آغاز كردند كه تاكيد بر "اسلاميت " باعث كمرنگ شدن "جمهوريت " شده است! بي آن كه حضور گسترده و كم نظير و هميشگي "جمهور مردم " در تمامي مقاطع 30 ساله را به روي خود آورند!

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:35 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

در پي برگزاري جلسه مشترك محسن رضايي،‌ يكي از سه كانديداي معترض به انتخابات رياست جمهوري با شوراي نگهبان، يك مقام مسئول در روابط عمومي شوراي نگهبان از اعلام آمادگي اين نهاد براي برگزاري نشست مشترك با موسوي و كروبي خبر داد.

وي با اشاره به اينكه ظهر امروز نشست عمومي شوراي نگهبان با حضور كليه اعضا و كارشناسان برگزار شد، گفت: در اين جلسه محسن رضايي حضور يافت و سوالات و درخواست‌هاي خويش را مطرح كرد كه مقرر شد در زمان قانوني بررسي و پاسخ داده شود.

اين مقام مسئول در روابط عمومي شوراي نگهبان خاطرنشان ساخت: از كروبي و موسوي نيز براي حضور در اين جلسه دعوت شده بود كه نيامدند و دليلي نيز براي عدم حضور خويش اعلام نكرده‌اند.

وي افزود: شوراي نگهبان در مهلت قانوني، يعني پنجشنبه هفته جاري مسائل مربوط به انتخابات را بررسي و نظر قانوني را اعلام كرد.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:33 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
با اخلال در زندگی مردم قانون را ملعبه کرده‌اید/ از این به بعد برخورد می‌کنیم

یک هفته پس از آشوب‌های تهران که در سایه فضای بی‌قانونی ایجاد شده توسط میرحسین موسوی آغاز شد و ادامه یافت، فرمانده نیروی انتظامی امروز با تأیید برخوردهای همراه با تساهل ناجا طی هفته گذشته با قانون‌شکنان و متعرضان به اموال عمومی به موسوی هشدار داد که در صورت تداوم رويه كنوني ناجا در راستاي حفظ نظم و امنيت جامعه و مردم، به‌صورت قاطع با اقدامات غيرقانوني براساس وظايف ذاتي خود برخورد خواهد كرد و جاي هيچ گله اي وجود نخواهد داشت.

به گزارش رجانیوز، متن نامه سردار احمدی‌مقدم به موسوی شرح زير است:

جناب آقاي ميرحسين موسوي

سلام عليكم

ايجاد امنيت كم‌ترين وظيفه نيروهاي انتظامي است كه تاكنون بنا به ملاحظاتي، با همه بي قانوني‌هايي كه تحت لواي هواداري از شما صورت گرفته، ناگزير از كنار وظایف ذاتي خود با غمض عين عبور كرده‌ايم و تازه مورد اتهام هم قرار مي‌گيريم‌!

آنان‌كه انتظار اين همه خويشتن داري را از پليس نداشتند تا اين‌جا خواب‌هاي خود را بي‌تعبير ديده‌اند. مجروح شدن حدود 400 تن از نيروهاي خدوم ناجا، گر چه دل را به درد مي‌آورد ولي‌ از آن دردآورتر تهمت حمله و تهاجم به صفوف مردم است.

از اين رو لازم مي‌دانم نكاتي را خدمت جناب‌عالي عرض نمايم:

1- نيروي انتظامي به واسطه برآوردهايي كه به صورت مستمر از فضاي عمومي جامعه دارد سعي نموده است كه همواره مقتضيات زمان و مكان را با درايت و هوشمندي در تأمين حفظ نظم و امنيت، مدنظر داشته و بر اين اساس با كم‌ترين هزينه بيش‌ترين بهره‌وري را كسب نمايد و در اين فضا، تعامل منطقي با جامعه به‌عنوان يك راهبرد اساسي فراروي ناجا قرار دارد.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:33 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

سناریوی سوخته "کی بود، کی بود، من نبودم" که دوشنبه قبل نیز در راهپیمایی غیرقانونی موسوی و هوادرانش به اجرا در آمده بود، امروز نیز در دستور کار اتاق عملیات آشوب قرار گرفته است.

به گزارش رجانیوز، چهارشنبه هفته گذشته مجمع روحانیون مبارز طی اطلاعیه‌ای از درخواست مجوز برای راهپیمایی روز شنبه تهران خبر داد. این اطلاعیه در حالی صادر شد که مجمع روحانیون و سایر هواداران موسوی با آگاهی کامل از غیرقانونی بودن زورآزمایی‌های خیابانی مطمئن بودند که مجوزی برای این راهپیمایی صادر نخواهد شد.

این در حالی است که دوشنبه هفته گذشته نیز راهپیمایی حامیان موسوی در شرایطی که از سوی وزارت کشور غیرقانونی اعلام شده بود، برگزار شد و موسوی نیز با بهانه حضور در جمع معترضان و آرام کردن آن‌ها در این تجمع حضور یافت و اظهارات تحریک‌آمیز و غیرقانونی خود مبنی بر ابطال انتخابات را تکرار کرد. موسوی همچنین در تجمع غیرقانونی عصر پنج‌شنبه میدان امام خمینی تهران نیز شرکت کرد.

سناریوی سوخته "کی بود، کی بود، من نبودم" به این نحو برنامه‌ریزی شده است که قبل از برگزاری تجمع با صدور یک اطلاعیه، از پذیرفتن مسئولیت آن شانه خالی می‌شود و سپس در صورتی که جمعیت قابل توجهی جمع شده باشند، موسوی در میان آن‌ها حضور می‌یابد و از عواقب آشوب‌هاي نيز طفره مي‌روند.

در اين راستا مجمع روحانيون مبارز، ظهر امروز در بيانيه‌اي اعلام کرده است با كمال تاسف مراجع ذيربط از صدور مجوز خودداري نمودند. بنابراين مجمع برنامه‌اي جهت راهپيمايي امروز نخواهد داشت. در ادامه اين بيانيه با طفره رفتن از پذيرش عواقب و تبعات آشوب ها وتجمع هاي غيرقانوني آمده است: مسئوليت حفظ امنيت مردم به عهده دولت و مسؤلان امنيت كشور گذارده شده است.

اما با بیانات روز گذشته رهبر انقلاب، عملاً امکان این بازی از پشت‌پرده‌های سناریوی اغتشاشات گرفته شده و چنانچه این هرج و مرج‌ها و ناامنی‌ها ادامه یابد، مسئولیت آن مستقیماً متوجه موسوی است. وی تاکنون نه تنها هوادارانش را از حضور در تجمعات غیرقانونی منع نکرده است، بلکه با تأکید بر درخواست ابطال انتخابات، آنان را به حضور در صحنه تا احقاق این خواسته غیرقانونی دعوت کرده است.

در این زمینه يک نماينده مجلس با اشاره به بيانيه مجمع روحانيون مبارز در خصوص لغو تجمع امروز گفت: صدور بيانيه براي لغو راهپيمايي امروزمعترضان، در حالي که فقط 2 ساعت به زمان مقرر باقي مانده است، با هدف رفع مسئوليت از ايجاد درگيري هاي احتمالي است.

قاسم محمدي در گفت و گو با ايرنا افزود: هدايت کنندگان جريان آشوب گران و اغتشاش گران خياباني در چند روز گذشته، تنها ساعتي پيش از فرا رسيدن موعد برپايي راهپيمايي معترضان، با صدور بيانيه از لغو تجمع ها خبر مي دهند.

وي گفت: صدور بيانيه ها با اين هدف انجام مي شود که اگر تعداد کمي در راهپيمايي حاضر شدند، رهبران جريان معترض مدعي اعلام لغو تجمع شوند در غير اين صورت هم اگر تعداد قابل توجه و غير قابل کنترل يا منجر به درگيري و زد وخورد شد، بتوانند از زير بار مسئوليت مستقيمي که دراين باره به عهده دارند، شانه خالي کنند.

نماينده مردم اردبيل به برقراري شرايط آرام در کشور گفت: پس از فرمايشات قاطع رهبري در خطبه هاي نماز جمعه روز گذشته که در دانشگاه تهران ايراد فرمودند، رهبران جريان معترض به روشني مي دانند که هر اقدامي، ضد ولايت است و مردم به هيچ عنوان با چنين حرکتي همراه نمي شوند.
وي افزود: از زمان اتخاذ موضع روشن و ايراد سخنان وحدت بخش رهبري درباره نحوه بيان اعتراض ها به نتايج انتخابات رياست جمهوري و تبعات آشوبگرانه پس از آن، هر حرکتي براي به هم ريختن انضباط اجتماعي و زير پا گذاشتن قانون جاري مملکت ازسوي هر فرد، نهاد و حزبي ، خيانت به ولايت، ملت و قوانين کشوراست.

اين نماينده اصولگرا گفت: تا قبل از روشنگري مقام معظم رهبري نظر ما اين بود، آنها که به خيابان مي ريزند و امنيت مردم را مخدوش مي کنند، عده اي اغشتاش گر و آشوب گر هستند. بعد از بيانات صريح رهبري معتقد هستيم، هر کسي به اقدامات معترضانه و خارج از چارچوب قانون دامن بزند، در تبعيت از رهبري منحرف هستند و مقابل اراده ملت ايستادگي مي کنند.

وي افزود: اگر امروز يا هر روز ديگري در نتيجه سرپيچي از امر ولايت، خوني ريخته شود، فقط و فقط هدايت کنندگان اين جريان پاسخگو هستند.
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:31 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
غوغاسالاری میلیشیا از خرداد 60 تا خرداد 88

گروه سیاسی- «عزيزان من!... من قبلاً گفته بودم که غائله ايجاد مي‌کنند شياطين؛ هر روزي به اسمي. ما بايد از اين غائله‌ها جلوگيري کنيم، هوشمند باشيم، غائله‌ها را با هوشياري توجه کنيد و خنثي کنيد. ممکن است پس از چند روز ديگر، يک غائله ديگر بلند بشود. از اولاد من يکي ترور بشود يا خودم. اينها بايد بدانند که نهضت ما قائم به شخص نيست؛ نهضت ما همگاني است؛ همه ملت رهبرند؛ همه بيدار شده‌اند. گمان نکنند که با ترور، کاري انجام مي‌دهند. ملت ما راه خود را يافته است. ما از اين دسيسه‌ها نمي‌ترسيم.» امام خمینی 7/2/58

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:31 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
مشت اينها باز شد كه چه آزادى مى‏خواهند؛ آزادى انفجار!

گروه تاریخ- بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران در بیانات متعددی انگیزه‌ها و اهداف آشوب‌طلبان علیه انقلاب اسلامی را بیان کرده و این رفتار را خلاف مسیر ملت ایران خوانده‌اند. بازخوانی برخی از این بیانات، در شرایط امروز کشور راهگشاست:

-دست بردارند از اين اختلافات جزیى كه همه‏اش برمى‏گردد به نفسانيت خود آدم. به هر اسمى يك اعتصاب مى‏شود؛ به هر اسمى يك اجتماع مى‏شود؛ به هر اسمى يك راهپيمايى مى‏شود. امروز همه اعتصابها، همه راهپيماييها، همه اينها برخلاف مسير ملت ما هست. امروز روز اين است كه همه با هم، با هم بدون اينكه فرصت از دست بدهيم كوشش كنيم، اين اختلافات را از بين برداريم. هر روز تحصن! يك امرى است هر كه يك ناراحتى پيدا مى‏كند، تحصن مى‏كند. يك عده‏اى را وامى دارد به تحصن. اين به نفع كى تمام مى‏شود؟ اين تحصن‌هاى يكى دنبال ديگر به نفع كى تمام مى‏شود؟ يك دسته بيكارمى‏شوند يا اداره‏شان را زمين مى‏گذارند و تحصن مى‏كنند. يا زراعتشان را زمين مى‏گذارند تحصن مى‏كنند. اين به نفع ملت هست يا به نفع آنهايى است كه مى‏خواهند با اين تحصن‌هاى بعد از تحصن و ايجاد اختلاف‌ها، برگردد حال كشور ما به يك حالى كه اگر از سابق بدتر نشود لااقل مثل آن بشود، همه چيز ما را ببرند؟ صحيفه امام ج‏11، 445

-برادران من! برادران تبريزى! برادران فارس! برادران اصفهانى! برادران ديگر كه از جاهاى مختلف به اين مكان تشريف آورده ايد! ضمن تشكر از همه شما بايد عرض كنم بيدار باشيد، توجه داشته باشيد! نقشه‏هاى محيلانه اينها را نقش بر آب كنيد. نگذاريد اين فتنه‌گرها در بين مردم بيفتند و صفوف ما را متفرق كنند. صف واحد باشيد: صَفاً كَأَنَّهُم بُنيَانٌ مَرصُوصٌ. اين سد عظيمى كه آن سد عظيم را شكست، حفظ كنيد. اين قطره‌هايى كه به صورت سيل بنيانكن درآمد، اين واحدهايى كه همچون سيل عظيمى تمام موانع را از سر راه برداشت، حفظ كنيد. با اين سيل عظيم به پيش برويد و همه بنيانهاى ظلم و ستم را منهدم كنيد.اين دستهاى خائن را قطع كنيد. صحيفه امام ج‏7، 191

-به ادامه مطلب مراجعه فرمایید


ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:29 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
نظر رييس‌جمهور نزديكتر از نظر آقاي هاشمي به بنده است
اگر قانون را زير پا بگذارند، مسئول خون‌ها و خشونت‌ها خواهند بود

تهران، امروز در شکوه نماز جمعه رهبر و ملت، لبریز از معنویت و یاد عطرآگین امام زمان (ارواحنا لمقدمه الفدا) بود.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نماز جمعه تاریخی و وحدت بخش امروز تهران در سخنان بسیار مهمی، یاد خدا، اعتماد به کمک پروردگار و افزایش سکینه و آرامش را عامل مهم عبور سرافرازانه ملت مؤمن ایران از طوفان ها و حوادث 30 سال اخیر خواندند و با تبیین صریح و روشن ابعاد مختلف رقابت های انتخاباتی و مسائل پس از انتخابات تأکید کردند: حضور بی نظیر و حماسی ملت در 22 خرداد، نمایش عظیم اعتماد و امید و شادابی ملی، زلزله ای سیاسی برای دشمنان و جشنی تاریخی برای دوستان ایران و انقلاب بود و همه 40 میلیون شرکت کننده پرشور و فهیم انتخابات، به امام و انقلاب و شهدا رأی داده اند و هر 4 نامزد محترم نیز متعلق به نظام اسلامی هستند، بنابراین همه باید در چارچوب قوانین روشن موجود مسائل را پیگیری کنند.

رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در خطبه دوم نماز که بارها با تکبیر و ابراز احساسات مردم همراه شد در تبیین و تشریح مسائل گوناگون مربوط به انتخابات، خطاب به «ملت، نامزدهای ریاست جمهوری و نخبگان، فعالان سیاسی»، و نیز سران برخی دولت های مستکبر غربی، مطالب جداگانه ای مطرح کردند.

ایشان با تجلیل از ملت آگاه و مؤمن ایران، حضور نزدیک به 40 میلیون رأی دهنده عزیز را در انتخابات 22 خرداد، نمایش عظیم «احساس مسئولیت و روح مشارکت جوی» مردم دانستند و افزودند: حماسه پرشور اعلام دلبستگی یکپارچه مردم به نظام اسلامی و مشارکت بسیار کم نظیر 85 درصدی مردم در انتخابات، نشان دهنده رحمت و تفضل پروردگار و عنایت خاص ولی عصر (عج) به ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی است.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 8:14 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ

دکتر محمود احمدی نژاد

خادم جمهور، دکتر محمود احمدی نژاد

64.78%   19761433

إِنَّ اللّهَ یُدافِعُ عَنِ الَّذِینَ آمَنُوا إِنَّ اللّهَ لا یُحِبُّ کُلَّ خَوّان کَفُور.

 

الله اکبر

 

إِنَّ الَّذِینَ قالُوا رَبُّنَا اللّهُ ثُمَّ اسْتَقامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلائِکَةُ أَلاّ تَخافُوا وَ لا تَحْزَنُوا وَ أَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِی کُنْتُمْ تُوعَدُونَ؛

هزاران هزار مورد تهمت و افترا و توهین و نشر اکاذیب توسط نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و هوادارانشان بی نتیجه ماند......

ومکروا و مکرالله والله خیر الماکرین

رأی اعتماد 64.78% از ملت آزاده ایران به خادم ملت

الحمدالله
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 21:7 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

کاندیداها در زادگاه‌های خود چقدر رای آوردند؟

مردم زادگاه‌های کاندیداهای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هم با قاطعیت آرا، دکتر محمود احمدی نژاد را به عنوان رئیس جمهور آینده خود برگزیدند.

به گزارش ایرنا در روستای لالی از توابع خوزستان، زادگاه محسن رضایی از مجموع 900 رای دکتر احمدی نژاد 830 رای و سایر کاندیداها 70 رای را کسب کردند.

در شبستر(آذربایجان شرقی) زادگاه میرحسین موسوی از مجموع 7 هزار رای ماخوذه، دکتر احمدی نژاد حدود 5 هزار رای و موسوی حدود 2 هزار رای کسب کردند.

در الیگودرز(لرستان) زادگاه مهدی کروبی دیگر کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری احمدی نژاد 39690 رای، کروبی 14512 رای و موسوی 9330 رای را کسب کردند.

در ارادان سمنان زادگاه رئیس جمهوری منتخب از مجموع 10 هزار رای ماخوذه دکتر محمود احمدی نژاد حدود 9 هزار رای و سایر نامزدها حدود هزار رای کسب کردند.

و اما بخوانید آماری جالب از بهرمان و نور به عنوان زادگاه دو حامی مطرح موسوی؛ مردم بهرمان و کشکوئیه(استان کرمان) زادگاه اکبر هاشمی رفسنجانی 2886 رای به احمدی نژاد و 1950 رای به سایر کاندیداها دادند.

مردم نور(استان مازندران) زادگاه ناطق نوری از مجموع 77452 رای 51798 رای به احمدی نژاد و حدود 24 هزار رای به موسوی دادندلينك ثابت نوشته شده در ساعت 21:4 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: خدا را شکر می‌کنیم که با این بیانیه ها و رفتارها ماهیت اصلی موسوی و اطرافیانش برای مردم روشن شد و همگان به پشت پرده آنها پی بردند.

مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌و گو با فارس در خصوص بیانیه اخیر موسوی که اوباش خیابانی را شهید و اغتشاش گران دستگیر شده را فرزندان انقلاب دانسته است، گفت: خاتمی در ماه‌های اولیه ریاست جمهوی‌اش در مصاحبه‌‌ای با "CNN " بر خلاف گفته قبلی اش در تیر ماه سال 70 که مردم آمریکا را ماجرا جو، چاقو کش و زور گو خوانده بود؛ در تناقضی آشکار مردم این کشور را دارای سابقه تمدنی شایسته برشمرد و از آبراهام لینکن به عنوان شهید نام برد. از این رو می‌توان دریافت که موسوی چرا اینگونه سخن می‌گوید.

وی ادامه داد: طبیعی است که موسوی از استاد خود (خاتمی) تبعیت کرده و یک عده‌ اوباش خیابانی که به مراکز نظامی حمله کرده‌اند و در صدد خلع سلاح آنجا بوده‌اند را شهید و فرزندان انقلاب خوانده و مقابله با آنان را سبعانه و وحشیانه بدانند.

کوچک زاده با اشاره به حامیان و اطرافیان افراطی و ساختار شکن موسوی تصریح کرد: بالاخره اطرافیان موسوی که بارها از امام انقلاب و مردم تو دهنی خورده‌اند امروز برای وی بیانیه نوشته و او را هدایت می‌کنند.

نماینده مردم تهران در خانه ملت در پایان خاطر نشان کرد: خدا را شکر می‌کنیم که با این بیانیه ها و رفتارها ماهیت اصلی موسوی و اطرافیانش برای مردم روشن شد و همگان به پشت پرده آنها پی بردندلينك ثابت نوشته شده در ساعت 21:0 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

انتخابات تمام شد

و اکنون زمان کنار گذاشتن اختلافات و زمان اتحاد همه ملت ایران است

و تلاش برای ساختن ایرانی سربلندتر و آبادتر

سرفراز باشی میهن من
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 12:4 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

مگر می‌شود در انتخاباتی که شورای ‌نگهبان و مردم ناظرند، دولت اثر بگذارد؟

ميرحسين موسوي در پايان جلسه هيئت دولت به سوالات خبرگزاري جمهوري اسلامي پاسخ داد و در خصوص شبهات مطرح شده در خصوص سلامت انتخابات مياندوره اي مجلس شوراي اسلامي گفت: در انتخاباتي که همه مردم و شوراي نگهبان و همچنين روحانيت عزيزمان ناظر هستند، دولت نمي تواند اثر بگذارد.
مگر می‌شود در انتخاباتی که شورای ‌نگهبان و مردم ناظرند، دولت اثر بگذارد؟
میرحسین موسوی که پس از شکست سنگین در مقابل دکتر محمود احمدی‌نژاد مطابق پیش‌بینی‌های قبلی اقدام به زیر سؤال بردن سلامت انتخابات به منظور توجیه شکست کرده و دعوت به آشوب‌های خیابانی نیز در دستور کار وی و اطرافیان او قرار دارد، سال 65 در خصوص اثرگذاری دولت بر انتخابات نظر دیگری داشته است.

به گزارش عدالتخانه به نقل از رجانیوز، ميرحسين موسوي روز يکشنبه 8 تير 1365 و در پايان جلسه هيئت دولت به سوالات خبرگزاري جمهوري اسلامي پاسخ داد و در خصوص شبهات مطرح شده در خصوص سلامت انتخابات مياندوره اي مجلس شوراي اسلامي گفت: در انتخاباتي که همه مردم و شوراي نگهبان و همچنين روحانيت عزيزمان ناظر هستند، دولت نمي تواند اثر بگذارد.

وی در پاسخ به سوال خبرگزاري جمهوري اسلامي پيرامون مقاله منتشر شده در يکي از روزنام‌هاي تهران مبني بر اينکه تغيير استانداران و فرمانداران در راستاي قبضه نمودن انتخابات مجلس از طرف دولت است، گفت: اين کذب است و من قبول ندارم.

وي افزود: در چند استانداري که استاندار وجود نداشت، تغيير پيدا کرده و همچنين وزير کشور و دولت در مورد استانها و مديريت آنها اختياراتي دارد که تصميم گيري خواهد کرد و ارتباط دادن اين مساله با اين موضوع ، يک شايعه و فکر ناسالمي است که به نفع کشور نخواهد بود.

ميرحسين موسوي در پايان تأکید کرد: چطور مي شود در انتخاباتي که همه مردم و شوراي نگهبان و همچنين روحانيت عزيزمان ناظر هستند، بشود دولت اثر بگذارد. لينك ثابت نوشته شده در ساعت 12:2 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

http://mahan32.persiangig.ir/2i7bzwj.jpg

دوران سازندگی عجب دورانی بوده!!!!
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 12:2 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

آقاي مير حسين پياده شويد!!!!

 آقاي مير حسين قربان آن دغدغه ي صداقتت بروند حاميانتان،چه مي كني ؟ به كجا مي برندت؟

دل هايمان مي سوزد براي شما . يك نگاهي به دور و برت بنداز آقاي مير حسين .

آقاي خاتمي،اي شما كه به مردم مي گويد راي ندهيد ، اي شما كه راي دادن به دكتر احمدي نژاد را

مثل راي ندادن مي دانيد. شما بگو ، شما اعتراف كن ميرحسين را به كجا مي بري.

آقاي تاج زاده،آقاي امين زاده ، اي شما كه جلسه مي گيريد و به اين آقا خط مي دهيد،شما حرفي بزنيد.

آقاي نبوي،اي بهزاد خان شما كه گفته بودي احمدي نژاد رئيس جمهور شود با چادر فرار مي كني تو اعترافي بكن.

فائزه خانم كه گفتي دكتر احمدي نژاد راي بياورد ادعاي امام زماني مي كند تو بگو چه كردي مانتوهايت را فروختي رفتي ؟

آقاي حجاريان تو كه غرق در جنگ رواني هستي ، تو بگو به مير حسين چه گفتي ؟

آقاي جاسبي رئيس مادام العمر دانشگاه آزاد تو كه دانشگاه آزاد را وقف مير حسين كردي تو بگو چرا به او كمك مي كني؟

آقاي مرعشي كه گفتي ما دزديم واحمدي نژاد بي عرضه بود و مارا نگرفت،تو چرا از مير حسين حمايت مي كني؟

آقاي مير حسين كه حرف از قانون و قانون مداري مي زنيد.شما چرا پشت اينان ايستاده اي؟

آقاي مير حسين ما نگرانتان هستيم.به اطرافتان نگاه بندازيد.آقاي مير حسين شما كه بيان كرده ايد مقام معظم رهبري را به عنوان ولي فقيه قبول داريد،قربان ان صداقتت بروند حاميانت مير حسين جان. اين چه دست و پا زدن است براي تقلب وقتي ايشان مي فرمايند تقلب نشده است و از وزارت كشور و شوراي نگهبان تشكر مي كنند.

اين چه نامه ايست به مراجع؟ اين چه بيانيه ايست : « امروز كه اراده و عزم شما در برابر يك پديده ي اعجاب انگيز به نام دروغ و تزوير و تقلب بهت زده شد و بيش ازپيش دلتنگ امام راحل تا نزد او شكايت برد›› دلتنگ امام گشته اي، براي چه دلتنگ امام گشته اي ؟ دلتنگ شخص امام گشته اي ؟ شخص امام كه شكايت بردن ندارد.پس دلتنگ شخصيت امام گشته اي ؟ شخصيت امام كه همان ولايت فقيه است ، همان رهبري است . منظورت چيست كه دلتنگ رهبري هستي ؟ مگر ما رهبر نداريم كه دلتنگ رهبري هستي ؟ مير حسين جان مي فهمي چه مي گويي ؟

داري مي گويي كه ما رهبر نداريم.ما ولايت فقيه نداريم. داري مي گويي مقام معظم رهبري آقاي خامنه اي رهبر نيست، ولي فقيه نيست؟

حواست كجاست استاد دكتراي علوم سياسي؟ !!! پياده شويد آقاي مير حسين !!! حواست كجاست؟ پياده شو از اين ماشين بي ترمز كه اطرافيانت هلش مي دهند ، اين جاده انتهايش پرتگاه است. شما اين همه اشتباه را چگونه توجيه مي كني ؟؟؟

آقاي مهندس نمي خواهد توجيه كني. فقط نگاهي به اطرافيت بينداز و پياده شو!!!
لينك ثابت نوشته شده در ساعت 12:0 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام
گزارش تجمع دانشجويان مقابل دادستاني تهران
درخواست بازداشت و محاكمه مهدي و فائزه هاشمي رفسنجاني

دوران به قدرت رسيدن به وسيله شعبان بي‌مخ‌ها سر آمده است

صبح روز پنج‌شنبه ميدان 15 خرداد تهران شاهد حضور تعدادي از نمايندگان تشكل‌هاي دانشجويي و مردمي بود كه با درخواست بازداشت مهدي و فائزه هاشمي به اتهام تحريك اغتشاش‌گران مقابل دادستاني تهران جمع شده بودند.

به گزارش رجانيوز، در اين تجمع نمايندگان 4 تشكل دانشجويي بسيج، جامعه اسلامي، انجمن مستقل و جنبش عدالت‌خواه، استدلال‌هاي خود درخصوص ضرورت بازداشت 2 فرزند هاشمي را مطرح كردند. همچنين گفته مي‌شود دادخواستي حقوقي نيز در اين زمينه در حال تهيه است كه پس از تكميل دراختيار دادسرا قرار خواهد كرفت.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 11:58 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

مصطفی پورمحمدی وزیر اسبق کشور و رئیس سازمان بازرسی کل کشور در نامه‌ای خطاب به موسوی با تأکید بر اینکه با وجود سازوکار‌ها، امکان تخلف گسترده در انتخابات ضعیف است، تأکید کرد: با این وجود، به‌جای دامن‌زدن به التهابات کنونی باید در انتظار نتیجه این اقدام قانونی ماند.

به گزارش خبرگزاری مهر، متن نامه مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور خطاب به میرحسین موسوی به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
برادر بزرگوار جناب آقای مهندس موسوی
سلامٌ علیکم؛

اینجانب به‌دلیل مسئولیتم در سازمان بازرسی کل کشور مایل نبودم درباره مسایل انتخابات و روند عملیات رأی‌گیری اظهارنظر کنم، چون سازمان بازرسی و نمایندگان آن در هیأت‌های اجرایی و نظارت و شعب اخذ رأی حضور رسمی نداشته و به‌همین دلیل هرگونه داوری و اعلام نظر بدون داشتن اطلاعات دقیق و جزیی آن‌هم از موضع سازمان بازرسی نادرست و غیرواقع‌بینانه است.

اما با توجه به شرایط جاری کشور و وضعیت خطیر آن و حوادث پیش‌آمده و در خطربودن جان و مال و آبروی بسیاری از شهروندان و بیم وقوع پیامدهای ناگوار برای کشور و نظام ناچار از بیان و یادآوری مطالبی هستم. امیدوارم مورد توجه جناب‌عالی قرار گرفته و در راستای حفظ جایگاه و منافع و امنیت کشور و ملت عزیزمان و اقتدار نظام اسلامی و رفع نگرانی‌ها مؤثر باشد.
به ادامه مطلب مراجعه فرمایید


ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 11:56 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

در اطلاعيه معاونت ارتباطات و اطلاع‌رساني دفتر رييس‌جمهور در خصوص تحريف سخنان وي آمده است: تأكيد رييس‌جمهور بر جدا بودن حساب اخلال‌گران و اغتشاش‌گران از ملت بزرگ ايران است.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني دولت در اين اطلاعيه آمده است:
حماسه با شكوه و به يادماندني مرم شريف ايران اسلامي در 22 خرداد 88 كه با مشاركت بي‌سابقه 40 ميليون ايراني آگاه و آزاده شكل گرفت رأي مجدد به كارآمدي نظام مقدس جمهوري اسلامي بود.

دكتر احمدي‌نژاد، رييس‌جمهور محترم نيز بارها با تجليل از اين مشاركت عمومي، پيروز واقعي اين انتخابات را ملت متحد و يكپارچه ايران ناميده‌اند كه جداي از گرايش و سليقه انتخاباتي با حضوري بي‌سابقه و شكوهمند بار ديگر هوشياري خود را در برابر توطئه‌هاي استكبار جهاني نشان دادند، اگر چه بديهي بود اندك افراد نفوذي و اغتشاشگر تلاش كنند شيريني اين حماسه را در ذائقه مردم تلخ كنند.

اين اطلاعيه مي‌افزايد: رييس‌جمهور محترم اين افراد معدود را به سان خس و خاشاكي ناميده‌اند كه در برابر رودخانه زلال ملت جايي براي خودنمايي نمي‌يابند ولي متأسفانه در روزهاي اخير برخي رسانه‌ها و جريان‌ها با تحريف آشكار سخنان رييس‌جمهور محترم با سخنان توهين‌آميز و فرافكني آن را به عموم تعميم داده‌اند. اين رويه ناپسند در ادامه همان چهار سال خط تخريب و توهين‌هايي است كه در كلام مقام معظم رهبري به «بي‌انصافي» درباره رييس‌جمهور مردمي تعريف شد.

در ادامه اين اطلاعيه آمده است: متن دقيق سخنان رييس‌جمهور محترم در جشن بزرگ پيروزي مردم در مورخ 88/3/24 در ميدان وليعصر(عج) به اين شرح است: «ملت ايران يك ملت متحد است، امروز خبرنگاري سوال كرد بعضي‌ها گوشه و كنار بعضي از كارها را انجام مي‌دهند اغتشاش است، شورش است، و واژه‌هاي تندي به كار برد. من يك مثال زدم و نتيجه‌گيري كردم.

ملت ايران يكپارچه است در يك مسابقه فوتبال 50 هزار، 70 هزار تماشاچي مي‌روند آن كسي كه تيمش باخته عصباني است و به هر دري مي‌زند، در ايران در انتخابات 40 ميليون نفر خودشان بازيگر اصلي و تعيين‌كننده اصلي بودند حالا 4 تا خس و خاشاك در اين گوشه‌ها يك كاري مي‌كنند. بدانيد كه اين رودخانه زلال ملت جايي براي خودنمايي آنها نخواهد گذاشت.»

اين بيانيه مي‌افزايد: مداقه در اين سخنان روشن، مبين تأكيد رييس‌جمهور بر جدا بودن حساب اخلال‌گران و اغتشاش‌گران از ملت بزرگ ايران است و آنجا كه از 40 ميليون نفر نقش‌آفرين اصلي و تعيين‌كننده سخن مي‌گويند همه را در اين پيروزي بدون توجه به جهت‌گيري آراء و سلايق انتخاباتي سهيم مي‌دانند.

اين بيانيه در ادامه خاطر نشان مي‌كند: متأسفانه بازخواني اين موضوع يك‌بار ديگر نشان مي‌دهد كه خط تخريب چگونه همواره با قلب واقعيت‌ها، ‌تحريف آشكار، تخريب عيني، تفاسير وارونه و ادعاهاي جعلي سعي در فريب افكار عمومي و حصول مطامع ناچيز سياسي دارند. بديهي است همه دلسوزان واقعي انقلاب بر اين باورند كه اين معدود آشوبگران كه به تخريب اموال عمومي پرداخته و با اساس نظام مشكل دارند جداي از امواج پرخروش ملت ايران هستند. آيينه ملت زلال و روشن است و ان‌شاء‌الله اين زنگارها زدوده خواهد شد، به هر روي اميد است اصحاب رسانه با درج حقايق و هوشياري مانع تشويش اذهان عمومي و گمانه‌زني‌هاي باطل دشمنان نظام و انقلاب گردند.لينك ثابت نوشته شده در ساعت 11:54 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام

دانشجو در خصوص نامه منتشره كه گفته مي‌شود محصولي آنرا به رهبر انقلاب نوشته است، گفت: وقتي نامه‌اي از سوي وزير كشور به مقام معظم رهبري ارسال مي‌شود به اصطلاح "از طرف " ‌امضا نمي‌شود.

به گزارش فارس، كامران دانشجو رئيس ستاد انتخابات كشور و قائم مقام وزير كشور شامگاه چهارشنبه در برنامه ويژه پاسخگويي به شبهات انتخاباتي از شبكه خبر بيان كرد: حدود سه ماه قبل از تشكيل ستاد انتخابات كشور شبهات پي در پي در خصوص مسائل متعدد انتخابات مطرح مي‌شد كه به فراخور زمان و مجموعه فعاليت‌هايي كه در راستاي برگزاري انتخاباتي پرشور و با هدف رقابت قانوني وجود داشت به آنها پاسخ داده مي‌شد.

وي ادامه داد: يكي از مسائلي كه همواره مورد شبهه از سوي برخي قرار مي‌گرفت، ميزان تعرفه‌هايي بود كه براي اين دوره از انتخابات به چاپ رسيد، در اين دوره از انتخابات 57 ميليون برگه تعرفه راي به چاپ رسيد كه با توجه به جمعيت 46 ميليون و 200 هزار نفري واجدين شرايط چيزي حدود 15 تا 20 درصد بيشتر بود و اين افزايش ميزان چاپ تعرفه در تمامي دوره‌هاي برگزاري انتخابات در طول 30 ساله اخير وجود داشته است. وعلت اساسي آن نيز وجود جمعيت شناور در هر يك از شهرستان‌ها و شعب اخذ راي است تا مردم براي راي دادن دچار مشكل كمبود تعرفه نشوند و نكته مورد تاكيد اين موضوع نيز شركت 100.2 درصد مردم استان مازندران در انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري است به طوري كه اين استان به واسطه سفرخيزي و مقصد قرار گرفتن بسياري از سفرهاي مردم حجم بيشتري از جمعيت را در خود دارا بوده كه شاهد آن هستيم كه اين موضوع براي برخي از شهرهاي استان خراسان رضوي نيز وجود داشته اما معدل كل شركت‌كنندگان در انتخابات رياست جمهوري دهم 84.73 درصد است.

* نامه جعلي وزير كشور به مقام معظم رهبري

به گفته دانشجو، يكي از موضوعاتي كه مستمسك برخي رسانه‌هاي معاند خارجي براي ايجاد هجمه بر عليه سلامت انتخابات قرار گرفته نامه‌اي جعلي ازسوي وزير كشور به رهبر فرزانه انقلاب است كه در آن هيچ عرفي از لحاظ اداري و سلسله مراتب رعايت نشده و در آن به خوبي مشخص است كه اين نامه جعلي بوده و تنها با هدف تشويش اذهان ملت جعل آن صورت گرفته است.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلبلينك ثابت نوشته شده در ساعت 11:54 توسط :: حسود شهدا...!!! ::

داغ کن - کلوب دات کام